Nowości w Aesthetic Ideale

03.03.2023 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Kasia Adamowicz

AESTHETIC Ideale to salon kosmetyczny i medycyny estetycznej z siedzibą w Szczecinie, oferujący pełną gamę zabiegów kosmetycznych twarzy, ciała oraz dłoni i stóp. Zabiegi wykonywane są przez doświadczony personel, który stawia na bezpieczeństwo, profesjonalizm i fachowe doradztwo. Salon oferuje również terapie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu HI-TECH, uzupełniające tradycyjne zabiegi kosmetyczne. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, każdy znajdzie coś dla siebie, a efekty pracy salonu podkreślają naturalne piękno jego klientów.  

 

 

hot°: Zacznijmy od początku …. Od jak dawna zajmujecie się Panie kosmetologią? Dlaczego wybrały Panie tą drogę?


Nasza odpowiedz będzie jedna: kosmetologia to nie praca -to pasja. Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu... A tak na poważnie będzie to już około 15 lat wspólnej współpracy.

 

Jest to zawód niezwykle satysfakcjonujący ponieważ możemy uczestniczyć w przemianach naszych Klientów i Klientek. Ta nowa wersja siebie ma nas wspierać w realizacji naszych zamierzeń, sprzyjać osiąganiu celów na wielu polach - od osobistych po zawodowe.


hot°: Kto tworzy personel Salonu kosmetologii i medycy estetycznej Aesthetic Ideale?


Założycielką salonu AESTHETIC Ideale w Szczecinie jest Izabela Nerć. Jest to miejsce wyjątkowe i pełne pasji. W naszej ofercie mamy pełną gamę zabiegów kosmetycznych twarzy i ciała oraz zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej. W naszej pracy zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo, a zaraz obok profesjonalizm i fachowe doradztwo.

 

To sprawia, że nasi klienci wychodzą zadowoleni, a efekty naszej pracy podkreślają ich naturalne piękno.

 


hot°: Jakie usługi oferujecie w Waszym gabinecie? Odwiedziłem waszą stronę www.aestheticideale.com i widzę naprawdę dużo ciekawych możliwości…


W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, od podstawowych zabiegów kosmetycznych twarzy, ciała, dłoni i stóp poprzez profesjonalne masaże.
Nasza oferta to również zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnego bezpiecznego sprzętu HI-TECH, który uzupełnia medycynę i kosmetologię estetyczną wykonywaną przez Nas.

 

Najskuteczniejsze są terapie łączone, rozłożone w czasie - czyli bezpieczne procedury naszych autorskich programów zabiegowych dopasowywanych indywidualnie dla każdego - a uzupełnieniem jest pielęgnacja domowa kosmetykami marki ODA dająca efekty „Wow!” już od 1 wizyty 😊


hot°: Czy długie są terminy oczekiwania do AESTHETIC IDEALE i jak można się umówić na wizyty?


Terminy dostosowane są do potrzeb naszych Klientów - zabiegi, konsultacje umawiane są na konkretny dzień i godzinę dzięki czemu unikamy długiego oczekiwania na wizytę... A tak naprawdę staramy się przyjąć wszystkich Klientów w umówionym terminie, choć jak wiadomo nie rozciągniemy dni i godzin w kalendarzu i czasami trzeba czekać około tygodnia, w okresie przedświątecznym nawet i dwa tygodnie czeka się na wizytę.


Najlepiej umawiać się telefonicznie tel.884 666 438 jak i przez social media Facebook lub instagram aestheticideale.

 

 


hot°: Jakie są najpopularniejsze zabiegi zamawiane prze klientów?


Heh…w sumie to wszystkie ….to dość trudne pytanie ponieważ u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i podczas konsultacji dobieramy odpowiedni program zabiegowy, aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty 😊...


Patrząc jednak na ilość umawianych wizyt naj popularniejszy zabieg to NANO GlOW 3D, na który chętnie każdego zapraszamy.


hot°: Co powinna wiedzieć osoba, która przychodzi do Waszego gabinetu po raz pierwszy? Czy zabiegi są bezpieczne? Jak trzeba się przygotować?


Bezpieczeństwo to podstawa pracy w naszym gabinecie, a co za tym idzie produkty i sprzęt posiadają odpowiednie normy prawne i certyfikaty dające Nam i Wam bezpieczeństwo.
Na pierwszej wizycie przeprowadzamy wywiad kosmetyczny, dokonujemy diagnozy skóry i zakładamy kartę Klienta – są to niezbędne elementy prawidłowego wykonania zabiegu.

 

Dzięki temu uzyskamy podstawowe informacje na temat naszych Klientów, dotychczasowej pielęgnacji, stanu skory i oczekiwań.

 


hot°: Jakie zabiegi polecają Panie na nadchodzący (w końcu!) sezon wiosenno -letni?


No właśnie w końcu! To ulubiona pora naszej pracy, tak jak rozkwita natura. Tak, też dzieje się z każdym z Nas. Wiosną możemy pozwolić sobie na zabiegi, które z jednej strony nie narażą skóry na powikłania związane z promieniowaniem UV, a z drugiej będą stymulowały i odmładzały.


Tak wiec podstawowa pielęgnacja jaką proponujemy to: oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa Dermaoxy, NANO GLOW 3D, Fale radiowe bipolarne, kosmetyka biała marki ODA.
Natomiast dla osób wymagających typowych zabiegów MUST HAVE: anti aging z uwzględnieniem stosowania kosmetyków z filtrami UVA i UVB będzie to mezoterapia mikroigłowa, mezoterapia igłowa, stymulatory tkankowe, osocze bogatopłytkowe, nici PDO i rewitalizacja ust, szyi i dekoltu.


Dużą popularność w tym okresie są również zabiegi wyszczuplająco -modelujące, a także antycellulitowe, ponieważ wszyscy zaczynamy przygotowania do tak bardzo wyczekiwanych urlopów na których chcemy czuć się zrelaksowani, piękni i bez kompleksów!

 

hot°: Kosmetologia to bliski kontakt z drugą osobą. Tworzy się więzi. Lubią Panie ten aspekt swojej pracy?


Tak jak wcześniej już wspominałyśmy: nasza praca to nasza pasja, a co za tym idzie budowanie relacji z Klientem to wartość dodana naszych usług.
W tak bliskim kontakcie zyskujemy i my i Klient. Szczere zainteresowanie Klientem, empatia i gotowość na wysłuchanie jego trosk zacieśnia relację i sprawia, że zabiegi i codzienna rutyna nabierają głębszego znaczenia 😊

 

hot°: Jak wygląda kwestia doradztwa, czy są Panie w stanie doradzić klientom, jakie zabiegi są dla nich najkorzystniejsze?


W naszym salonie kwestia doradztwa jest oczywiście indywidualna, pamiętajmy o tym, że zabiegi jakie wykonuje koleżanka, znajoma, siostra, mama- nie zawszę są tez odpowiednie dla Nas.
Dlatego wybieraj mądrze gabinet kosmetyczny, w którym na pierwszym miejscu stawiany jest wywiad i osobiste doradztwo. My kosmetolodzy wiemy, że każda skóra wymaga innego traktowania.


Zabiegi, jakie są najkorzystniejsze u nas to te spersonalizowane naszego własnego autorstwa. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług łączymy technologię z doborem odpowiedniej pielęgnacji domowej.


hot°: Na jakim sprzęcie i na jakich kosmetykach pracujecie?


Jak wcześniej wspomniałyśmy wachlarz usług jest bardzo mocno rozbudowany. W naszej ofercie zabiegowej posiadamy najnowsze technologie HI-TECH m.in. Infuzja tlenowa Dermaoxy, Oczyszczanie wodorowe, Nano Glow 3D,Med Shape, Liposukcja bez skalpela, Dermo masaż, Fala radiowa Bi -polarna i kosmetyki dermo estetyczne Oda i Dives Med.

 


hot°: Opowiadały mi Panie ostatnio o nowym wyróżniającym Was spośród innych gabinetów sprzęcie NANO GLOW? Które swoją premierę na rynku szczecińskim miało kilka tygodni temu? Proszę nam o nim opowiedzieć…


Powiemy szczerze, że jest to nasza wisienka na torcie w zabiegach kosmetologicznych. To właśnie na ta chwilę jedyne w Szczecinie urządzenie o tak wysokim spektrum działa podczas jednego zabiegu.Dystrybutorem tego urządzenia jest znana i ceniona firma Lumis Group z którą współpracujemy od wielu lat.


Nano Glow to niemiecka technologia wykorzystująca 3 nowoczesne techniki odmłodzenia skóry (nanoinfuzja, stymulacja mięśni EMS i fala radiowa ) dedykowane dla każdego.
Dzięki czemu podczas 1 wizyty uzyskujemy efekt Glow -czyli rozświetlona nieskazitelna cera. Tym cudem osiągniemy długotrwałe rezultaty i brak okresu rekonwalescencji.


Trenujemy w sposób naturalny mięśnie twarzy, szyi, dekoltu -dostarczamy składników odżywczych co spowalnia procesy starzenia w sposób bezoperacyjny i bezbolesny.
To jedyne takie urządzenie na ta chwilę, którego działania nie jesteśmy w stanie porównać z żadnym innym urządzeniem.


Odmłodzenie, gładkość i miękkość skóry, lifting i ujędrnienie, zdrowy koloryt to wszystko to czego szuka każdy potencjalny klient dlatego zapraszamy do AESTHETIC również i Pana/ Panów.


Dziękujemy za uwagę Zespół AESTHETIC IDEALE IZABELA NERĆ I MARTA ŻUROMSKA

 

 

AESTHETIC IDEALE 

Salon Kosmetologi i Medycyny Estetycznej

Wyzwolenia 119 lok.2

71-432 Szczecin

 

tel: 884 666 438

 

www.aestheticideale.com

[email protected]

Facebook Aesthetic Ideale

Instagram aestheticidealeszczecin

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.