Nowa Lodziarnia - U Lodziarzy

24.06.2021 1 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

U Lodziarzy to nowo otwarta lodziarnia, która od bieżącego roku imponuje ilością ciekawych kompozycji smaków. O ciekawym procesie tworzenia lodów i szczegółowej ofercie, przeczytacie w naszym najnowszym wywiadzie...

 

 

 

Od jak dawna macie styczność z wytwarzaniem zimnych deserów?


Wytwórnia Lodów Rzemieślniczych u Lodziarzy zajmuję się wytwarzaniem zimnych deserów od 2015 roku. Pierwszy punkt został uruchomiony w Białymstoku. 

 

A na szczecińskim rynku jesteście od…?

 

Na szczecińskim rynku jesteśmy od 05.05 tego roku, przed sprowadzeniem marki U Lodziarzy do Szczecina miałem przyjemność spróbować wyrobów tej marki właśnie w Białymstoku gdzie został uruchomiony pierwszy punkt sprzedaży. Od razu wiedziałem, że lody rzemieślnicze produkcji U Lodziarzy wyróżnią się na szczecińskim rynku lodów rzemieślniczych mimo dużej konkurencji. 

 

Jaka jest Wasza definicja lodów rzemieślniczych?

 

Nasza definicja lodów rzemieślniczych to bez wątpienia natura. Polegamy wyłącznie na naturalnych składnikach i dbamy o to, aby smak lodów jak najlepiej odwzorowywał smak na jakim bazujemy.

 

Co znajdziemy w ofercie Waszej lodziarni?  Jakimi smakami zaskakujecie klientów?

 

W ofercie poza lodami można znaleźć u nas także deser Bąbel Wafel- jest to bąbelkową gofr podany z naszymi lodami, bitą śmietaną i różnymi dodatkami.  Jeżeli chodzi o smaki naszych lodów to nie wątpliwym zaskoczeniem dla klientów jest smak Kogel- Mogel który pomaga przypomnieć smak młodości naszym klientom. Klienci również mogą spróbować u nas takich smaków jak Jabłko- seler czy też pomarańcza z musztardą.

 

 

Jak pokrótce wygląda proces tworzenia lodów?

 

Proces tworzenia lodów jest wbrew pozorom długim procesem. Mieszankę naturalnych składników której skład różni się w zależności od oczekiwanego smaku  schładzamy do żądanej temperatury . Lody rzemieślnicze muszą być roznieś podane procesowi leżakowania od kliki do nawet kilkudziecięciu godzin.

 

A Wasz ulubiony smak?

 

Bardzo dobre pytanie! Ciężko jednoznacznie ocenić który ze smaków jest najlepszy, ale dla mnie tytuł ten należy się naszej Pistacji lub wcześniej wymienionemu smakowi Jabłko- Seler 

 

Gdzie Was znajdziemy? Prosimy o kilka słów dla czytelników na koniec.

 

Znaleźć nas można w Galerii Outlet Park, informacje na temat aktualnych smaków dostępne są. A naszym fanpage na Facebooku - Wytwórnia Lodów Polskich U Lodziarzy-Szczecin.  Zachęcamy do spróbowania naszych lodów i deserów. Od siebie możemy zagwarantować pyszne doznania oraz gwarancje zadowolenia. Smaki zmienimy regularnie, na pewno  każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

Dane do kontaktu:

Adres: Struga 42 - Galeria Outlet Park  

Tel. 601 174 463

Facebook: Wytwórnia Lodów Polskich u Lodziarzy - Szczecin

Strona www.: www.ulodziarzy.pl

 

U Lodziarzy

U Lodziarzy

Komentarze

Komentarze

Kimberly
19:48 19.08.2023
Co to jest upadłość konsumencka? Heya i am for the first time here. I found this board and I find It truly useful & it helped me out much. I hope to give something back and help others like you helped me. Czy wspólnik spółki zoo może ogłosić upadłość konsumencka?
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.