Drinksland - Smaki, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

20.05.2021 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Julian Masewicz

Sklep stacjonarny DrinksLand specjalizuje się w sprzedaży popularnych napojów, słodyczy i alkoholi sprowadzanych z całego świata. Asortyment zawiera wiele produktów, które nie sposób znaleźć w lokalnych sklepach. Jeżeli marzą Wam się smaki z drugiego końca świata lub chcecie zaskoczyć swoich znajomych nietuzinkowym prezentem, to z pewnością będziecie chcieli tu zajrzeć! 

 

Dziś pytamy właścicieli o pomysły na prezent, najnowsze promocje i produkty, których możemy się spodziewać niebawem...

 

 

 

Czy jest u Was możliwość na złożenie indywidualnego zamówienia?

 

Oczywiście, wystarczy napisać do nas na Facebooku lub na adres e-mail sklepu w celu złożenia zamówienia indywidualnego.

 

Zamawiane produkty często pochodzą z drugiego końca globu. Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie?

 

Generalnie na większość towaru jako importer czekamy około 2-3 miesięcy od momentu złożenia przez nas zamówienia. Ale w związku z tym, że zajmujemy się również dystrybucją towarów po innych punktach handlowych czy hurtowniach, zawsze mamy odpowiadnią ilość towaru na magazynie by sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

 

Przejdźmy przez kilka polecanych przez Was produktów, na dobry początek z USA, Azji i Niemiec. Jakie są Wasze ulubione?

 

W nasze kubki smakowe idealnie wpasowują się pochodzące z USA, kultowe żelki Wareheads, myślę, że żaden fan żelków nie przejdzie obok nich obojętnie. Z Niemiec możemy polecić Popcorn Baileys Toffee Caramel i Popcorn Baileys Salted Caramel Toffee, jest to idealna kompozycja klasycznego popcornu z dodatkiem likieru Baileys. A Z Azji numerem jeden były, są i będą paluszki Pocky. Nie wiem kto na to wpadł ale napewno jest geniuszem, skoro potrafił stworzyć tak pyszny produkt.

 

 

Jakiej ciekawej dostawy możemy spodziewać się w najbliższym czasie w Drinksland?

 

W najbliższym czasie spodziewamy się dostawy żelków Sour Patch, M&m’s w wielu wariantach

smakowych i wielu ciekawych smaków fanty czy dr pepper.

 

Co Wasi klienci zamawiają najczęściej?

 

Tak jak już wyżej wspomniałem, niekwestionowanym liderem w tej kategorii są paluszki Pocky ale coraz bardziej mówiąc kolokwialnie zaczynają im skrobać po piętach takie produkty jak Popcorn Baileys czy Popcorn Werther's Original.

 

Czy chcielibyście poszerzyć ofertę o jakąś nową kategorie? Np. kawe, herbate, sosy lub akcesoria.

 

Jak najbardziej, jesteśmy na etapie poszukiwań ciekawych produktów z tych kategorii. Udało nam się znaleźć chociażby kawy Beanies czy sosy Jack Daniels ale narazie szukamy najlepszej opcji by sprowadzić je do naszego kraju.

 

 

 

Nadchodzi dzień dziecka – czas prezentów dla najmłodszych. Takie często składają się z łakoci. Jak wyglądałby polecany przez Was zestaw na 1 czerwca?

 

Z okazji dnia dziecka, w tym dniu wprowadzamy rabat w wysokości 10% na wszytskie słodycze dostępne w naszym sklepie. Polecalibyśmy. Krem Milka w obstawie m&m’s z sour patchami.

 

Odwróćmy sytuację. Jeżeli mielibyśmy wysłać paczkę do ameryki z najbardziej polskimi produktami, co by to było?

 

Niestety nie dojechałyby tam w stanie zdatnym do spożycia. Uważam, że w naszym kraju mamy bardzo dobrej jakości wędliny, kiełbasy i wszelkiej maści wyroby mięsne. Natomiast jeśli miałby to być słodycze to myślę, że batonik Pawełek mógłby trafić w gusta amerykańskich konsumentów.

 

Kilka słów dla naszych czytelników na koniec?

 

Drodzy czytelnicy, każdemu z nas należy się czasem coś dobrego, także nie żałujmy sobie. Chcielibyśmy również zaprosić wszystkich, którzy prowadzą sklepy czy hurtownie do współpracy, by każdy klient czy z bliska czy z daleka mógł spróbować naszych topowych produktów.

 

 

Dane do kontaktu:
Adres: Malwowa 3/U1
Mail: [email protected]
Tel. 513 975 666


Facebook: Drinksland
Instagram: @Drinkslandsklep
www.drinksland.net

 

 

Drinksland

Drinksland

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.