Bada Bing Strip Club

09.12.2021
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Szymon Jędrzejewski

Bada Bing Strip Club to luksusowy klub nocny znajduje się w samym sercu Szczecina. Gwarantuje szalone zabawy, wieczory kawalerskie i eventy w ekskluzywnych warunkach i erotycznej atmosferze. Klub oferuje klimatyzowane sale, VIP roomy, strefę dla osób palących, znakomicie wyposażony drink barem, oraz wykwalifikowany personel. Specjalizuje się w organizowaniu wyjątkowych i niepowtarzalnych wieczorów kawalerskich oraz imprez firmowych.

 

 

Za Wami już ponad 5 lata działalności z przerwą na kwarantannę. Jak jest idea przewodnia klubu Bada Bing w 2021 roku?


Chcemy aby klub Badabing był przodownikiem życia nocnego w Szczecinie. Oferujemy najwyższy poziom rozrywki, komfort, bezpieczeństwo, piękne towarzystwo w loży i niesamowite doznania estetyczne wyzwalane przez nasze tancerki, czego nie uświadczymy w innych klubach w naszym regionie. Mamy szeroki wachlarz alkoholi z najwyższej półki jako dopełnienie gorącej atmosfery.


Mały samouczek: jak wygląda pierwsza wizyta w klubie. Czy są jakieś wymagania co do stroju gości?


Wizyta w Badabing różni się od zwykłego klubu poziomem obsługi. Nasz klient jest już witany na wejściu oraz informowany o zasadach klubu, jest mu przedstawiana karta, oraz może liczyć zawsze na indywidualne podejście. Staramy się aby każdy czuł się otoczony opieką przez nasz personel. Selekcja podchodzi do klientów ze zrozumieniem, jednak nasze panie dokładają najwyższych starań żeby wyglądać atrakcyjnie, tego samego oczekiwalibyśmy od naszych panów.


Modnym i popularnym zwyczajem podczas wieczoru kawalerskiego są odwiedziny w nocnym klubie. Prosimy o szczegóły takiej oferty. Organizacja wieczoru kawalerskiego to za każdym razem kwestia indywidualna. Warunki finansowe i zakres usług należy ustalić z managerem klubu. Dla imprez kawalerskich oferujemy zawsze zniżki i bonusy.

 


Jak wygląda kwestia organizacji eventów firmowych w waszym lokalu?


Podobnie jak przy organizacji imprez kawalerskich staramy się spełnić potrzeby indywidualne. Przy imprezach firmowych dbamy o dyskrecję dla gości oraz zapewniamy najwyższy komfort w wydzielonej sali.


Pora na mocniejsze pytanie: Czy wasi klienci mogą się czuć bezpiecznie w waszym lokalu?


Oczywiście. Dbamy o to, aby nasi goście mieli poczucie bezpieczeństwa. Zapewniamy stałą ochronę, lokal jest w pełni monitorowany.

 

 


A teraz odwracamy role i pytamy się o komfort pracy Waszych tancerek. Jak nie należy się zachowywać w stosunku do dziewczyn?


Badabing to elegancki klub i takiego też zachowania oczekujemy od gości. Nie bez kozery jest to „Gentlemen’s Club”. O komfort pracy naszych tancerek dbamy tak samo jak o komfort naszych klientów.


Posiadacie ekskluzywny Vip Room, idealny do imprez zamkniętych. Jakie daje on możliwości organizacyjne?


Oferujemy dwie sale VIP, mniejszą do dziesięciu osób i większą do dwudziestu. Imprezowicze korzystający z naszych sal mogą się bawić we własnym gronie odseparowani od innych gości. Każda sala posiada własną scenę taneczną dzięki czemu tancerki mogą wykonywać pokazy specjalnie wyłącznie dla naszych VIP-ów.

 

 

Dane do kontaktu:
al. Wojska Polskiego 11
www.bbclub.pl
tel. 690 654 480


mail: [email protected]
www.facebook.com/badabingclubszczecin

 

badabing club

badabing club