Atelier Zdrowia i Urody Magdy Kopyś

21.01.2016 0 komentarzy
Autor: Magda Kopyś, Zdjęcia: Krystian Gąciarski

Atelier Zdrowia i Urody prowadzone jest przez Magdę Kopyś, młodą Panią kosmetolog z prawdziwym powołaniem. Gabinet powstał kilka tygodni temu, od razu stawiając bardzo wysoko kosmetyczną poprzeczkę, oferując usługi na wysokim poziomie i na najlepszych materiałach. Oprócz zabiegów kosmetycznych, miejsce to oferuje również kompleksowe porady i zabiegi z zakresu fizjoterapii, masażu i dietetyki. Ducha Atelier uzupełniają świeże kwiaty, blask aromatycznych świec i wyselekcjonowana muzyka, które tworzą prawdziwie rodzinną atmosferę.

 

 

hot°: Pracowała Pani wcześniej dla różnych firm, od niedawna jest Pani na swoim. Czy warto było otworzyć własny gabinet ?


Warto ! Właśnie osiągnęłam coś o czym od zawsze marzyłam – otworzyłam gabinet Atelier Zdrowia i Urody . Realizuje się zawodowo w dziedzinie, którą od zawsze uwielbiam a nawet kocham  Mogę się rozwijać, poszerzać zakres wiedzy i działalności, a także wprowadzać nowości.

 

hot°: Ma Pani opinie jednej z najlepszych manicurzystek w Szczecinie. Jak zdobywa się poziom mistrzowski?


Ćwiczę od dziecka  A tak naprawdę poza praktyką to pasja powoduje, że wszystko wykonuję z myślą aby zrobić to jak najlepiej potrafię. Tak aby budować bazę stałych klientek oraz klientów. Do tej pory świetnie mi to wychodzi.

 

 

hot°: Otworzyła Pani swój Gabinet 21 listopada minionego roku, minęły dwa miesiące. Jak Pani ocenia początkowy okres pracy?


Jest CUDOWNIE. Miejsce pracy przygotowałam odpowiednio, czuję ten klimat, przestrzeń robi wrażenie. Spędzam tu teraz więcej czasu niż w domu i co ważne jest mi z tym bardzo dobrze. Świadczy to o tym, że klientki są, z chęcią korzystają z całej oferty. Oferuję zabiegi z zakresu manicure, pedicure, podologii, depilacji, henny i regulacji, przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1, zabiegi na twarz oraz ciało z marką PEVONIA oraz mnóstwo zabiegów z wykorzystaniem aparatury.

 

hot°: „Fale radiowe i laser biostymulujący”, „oxybrazja”, „mikrodermabrazja diamentowa”. Współczesna kosmetyka stała się prawdziwie zawansowana. Jak się w tym wszystkim odnaleźć?


W moim przypadku to żaden problem, a wręcz bardzo interesująca część mojej pracy. Ukończenie kolejnych szkoleń, szukanie informacji, produktów, sprzętów, w zasadzie to wszystkiego. Z dnia na dzień analizuje rozwój w tej branży. Natomiast w przypadku klientów to nie trzeba się odnajdywać. Podstawą jest konsultacja z klientem oraz określenie oczekiwań. Przeprowadzam wywiad, proponuję rozwiązania, robię ankietę, wykluczam ewentualne przeciwwskazania i jeśli wszystko jest w porządku umawiamy się na zabieg bądź wykonujemy go od razu.

 

 

hot°: „Skin Fit dla mężczyzn” - ten zabieg znalazłem na Pani stronie. Co jeszcze Panowie mogą znaleźć dla siebie w waszej ofercie?


W ofercie Pevonii są dwa zabiegi dedykowane dla mężczyzn natomiast to co wykonujemy jest zwykle na uprzedniej konsultacji ustalane. Bardzo często zdarza się tak, że wybrany zabieg może okazać się niewystarczający więc dobieram bądź całkowicie zmieniam plan działania, tak aby osiągnąć jak najlepszy efekt. W ofercie znajdują się zabiegi dedykowane, ponieważ uświadamiam osobom o możliwości korzystania z usług przez zarówno kobiety jak i mężczyzn.

 

hot°: Zbliża się okres wiosenny, co możemy zrobić aby jak najlepiej przygotować się do lata?


Wiosna to okres przygotowań do lata. To jak najbardziej odpowiedni czas aby przygotować swoją skórę twarzy oraz ciała. W przypadku cery obowiązkowa jest wcześniejsza konsultacja. Jeśli mowa o naszym ciele sprawa jest troszkę prostsza do wytłumaczenia. Przede wszystkim odpowiednia dieta, ilość spożywanej wody musi wynosić minimum 2l dziennie oraz aktywność fizyczna. Jeśli wymienione 3 kryteria pasują właśnie do Ciebie to możemy wspomóc działania i polepszyć bądź przyspieszyć efekty. Gdy mamy problem z cellulitem, nadmierną tkanką tłuszczową, nadmiarem skóry czy rozstępami to mamy do wyboru: Dermomasaż, Fale radiowe, Fale radiowe z laserem biostymulującym, Liposukcję kawitacyjną oraz Lipolaser.

 

 

hot°: Jak wygląda polityka rabatowa w Pani Gabinecie?


Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 -13:00 zapraszamy na Happy Hours w tym czasie wszystkie wykonywane zabiegi są tańsze o 10%. Dla uczniów i studentów oferujemy -15% na wszystkie zabiegi. W Atelier Zdrowia i Urody dbamy o Stałych Klientów - z myślą o tych, którzy regularnie nas odwiedzają, stworzyliśmy Kartę Rabatową ze stałym rabatem 10%.
Korzystając z zabiegów w dniu urodzin lub imienin, każda osoba otrzyma jednorazowo 30% rabatu na wszystkie zabiegi.

 

Dane

 

Atelier Zdrowia i Urody Magdy Kopyś
ul. Łukasińskiego 116
tel. 530 018 012
www.atelierzdrowiaiurody.com

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.