Odwiedzamy nowe miejsca: Atelier Zdrowia i Urody Magdy Kopyś

05.01.2016 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski , Zdjęcia: Krystian Gąciarski

Atelier Zdrowia i Urody prowadzone jest przez Magdę Kopyś, młodą Panią kosmetolog z prawdziwym powołaniem. Gabinet powstał kilka tygodni temu, od razu stawiając bardzo wysoko kosmetyczną poprzeczkę, oferując usługi na wysokim poziomie i na najlepszych materiałach. Oprócz zabiegów kosmetycznych, miejsce to oferuje również kompleksowe porady i zabiegi z zakresu fizjoterapii, masażu i dietetyki. Ducha Atelier uzupełniają świeże kwiaty, blask aromatycznych świec i wyselekcjonowana muzyka, które tworzą prawdziwie rodzinną atmosferę.

 

 

hot°: Jakie koleje losu doprowadziły do tego, że otworzyła Pani w grudniu swój gabinet? Czy kosmetologia zawsze Panią fascynowała?

 

Magda Kopyś: Jestem osobą wykształconą oraz doświadczoną. Otwarcie tego typu działalności jest spełnieniem moich marzeń, wyobrażeniem mojej przyszłości, która urodziła się już za czasów dziecka. Przez całe życie kosmetologia była moją przewodnią myślą o docelowym zawodzie. Od młodych lat szukałam możliwości realizowania się, praktykowaniu, począwszy od malowania paznokci mamie oraz całej rodzinie.

 

Od czasu gdy skończyłam studia jestem wykształcona i wyspecjalizowana w danej dziedzinie. Mówią, że praktyka czyni mistrza, tak więc każda praktyka realizowana podczas studiów była wykorzystana do granic możliwości, za każdym razem nowe wiadomości, doświadczenia, produkty, marki, sprzęty kosmetyczne.

 hot°: Jakie usługi oferujecie w Pani Atelier Zdrowia i Urody?

 

Magda Kopyś: W przypadku kosmetologii oferta usług jest bardzo rozbudowana. Wykonuję manicure klasyczny, japoński, hybrydowy oraz żelowy, zabiegi z zakresu podologii – jest to dziedzina, która zajmuje się stopami, pedicure klasyczny oraz leczniczy.

 

Oferuję również usługi z zakresu depilacji, przedłużania i zagęszczania rzęs, zabiegi na twarz z marką Pevonia – nawilżające, oczyszczające, regulujące, regenerujące, odmładzające i wiele innych, peelingi chemiczne Purles, zabiegi na twarz oraz ciało z użyciem sprzętów kosmetycznych, m.in. mezoterapię bezigłową oraz mikroigłową, fale radiowe z laserem biostymulującym, mikrodermabrazję, oxybrazję, zamykanie naczyń krwionośnych, dermomasaż, liposukcję kawitacyjną oraz lipolaser.

 

Oferta gabinetu fizjoterapii oferuje usługi z zakresu masażu, zabiegów na ciało oraz ćwiczenia indywidualnie dobrane do potrzeb pacjenta. Wykonywane są zabiegi relaksacyjne z użyciem olejów naturalnych, olejków eterycznych, aromatycznych świec jak również masaże bańką chińską czy też masaże lecznicze. Naszym pacjentom oferujemy kompleksową odnowę biologiczną, gwarantujemy relaks i odprężenie.

 

Dietetyk zdobytą wiedzę i doświadczenie w sporcie skutecznie zamienia na ubywające kilogramy i lepsze samopoczucie pacjentów. Komponuje smaczne i praktyczne diety indywidualnie dostosowane do każdego pacjenta. Specjalizuje się w opiece nad osobami aktywnie uprawiającymi sport. Zajmuje się także wspomaganiem procesów leczenia schorzeń, w których zdrowy styl życia odgrywa kluczową rolę.

 

 

hot°: Proszę opowiedzieć nam o ludziach tworzących te miejsce..


Magda Kopyś: Zespół Atelier Zdrowia i Urody to wykształcony i doświadczony personel. Każdy ukończył Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Pracujemy z Pasją i chęcią niesienia pomocy dla Każdego. Jesteśmy przyjaciółmi i znamy się od dawna, dlatego z łatwością udaje nam się stworzyć wyjątkową – rodzinną atmosferę, chcemy żeby każdy czuł się w naszym gabinecie jak wśród przyjaciół.

 

Nasze fizjoterapeutki są absolwentkami Uniwersytetu Medycznego, mają na koncie kursy metod specjalnych, wciąż inwestują w swój rozwój by móc podejść do każdego pacjenta jak najbardziej profesjonalnie i holistycznie. Dietetyk w gabinecie tworzy indywidualne, dostosowane do potrzeb jadłospisy – diety, tak aby osiągnąć jak najlepsze efekty .

 

hot°: Co wyróżnia Was na tle innych miejsc oferujących podobne usługi. Jakie są wasze mocne strony?


Magda Kopyś: Przede wszystkim oferowane usługi są świadczone przez profesjonalistki pracujące na cenionych produktach kosmetycznych. Ponadto: cenione marki kosmetyczne, wysokie wykształcenie personelu oraz połączenie kosmetologii, fizjoterapii i dietetyki (niebawem psychologii, logopedii, wizażu). Bardzo ważna jest również nasza rodzinna atmosfera ;)

 

 

hot°: Na jakich kosmetykach pracujecie w Atelier Zdrowia i Urody?


Magda Kopyś: Gabinet Kosmetologiczny pracuje na marce Pevonia. To ekskluzywna marka produktów pielęgnacyjnych, obecna w prestiżowych ośrodkach Spa na całym świecie. Połączenie najnowocześniejsze technologii z naturalnymi ekstraktami morskimi i roślinnymi.


Nasz gabinet korzysta ponadto z produktów Nacomi, to najwyższej jakości kosmetyki o naturalnych składach, pięknych zapachach i dobroczynnym działaniu.

 

hot°: Jakie są Pani plany i marzenia na 2016 rok?


Magda Kopyś: Chciałabym powiększyć zespół tak aby Atelier Zdrowia i Urody mogło świadczyć usługi o jeszcze szerszej ofercie. Naszym celem jest zostać najlepszym „Daily Spa” w Szczecinie.

 

 

Dane

 

Atelier Zdrowia i Urody Magdy Kopyś
ul. Łukasińskiego 116
tel. 530 018 012
www.atelierzdrowiaiurody.com

 

 

Atelier Magdy Kopyś już na naszej stronie! #atelier #girl #polishgirl #cosmetics #style #beauty #makeup #magdakopys

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

Atelier Zdrowia i Urody Magdy Kopyś

Atelier Zdrowia i Urody Magdy Kopyś

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.