Bostońskie Historie: Boston nigdy nie zwalnia tempa!

02.09.2016 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Krystian Gąciarski

Zapraszamy do pierwszego, powakacyjnego spotkania z ekipą z Bostonu. Wrześniowy wywiad, będzie wprowadzeniem do zaczynającego się właśnie w tym miesiącu sezonu gastronomicznego, który potrwa aż do karnawału. Boston Pub jest jednym z najpopularniejszych szczecińskich pubów, odwiedzanym co tydzień przez setki gości, mającym ogromną tradycję (najstarsze szczecińskie imprezy karaoke!) oraz coraz to nowe pomysły na poprawę naszego humoru. Warto więc zapoznać się z ich propozycjami na nadchodzący sezon. Rozmawiam z Tomaszem – barmanem.

 

Tomasz - Barman


hot°: Wakacje w tym roku mieliśmy klasycznie pół letnie, pół jesienne. A jak to wyglądało u Was w Bostonie? Chyba frekwencja dopisała?


U nas wakacje były oczywiście gorące i pełne wrażeń, nie brakowało świetnych i wyjątkowych imprez, które na długo zapadną nam w pamięci. Goście dopisali, stali bywalcy nas regularnie odwiedzali i pojawiło się tez dużo nowych twarzy, którym bardzo spodobał się „bostoński klimat”

 

 

hot°: Wrzesień to tradycyjnie start sezonu imprezowego. Co zaplanowaliście na najbliższe miesiące?


Planujemy bardzo dużo, więc na pewno będzie się działo w naszym lokalu. Oczywiście huczna impreza na gorące pożegnanie nie gorącego lata. Kolejna impreza, będzie inauguracją roku akademickiego, która chcemy robić w klimacie laboratorium. Będą shoty lane bezpośrednio ze strzykawek, dużo dymiących się drinów, barmani w laboratoryjnych fartuchach i tym podobne szalone historie. Gorąco zapraszamy nie tylko studentów, ale wszystkich, którzy lubią się bawić trochę inaczej niż zawsze.

 

 

hot°: Do Szczecina powoli wracają studenci. Macie już gotową strategie: „Student 2016”?


Dla studentów mamy wiele promocji w ciągu tygodnia, które są sprawdzone i docenione przez liczną rzeszę studentów, którzy nas cyklicznie odwiedzają i bawią się u nas w pubie. Weekendami tradycyjnie gramy do rana lejąc alkohole podwójnie w pojedynczej cenie, czyli to co studenci lubią najbardziej - po co spać skoro można się bawić.

 

 

hot°: Jak będzie wyglądał wasz cotygodniowy line-up imprezowy we wrześniu?


Tak jak mówiłem nasze promocje są już sprawdzone, więc nie robimy dużych zmian, ale w ramach przypomnienia- poniedziałki i środy lejemy X2! I to przy najlepszych brzmieniach, które zapewniają nasi wspaniali dje.


We wtorek mamy najstarsze i najlepsze karaoke w mieście, które wspomaga wiele promocji w ciągu wieczoru, a jest ich tyle, że aż ciężko mi teraz wszystkie wymienić- najlepiej samemu się przekonać!.


W czwartki jesteśmy tacy, że do dwóch takich samych smakołyków zamówionych na naszym barze my dodajemy trzeci gratis!

 

 

hot°: Macie jedne z najbardziej spektakularnych promocji w Szczecinie, pochwalcie się swoją super ofertą.


Poza wymienionymi promocjami w ciągu tygodnia, zdecydowanie naszym najmocniejszym punktem są weekendowe imprezy, a przede wszystkim afterparty w każdy piątek i sobotę. Nie dość, że gramy do białego rano, a zdarzało się, że do pory obiadowej to jeszcze od godziny 4 nad ranem podwajamy zamówienia.


Zatem jeżeli chcecie się bawić naprawdę długo i sprawdzić swoje możliwości imprezowe, to zawitajcie do nas w najbliższy weekend! Pobijajmy wspólnie afterowe rekordy bostońskich kronik! Do zobaczenia na miejscu…

 

 

hot°: Jakie nowe koncepcje drinkowe powstały ostatnio za bostońskim barem? Poprosimy o 5 drinków, które trzeba u Was koniecznie spróbować we wrześniu…


Tylko 5? Mamy tyle różnych alkoholi, a nasi barmani mają tyle wyobraźni i pomysłów, że można by spokojnie podać kilkanaście jak nie kilkadziesiąt. Postaram się podać te topowe i najbardziej wyróżniające się driny, które każdy amator drineczków musi spróbować.


Na pierwszym miejscu byłby to Mirinerol, bardzo przyjemnie orzeźwiający drin, w którym czuć wiele cytrusów. Specjalnością naszego barmana Bartka jest AbsoGrejp, który sam gorąco polecam, bo zdarzyło mi się kilka wypić. Oprócz tego Lynchburg, Mojito oraz Sex on the Beach pozwolą nam się jeszcze wrócić na moment do upływających wakacji. Śledźcie nas na „fejsbuniu” i bądźcie na bieżąco z Bostońską ekipa. Do rychłego zobaczenia! Boston Dream Team :)

 

 

Przepis na wrzesień
40 ml aperol
40 ml prosecco
1 limonka
dopełnienie mirinda grejpfrutowa

 

 

Więcej informacji oraz rezerwacje na
tel. 91 4 335 502
www.bostonlive.pl

www.facebook.com/BostonPub

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.