Daria Zawistowska przedstawia Depilab

18.12.2018
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Zapraszamy na kolejne spotkanie z firmą Depilab zajmującą się profesjonalną depilacją laserową. Naszym gościem jest Daria Zawistowska zawodniczka szczecińskiego zespołu piłki ręcznej SPR Pogoń Szczecin. Przedstawi nam ona swój kobiecy i sportowy punkt widzenia na zabiegi tego typu.

 

  

 

hot°: Daria, rozmawiamy w salonie depilacji laserowej, to oczywiście na początek adekwatne pytanie. Czym dla kobiety sportowca jest gładka skóra?

 

Przede wszystkim jest to dla mnie duży komfort, co idzie w parze z lepszym samopoczuciem i większą pewnością siebie, która w sporcie jest cechą niemalże najważniejszą.

 

Czemu komfort? Tak pół żartem a pół serio odpowiem na to pytanie: często dzielą mnie jedynie około 2 metry od kibiców siedzących na trybunie  (ze względu na moja pozycję na boisku, którą jest skrzydło czyli przy samych liniach) i zdecydowanie wolę, żeby mieli przed oczami nie tylko dobrą grę w piłkę ręczną, ale również  idealnie gładkie nogi. Tak...w takiej wersji czuję się najbardziej komfortowo,co na pewno w jakimś stopniu wpływa na moją grę na boisku, bo jak już wspomniałam komfort = lepsze samopoczucie = pewność siebie = dobra gra. Chciałabym jeszcze dodać,że to zarówno komfortowe dla nas, jak i dla naszych fizjoterapeutów / masażystów.

 

hot°: Mecz czy trening to przysłowiowo: „Krew, pot i łzy”. Czy gładka skóra pomaga w sporcie? 

 

Zdecydowanie tak. Piłka ręczna to sport bardzo kontaktowy i nie tylko z przeciwnikiem,ale często też z parkietem. Skutkiem tego są różnego rodzaju przetarcia a potem strupki, które stanowiły dla mnie przeszkodę podczas tradycyjnego golenia maszynką. Jak się domyślacie efektem tego były wieczne rany i długo nietamująca się (już niestety nie tylko przysłowiowa) krew,a potem małe blizny na skutek częstego i nieplanowanego dość bolesnego zrywania  strupków. Zawsze gładkie nogi oznaczają więc szybszą regenerację.

 

Skóra bez włosów lepiej oddycha a rany szybciej się goją. Maści (zwykłe lub na rany) i kremy lepiej się wchłaniają. Dodatkowo pozbędziemy się nieprzyjemnego uczucia towarzyszącego wyrywaniu włosków  podczas zrywania opatrunków (już z większych ran).

 

Jeśli chodzi o pot to niestety,ale osadza się on w największym stopniu właśnie na włoskach i jest przyczyną nieprzyjemnego zapachu. W rezultacie może doprowadzić nawet do infekcji, na przykład poprzez podrażnienia pod pachami po zwykłym, tradycyjnym goleniu. 

 

Zobacz także - KLINIKA LECZENIA BÓLU: MTS STRUZIK THERAPY

 

    

 

hot°: Jak oceniasz jakość usług firmy DepiLab? Czy poleciłabyś ich usługi na przykład koleżankom z drużyny?

 

Każdy etap, czyli przed zabiegiem,w czasie zabiegu i po zabiegu jest wykonywany w sposób w pełni profesjonalny. Wszystko to odbywa się w naprawdę miłej i przyjaznej atmosferze. Każda z Pań, z którą miałam do czynienia opowiadała z ogromną wiedzą i najmniejszymi szczegółami o wykonywanym zabiegu oraz o używanym sprzęcie.

Moim zdaniem Depilab ma najlepszą jakość świadczonych usług w Szczecinie, a wiem bo porównywałam kilka firm przed wykonaniem zabiegu. Dodatkowym plusem w Depilab była darmowa wizyta konsultacyjna, która rozwiała moje wszelkie wątpliwości i po której uzyskałam odpowiedzi na szereg nurtujących mnie pytań.

 

Usługi Depilab poleciałam już koleżankom z drużyny,które już czekają w kolejce na swoje wizyty. Firmę Depilab śmiało mogę polecić każdemu, kto ma zamiar skorzystać z usług laserowej depilacji i poszukuje, tak jak ja wcześniej, najlepszej zajmującej się tym firmy w Szczecinie.

  

hot°: Ile zabiegów w Depilab przed Tobą? Czy może to już przygoda na całe życie?

 

Jestem dopiero po pierwszym zabiegu depilacji pach i całych nóg, a już widzę efekty, czego się zupełnie nie spodziewałam.Standardowo zostało mi jeszcze 4 bądź 5 zabiegów, a wszystko zależy od tego jak moja skóra będzie reagować.

 

Trwałość efektu zależy natomiast od gospodarki hormonalnej. Póki co, moja równowaga hormonalna jest stabilna i mam nadzieję, że uda mi się zakończyć już raz i na zawsze walkę z niechcianymi włoskami oraz z tradycyjnym goleniem maszynką.Szczerze mówiąc już się nie mogę doczekać następnych wizyt.

 

  

 

 

hot°: Czy zabiegi depilacji laserowej były bolesne z twojego punktu widzenia?

Absolutnie nie! Bolesny jest wosk,pasta cukrowa i inne formy golenia. Moim zdaniem było to lekkie, przyjemne  ciepełko, przy którym spokojnie można by uciąć sobie drzemkę. Koleżanki chodząc do innych firm depilacyjnych opowiadały,że to bardzo boli. Do tego stopnia, że musiały brać przed zabiegiem leki przeciwbólowe. Dlatego przed przystąpieniem do zabiegu trochę się obawiałam nawet pomimo tego, że przedstawiono mi na wizycie konsultacyjnej najnowocześniejszy i zupełnie inny, jedyny w Szczecinie bezbolesny laser Soprano Ice Platinum. Moje najmniejsze wątpliwości zostały rozwiane w pierwszą sekundę „strzelania” laserem,które tak naprawdę nawet nie wiem kiedy się zaczęło i kiedy skończyło. 

 

hot°: Na koniec coś sportowego … Jak oceniasz pod tym kątem miniony rok? Jak masz marzenia na rok 2019?  

Było dobrze ale wiem,że stać mnie i mój zespół na więcej. Najgorsze mamy za sobą, a mam na myśli zgranie zespołu, który przeszedł w tym roku wielką przebudowę, bo zmieniła się ponad połowa zawodniczek. Po świątecznej przerwie czeka nas druga runda rozgrywek, na którą jesteśmy dobrze przygotowane, o czym świadczyć może wygrany turniej w Szwajcarii, gdzie miałyśmy okazję walczyć z naprawdę mocnymi, światowego poziomu zespołami. Jeśli chodzi o kadrę narodową mam nadzieję, że dostanę powołanie na zbliżające się wiosną mecze eliminacyjne z Serbią do Mistrzostw Świata 2019 w Japonii.

 

 

 

 

www.facebook.com/depilacjalaserowaszczecin

www.depilab.pl

Infolinia: 91 88 543 88

www.instagram.com/depilab.pl