Dymkowska Clinic Medycyna Estetyczna

22.11.2019 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Marcin Haczyk

Czy niejednokrotnie stojąc przed lustrem zauważasz na swojej twarzy „upływający czas”? A może chciałabyś coś zmienić, o czym myślałaś od dawna, ale boisz się utraty naturalności, przerysowania, utraty mimiki? Jeśli TAK to jestem tu po to, aby Ci pomóc. Dr Ewelina Dymkowska.

 

Medycyna estetyczna jest teraz bardzo na czasie, stale się rozwija. Jakie zabiegi aktualnie są najbardziej popularne? W czym się Pani specjalizuje?


Tak ,to prawda. Medycyna estetyczna przeżywa prawdziwy rozkwit. Moim ,,konikiem” są zabiegi regeneracyjne, które mają na celu poprawę jakości skóry, a to z kolei kluczowe dla jej wyglądu. Niezmiernie popularnym zabiegiem jest powiększanie ust. Minęła już moda na wielkie, napompowane usta. Moim pacjentkom zależy na subtelnych korektach kształtu i objętości. Ja osobiście jestem wielkim zwolennikiem delikatnych zmian, pacjentka po wyjściu z gabinetu ma wyglądać tak, jakby właśnie wróciła z wakacji-
wypoczęta i promienna.


Jest Pani również lekarzem. Czy uważa Pani, że wpływa to na większe zaufanie Pani klientek, czują się spokojniej?


Dla moich pacjentek jest to bardzo ważne, osobiście uważam,że zabiegi
z zakresu medycyny estetycznej, polegające na przerwaniu ciągłości tkanek powinni wykonywać tylko lekarze. W procesie naszej edukacji uczeni jesteśmy, jak radzić sobie z powikłaniami, których nie brakuje w medycynie estetycznej. Dlatego rada dla wszystkich pacjentów- wybierajmy tylko sprawdzone gabinety lekarskie


Znalazłam w Pani ofercie peelingi lekarskie. Czym różnią się od tych najbardziej popularnych, które wykonujemy w domu lub u kosmetyczki?


Peelingi wykonywane w gabinecie kosmetycznym działają na powierzchni naskórka. Peelingi lekarskie działają o wiele głębiej, dlatego zawsze należy je wykonywać pod okiem doświadczonego lekarza, aby nie doszło do uszkodzenia skóry. Peelingi te dają rewelacyjne efekty tzw. ,,drugiej skóry”, działają anti- aging, rozświetlają naszą skórę. Jesień to idealny czas na peelingi, a więc złuszczajmy się!

 

Jakie zabiegi poleca Pani na końcówkę roku? Niedługo Sylwester …


Ja osobiście uwielbiam zabiegi z toksyną botulinową, która daje efekt zrelaksowanej, pogodnej twarzy, no i znikają wszystkie zmarszczki mimiczne. Wiele kobiet obawia się popularnie zwanego botoxu, a niepotrzebnie!Przed samym Sylwestrem polecam wszystkie zabiegi napinające i rozświetlające naszą skórę, osobiście uwielbiam peeling PQage evolution, a w połączeniu z mezoterapią rewelacyjnie ją nawilża.


Na Pani stronie możemy przeczytać, że medycyna estetyczna jest Pani pracą i pasją od zawsze. Ale kiedy dokładnie zaczęła się nią Pani interesować i rozwijać w tym kierunku?


Rzeczywiście medycyna estetyczna jest moją pasją, jednak w 2015r postanowiłam, że ukończę bardzo prestiżowe studia w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-aging. Studia te zakończone egzaminem, który zdałam z wyróżnieniem,dały mi jeszcze większą pewność, że kocham to co robię. Systematycznie doskonalę swoją wiedzę w licznych kongresach i szkoleniach.


Jeśli nie jestem zdecydowana na konkretny zabieg, mogę liczyć na wcześniejszą konsultację.Rozmowa z pacjentem zawsze zajmuje mi sporo czasu,a dla pacjenta,który jest pierwszy raz w moim gabinecie zawsze rezerwuję sobie godzinę czasu.Bardzo ważne jest dokładne zebranie wywiadu,rozmowa o oczekiwaniach pacjenta oraz ustalenie długotrwałego planu leczenia.Dla pacjentów niezdecydowanych zawsze służę fachową poradą.Zapraszam serdecznie na zabiegi do Dymkowska Clinic.

 

  

Przeczytaj także >MOI INSTYTUT KOBIECEGO PIĘKNA<

 

"Ja osobiście jestem wielkim zwolennikiem delikatnych zmian, pacjentka po wyjściu z gabinetu ma wyglądać tak, jakby właśnie wróciła z wakacji-wypoczęta i promienna."

 

 

al. Powstańców Wielkopolskich 79
tel. 507 074 805


ewegrzyn7@wp.pl


www.dymkowskaclinic.pl


www.facebook.com/dymkowskaclinic


www.instagram.com/dymkowska_clinic

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.