Poznajcie Enjoy Karma!

04.03.2019 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski

Enjoy Karma to szczecińska marka streetwearowa założona i prowadzona przez duet Marta Bochenek i Krzysztof Pietrusewicz. Charakterystyczne są dla niej pomysłowe i chwytliwe hasła nawiązujące do sportu albo naszego miasta. Na reklamach marki można zobaczyć szczecińskich (ale nie tylko) sportowców. Ubrania są do nabycia oczywiście w internecie, a niedawno właściciele otworzyli sklep stacjonarny przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 4/3 u. Rozmawiam z Martą Bochenek.

 

Marta kilka słów o sobie na początek. Stworzyłaś markę odzieżową Enjoy Karma, prowadzisz sklep, jesteś trenerką osobistą, sama dużo trenujesz. Dużo tych aktywności, jak na jedną osobę. Skąd czerpiesz energię?


Dzień Dobry Wszystkim. Mam na imię Marta, markę stworzyłam wraz z Krzysiem, moim kolegą. Od najmłodszych lat rodzice dali mi najpiękniejszą pasję - sport. Jaka jestem na co dzień? Pozytywnie nastawiona do życia i ludzi! Skąd czerpię energię? Zaczynam dzień od dobrego nastawienia: życie mamy jedno i to jest moja największa energia. Chce aby ludzie zrozumieli jak cenny jest każdy dzień, bo życie zaczyna się co rano. Jaki jest mój sukces? Że jestem sobą i nie mam w tym konkurencji.

 

 

  


W promocji Enjoy Karma, występuje wielu znanych sportowców. Hasła nawiązują do sportowych, ale też szczecińskich historii. Opowiedz czym ma być twoja marka odzieżowa? Jaka jest jej idea przewodnia, do kogo ją adresujesz?


Moja marka to człowiek, który spełnił swoje marzenie (Ja) i każdemu życzę, bo marzenia się nie spełniają -marzenia się spełnia. Moja marka jest dla każdego. Każdy znajdzie coś dla siebie. Występuje wielu sportowców, bo jestem uzależniona od wysiłku fizycznego i wiem ile sportowcy serca i wyrzeczeń wkładają w to. Mam wielu ludzi znanych, gdyż sama potrafię dać dużo serca a karma lubi dobrych ludzi a dobrzy ludzie lubią karmę.

 

Enjoy Karma wizerunkowo mocno stawia na sport. W życiu zawodowym jesteś również trenerką personalną. Jak to jest ze sobą powiązane? Bo zakładam, że jest…


Sport to moje całe życie! Poprzez wytrwałość i dążenie do celu, nauczyłam się walczyć i ludzie, którzy mnie otaczają to wspaniali sportowcy, których bardzo szanuje i dlatego zyskałam sympatię na tym rynku. Idąc dalej tym tropem. Jesteś trenerką osobistą z długim stażem i doświadczeniem. Opowiedz nam czym powinien charakteryzować się dobry trener. Dobry trener? Ciężko mi powiedzieć, każdy jest inny. Uważam, że trzeba wkładać dużo serca w to co się robi. Człowiek uczy się całe życie. To doświadczenie i ludzie powodują, że jesteśmy

najlepsi.

 

"Chce aby ludzie zrozumieli jak cenny jest każdy dzień, bo życie zaczyna się co rano."

 

W środku Marta Bochenek właścielka Enjoy Karma

 

  


Niedawno otworzyłaś sklep stacjonarny. Jak minęło pierwsze kilka tygodni? Co możemy kupić w twoim sklepie? Kiedy wchodzi kolekcja wiosenna?


Sklep to cząstka mnie. Co można kupić w sklepie? Można zobaczyć cały asortyment, który mamy w ofercie, przymierzyć i oczywiście porozmawiać ze mną. Sklep znajduje się na Bohaterów Getta Warszawskiego 4/3u. Jeśli chodzi i kolekcje to wszystko wprowadzam bez pośpiechu.

 

Pytanie na koniec w nieco inne tematyce. Jakie masz inne pasje poza sportem?

 

Lubię spędzać czas aktywnie, lubię czytać książki i kocham jeść. W wolnym czasie spędzam czas z przyjaciółmi.


Dziękujemy za wywiad.

 

Poznajcie Enjoy Karma!

Poznajcie Enjoy Karma!

 

 

Sklep stacjonarny
ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 4/3 u

 

www.instagram.com/enjoy_karmawear
www.facebook.com/enjoykarmawear

www.enjoykarma.pl

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.