Schemat w nowym sezonie!

14.11.2017
Autor: Dawid Korniak / Izabela Kamela, Zdjęcia: Archiwum Schemat  

Schemat to miejsce, w którym schematy nie obowiązują. Klub wychodzi poza ramy przewidywalności i wytartych ścieżek, w którym nie ma czasu na nudę. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: od koncertów, recitali, po zabawy karaoke, czy weekendowe imprezy klubowe. W Schemacie napijesz się jedynego (prawdopodobnie) w mieście piwa infuzowanego. Całość uzupełnia bardzo ciekawy wystrój wnętrza. Nowy sezon już się rozpoczął, a co w nim?

 

 

# Wrażenia po otwarciu / środa/ karaoke

Naszą reaktywację po przerwie wakacyjnej uważamy za jak najbardziej udaną. Lokal zapełnił się po brzegi, ciężko było o wolne miejsce w lokalu, co niezwykle ucieszyło. Skąd pomysł na reaktywację w środku tygodnia? W końcu lubimy łamać schematy! Tym razem również się udało!

 

 

# Promocje

I tu się zacznie prawdziwa zabawa! Wpadliśmy na pomysł, że u nas to gość będzie wpływał i decydował o tym ile wypije, za ile oraz co pije! Zagraj z barmanem w kamień, papier, nożyce bądź rzuć monetą! Promocje możesz również wylosować! Los w Twoich rękach, szczęście sprzyja lepszym! I to dosłownie. Szczegółowej rozpiski promocji szukajcie na naszym fanpage na facebooku oraz oczywiście w lokalu!

 

 

# Nowości

W nowym sezonie prócz nocnej działalności lokalu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych gości z propozycjami: mniej inwazyjnej rozrywki, niż ta znana nam z nocnego życia pubu/klubu.Oczywiście wiemy, że lubicie wieczory wśród znajomych przy zimnym piwie żelkowym, aczkolwiek mamy również świetne alternatywy mające miejsce za dnia, bądź wczesnego wieczoru. Są to min. spotkania autorskie, wystawy fotografii, szkolenia, czy warsztaty.Wyobraźcie sobie ze na schematycznych deskach odbywać się będą również zajęcia jogi! Oczywiście wieczorami odkręcamy na przemian karaoke, pub quiz, koncerty, czy też Schema Weekend! Będzie się działo!

 

 

# Bar
Zauważyliśmy, że pokochaliście nasze nieschematyczne kamikadze, dlatego też doszło kilka kolejnych odjazdowych pozycji. Są to min. shoty z kwaśnymi żelkami, ciasteczkowe z bitą śmietaną, shoty płonące, czy też lodowe. Znajdziemy także coś dla wielbicieli pianek z ogniska! Oczywiście nie zabraknie naszej perełki, czyli jedynego w mieście piwa infuzowanego, czy też barmańskich koktajlowych propozycji, by zadbać o wasze kubki smakowe.

 

 

 

# Imprezy

Szczególnie polecamy imprezę wyrwaną wprost ze słonecznej Hiszpanii- a jest nią Vamosa’la. Będzie to trzecia edycja tej słonecznej imprezy, która odniosła ogromny sukces na Wyspie Grodzkiej tego roku- tym razem odbędzie się w Schemacie. Na jej czele stanie najpiękniejsza szczecińska dj'ka – dj Anette, a wraz z nią wiele atrakcji i niespodzianek! Kolejna pozycja obowiązkowa to impreza w klimatach amerykańskiej domówki! Będą piękne cheerleaderki, przystojni zawodnicy Husarii, będzie poncz i alkogry dla każdego!

 

 

Hot Magazine - poleca to miejsce!

 

 


Schemat
ul. Szwoleżerów 1/2
tel. 796 341 313
Polub Schemat na facebooku!