Rotunda Północna: Odwiedzamy Nowe Miejsca

13.05.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum Rotundy Północnej

W dzisiejszym portalowym wywiadzie Hota rozmawiamy z Panem Przemysławem Kazanieckim - właścicielem Rotundy Północnej. Dowiecie się o planach lokalu, a także o dotychczasowych działaniach tegoż miejsca. Szczególnie zainteresować Was powinien ogródek, który będzie działał przy Rotundzie. Zapraszamy do lektury.

 

Przemysław Kazaniecki


hot°: Nasze standardowe pytanie: jak oceniacie szczecińską konkurencję, tą klubową oczywiście.


W Szczecinie jest wiele klubów. Jedne bardziej przypadają naszej estetyce inne mniej. My staramy się stworzyć nową przestrzeń i ocena konkurencji byłaby tutaj nie na miejscu, gdyż o gustach się nie rozmawia 😊 Myślę, że wiele osób doceni wyjątkowy klimat panujący w Rotundzie i wiele ciepłych wieczorów spędzi właśnie z nami.


hot°: Czym zamierzacie przyciągnąć do siebie szczecinian?


Rotunda ma magiczną lokalizację! Nie da się nie zauważyć, że po zmroku Wały Chrobrego są naprawdę piękne. To z pewnością nasz duży atut. Myślę, że udało się nam stworzyć wysmakowane wnętrze. Bronimy się dobrym poziomem muzyki, świetną obsługą. Bardzo nam zależy, aby to miejsce było wyjątkowe. Właśnie na miano takiego wyjątkowego miejsca zamierzamy pracować.

 


hot°: Lokalizacja wydaje się być niezwykle istotna dla Waszego lokalu. Co było kluczem w jej doborze? Dlaczego akurat Wały Chrobrego?


Tak jakoś wyszło. To wbrew pozorom nie jest łatwa lokalizacja… trzeba włożyć sporo pracy aby tutaj przyciągnąć klubowego klienta. Dlatego w naszej sytuacji jest jeszcze mniej miejsca na błędy. Szczęśliwie - na naszych dotychczasowych imprezach frekwencja dopisuje, pojawia się wiele znajomych twarzy. Pozostaje nam tylko niczego nie zepsuć i rozwijać się w dobrym kierunku.


hot°: Niektóre kluby mają pewne wymogi co do wizji swoich klubowiczów. Czy posiadacie ograniczenia wiekowe? Jak wyglądać, jak się zachowywać, aby przejść selekcję?:)


Oczywiście nie wpuszczamy niepełnoletnich. Po za tym nie dajmy się zwariować, jeżeli ktoś zachowuje się odpowiednio, dobrze bawi się w klubie, to wszystko jest ok.

 

 


hot°: W jakie dni otwarta jest Rotunda? Czy macie stałe cykle imprezowe?


Ogródek codziennie od 10, w sobotę od 23 startuje nasza regularna impreza „Dobranocka”, z doborowymi szczecińskimi i znanymi przyjezdnymi djami, czasem w towarzystwie żywych instrumentów.


hot°: Rotunda Północna, to również koncerty. Czy możecie zdradzić nam swoje nadchodzące wydarzenia?


Koncert Mariki wyszedł nam fantastycznie, mieliśmy wymarzone otwarcie. Naprawdę wyjątkowa wokalistka, wspaniały zespół. Nie spodziewałem się, że z nowym, dojrzalszym materiałem można dać publiczności aż tyle energii! Następny w kolejce jest Grubson – wystąpi w Rotundzie 27 maja - znana marka i również spore wyzwanie organizacyjne. Bardzo wartościowa jest dla nas współpraca przy każdym koncercie z Radiem Szczecin, gdzie pracują naprawdę świetni ludzie, znający się na muzyce.

 


hot°: Wielką zaletą Waszej miejscówki z pewnością jest i będzie ogródek… Czy będą również imprezy pod chmurką?


Wkrótce na poważnie startujemy z ogródkiem, planujemy oczywiście kilka wydarzeń na powietrzu. To ma być dobre miejsce (zwłaszcza dla szczecinian), gdzie można podjechać rowerem i napić się kawy, ciesząc się wspaniałym widokiem. Wały Chrobrego powinny być dobrą opcją na letni poranek czy popołudnie dla każdego.

 


hot°: Prawdę powiedziawszy niedawno zaczęliście, ale być może już macie jakieś wnioski. Jak oceniacie Wasze początki?


Pewnie, że wyciągamy wnioski. Rotundę Północną tworzy bardzo dobry, wartościowy zespół, i mogę obiecać, że będziemy we wszystkim stawać się tylko i wyłącznie lepsi!

 


Rotunda Północna
Wały Chrobrego 1
tel. 501 608 070
https://www.facebook.com/rotundap/?ref=ts&fref=ts

 

Rotunda Północna

Rotunda Północna

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.