Check All - Burgerowa recenzja

13.08.2018
Autor: Honorata Nekanda – Trepka i Norbert Kowalczyk, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

 

Niedawno odwiedziliśmy nowe miejsce na mapie kulinarnej Szczecina i chcielibyśmy Wam o nim opowiedzieć. Check All to kameralny lokal położony przy ul. Mickiewicza , serwujący burgery oraz dobrą kawę. Ma ciekawe, nowoczesne wnętrze, zachęcające do spotkań ze znajomymi. Zapachy czuć już od progu, więc trudno przejść obok obojętnie. Menu nie jest rozbudowane, ale kompozycje są niezwykle ciekawe i można by rzec szalone.

 

Dowiedzieliśmy się, że bułki do hamburgerów przyjeżdżają z Tanowa, są świeże i pachnące ,całe zatopione w sezamie lub maślane. Sosy wymyślane są z największym kunsztem. W Check All można nie tylko napić się popularnych zimnych napojów, ale też dostępne jest piwo. Butelki chłodzą się specjalnie dla naszych spragnionych klientów. Smaki są na pewno niestandardowe, ale warte spróbowania, z całą pewnością burgery sezonowe dopieszczają podniebienia Szczecinian.

 

  

 

Miałam przyjemność skosztować burgera Doublecheese, który całkowicie mnie zaskoczył. Po pierwsze spodziewałam się zwykłego hamburgera z podwójnym serem, jakimś tam sosem i warzywami. Nic bardziej mylnego. Pierwszy kęs to była eksplozja smaków! Miękka i lekko chrupiąca bułka maślana, a w niej wołowina, soczysta i zarazem jędrna, do tego moje ulubione pikle , nadające wyrazistości i autorski sos.

 

Nie wiem co oni tam namieszali ale proponuję by opatentowali ten sos i sprzedawali w wielkich butelkach! Sos całkowicie zaskoczył moje podniebienie. Chrupiąca sałata i cebula orzeźwiały całego burgera. Wielkość też niczego sobie. WOW tylko tyle ciśnie mi się teraz na usta.

 

  

 

Goatbusters to burger limitowany, więc warto szybko odwiedzić Check All by go spróbować. Pierwszy kęs tego burgera o bardzo nieoczywistym składzie i wielkie zaskoczenie. Pominę fakt, że wołowina bardzo smaczna i soczysta bo to standard w Check All i każdy, kto choć raz miał przyjemność skosztować jakiejkolwiek kanapki w tym miejscu, przekonał się o tym na własnym podniebieniu.

 

Skupię się na pozostałych składnikach czyli kozim serze, konfiturze z cebuli i malinach spójnie połączonych autorskim sosem rozmarynowo- miodowym i octem balsamico malinowym. Jak dla mnie rewelacja. Burger wbrew pozorom wcale nie jest taki słodki jak to zakładałem. Słodycz subtelnie łączy się z doskonale przyprawionym mięsem i wyrazistym serem. Do tego posmak po skończonym posiłku pozostaje jeszcze przez długie chwile.

 

  

 

  

 

CHECK ALL - BURGEROWA RECENZJA

CHECK ALL - BURGEROWA RECENZJA

 

 

https://www.facebook.com/CheckAllBurgers/

 

ul. Mickiewicza
71-154 Szczecin Pogodno