Car Detailing Szczecin

10.05.2021
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

 W Maju wielbiciele dwóch i czterech kółek często wybierają się do firm AutoDetailingowych, aby skorzystać z profesjonalnej usługi, odświeżającej wygląd ich maszyny. Dziś rozmawiam z właścicielem firmy Car Detailing Szczecin, który przybliży nam szczegóły swojej pracy oraz opowie o najciekawszych egzemplarzach, które trafiły do jego warsztatu.

 

 

Jaki jest zakres usług Państwa firmy? Do kogo Państwo adresują swoje działania: do posiadaczy luksusowych aut, samochodów retro czy do każdego zainteresowanego?


Od odnowy przez pielęgnację po zabezpieczenia, a nawet zmiany wizualne. Pojazdy starsze odnowimy tak, aby wyglądały jak z fabryki, a nowe zabezpieczymy, żeby jak najdłużej cieszyły oko. Renowacja skórzanej tapicerki i elementów wnętrza, renowacja lakierów zewnętrznych, aplikacja powłok ochronnych, wosków naturalnych, syntetycznych oraz folii ochronnych i wiele innych usług znajdą Państwo w naszej ofercie, po prostu wiemy co i jak zrobić aby każdy pojazd był wyjątkowo zadbany praktycznie "od A do Z".

 

Nie ma znaczenia czy dostajemy w nasze ręce auto klasyczne, nowe, egzotyczne, motocykl czy nawet łódź... Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak i co zrobić by odnowić i zabezpieczyć dany pojazd. 


Czy AutoDetailing ma coś wspólnego z tuningowaniem aut - czy jest to inna rzeczywistość?


Autodetailing i tuning wizualny ma wiele wspólnego dlatego też można u nas np. przyciemnić lampy przednie lub tylne folią samoregeneracyjną o kilku stopniach przyciemnienia lub okleić dach czy inne elementy czarną folią.

 

Dzięki naszej pasji do tuningu możemy wykonać również inne zmiany, a jeśli w czymś się nie specjalizujemy to mamy od tego zaprzyjaźnionych fachowców - dlatego klienci doceniają u nas to, że autami możemy zająć się kompleksowo. 

 


Jakie są najpopularniejsze zlecenia wykonywane przez Waszą firmę?


Najpopularniejsza usługa w naszej firmie to Aplikacja powłok ceramicznych oraz folii ochronnych ze zdolnościami do samoregeneracji na nowe pojazdy. Usługa, która wpisała się na listę "Must Have" od razu po wyjeździe auta z salonu - a tych u nas nie brakuje. 

 

Czy są jakieś dobre praktyki pielęgnacyjne, które każdy posiadacz auta może wykonywać w domu aby utrzymać swoje 4 kółka ładne i pachnące?

 

Oczywiście, że są! Za każdym razem przy wyjeździe auta z naszego studia każdy klient dostaje solidną dawkę wiedzy na temat bieżącej pielęgnacji. Mógłbym napisać poradnik ale nie wystarczy stron w Hot Magazine ;-) 

 


Jeżeli nie jem ani nie pale w aucie – używam samochodu do zwykłej jazdy bez nadużywania wnętrza w jakikolwiek sposób – przez jak długi czas „świeżość” po Państwa pracy się utrzyma? Załóżmy, że skorzystałem z pakietu full service.


Zbyt dużo czynników ma na to wpływ, żeby to określić... Wnętrze pojazdu jest przez nas impregnowane, czy jest to tworzywo sztuczne czy skóra. Impregnaty mają trwałość około pół roku i po tym czasie należy wnętrze odświeżyć. Oczywiście zależy to między innymi od częstotliwości użytkowania, przebiegu... A nawet od tego w jakiej odzieży jeździ użytkownik. 


Jeżeli już przy tym jesteśmy – jakie są ceny Waszych usług?


No w końcu to pytanie padło, bo wiele osób twierdzi, że Detailing jest zarezerwowany wyłącznie dla aut premium i trzeba mieć bardzo gruby portfel... Nie prawda! Dla każdego po oględzinach auta wymyślimy odpowiednią usługę/pakiet usług już od 150 pln. Choć zlikwidowanie delikatnej "obcierki parkingowej" może kosztować nawet 50 pln. 

 

Bardzo lubię kiedy przyjeżdża zdecydowany klient z ustalonym budżetem i otwarcie mówi, że chce wydać daną sumę, a ja wtedy staję na wysokości zadania aby stworzyć dla pojazdu spa nie przekraczając budżetu klienta. Mamy bardzo konkurencyjne ceny, zachowując przy tym najwyższą jakość. 

 

 


Pytanie na koniec: ulubione auto?


Nie ma takiego, choć jesteśmy z całą załogą fanami Porsche i Mercedesa. Mamy bardzo często u siebie auto dzień po premierze w salonie - uwielbiamy jako pierwsi sprawdzać nowinki.

 

Ostatnio zabezpieczaliśmy powłokami ceramicznymi i foliami motocykl wyprodukowany w ilości 3000 sztuk i to chyba te limitowane "rodzynki" są dla nas ulubione, bo wiemy że prawdopodobnie tylko my możemy sobie pozwolić przy nich popracować. 


Kilka słów dla naszych czytelników?


Korzystanie z usług Autodetailingu nie tylko cieszy oko ale również podtrzymuje, a nawet powiększa wartość aut i innych pojazdów. Jesteśmy jedną z pierwszych firm Detailingowych w regionie, działamy w Szczecinie od 12 lat, możemy pochwalić się licznymi certyfikatami i akredytacjami na najlepsze powłoki i folie ochronne na rynku. 

 

 

 

Dane do kontaktu:

Ul. Kurza 7

szczecindetailing@gmail.com

Tel. 513 578 217

 

Facebook: www.facebook.com/CarDetailingSzczecin

Instagram: @cardetailingszczecin

 

Car Detailing

Car Detailing