Car Glow – Dołącz do zespołu!

30.11.2021
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Car Glow

Pomysł na stworzenie miejsca, w którym pojazdy traktowane są niezwykle wyjątkowo, narodził się już dawno. Początek naszej historii to 2011 rok. W tamtym okresie, byliśmy jedną z pierwszych firm na szczecińskim rynku, wykonującą najwyższej klasy usługi Auto Detailingu.

 

Od tego czasu zrealizowaliśmy wiele wspaniałych projektów, zbudowaliśmy renomę i silną rozpoznawalną markę. Każdego dnia swoje działania adresujemy do klientów ceniących sobie najwyższą jakość. Jeśli kochasz samochody, szukasz stabilnej pracy w fajnym zespole, to zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

C jak Car… czyli o jakie samochody będziesz dbać?

 

Dbać będziesz o samochody klientów, którzy cenią sobie nienaganny wygląd swojego samochodu. Nie ma ograniczeń co do wieku, marki czy klasy samochodu. Nasza praca się nie nudzi i to jest super.

 

A jak Ambicje… czyli jakie cechy powinieneś posiadać do tej pracy?

 

To nie jest praca dla każdego. Na spektakularny efekt, trzeba często cierpliwie zapracować. Cierpliwość to cecha charakteru którą musisz mieć w sobie. Ponadto liczą się: zdolności manualne, zaangażowanie, koncentracja. W tym zawodzie istotne jest również doświadczenie. Ale to można nabyć z czasem.

 

 

 

R jak Renoma… czyli Dlaczego warto pracować w Car Glow?

 

Warto u nas pracować, ponieważ jesteśmy najlepszą firmą auto detailingową w regionie.

 

G jak Gwarancja… czyli co gwarantuje ci praca w firmie?

 

Przyjacielskie relacje. Możliwość realizacji pasji. Pensje na czas.

 

  

 

L jak Love… czyli musisz mieć miłość do samochodów…

 

Niekoniecznie do samochodów. Miłością musisz darzyć to co robisz. Twoim zadaniem będzie, każdego dnia dawać z siebie maxa. Detailing musi stać się twoją pasją.

 

O jak Obowiązki... czyli co będziesz robił w pracy?

 

Przed i po pracy ma być porządek. Wymagamy kultury osobistej, punktualność - o tym chyba nie muszę pisać. Twoim obowiązkiem będzie również bycie uprzejmym, uśmiechniętym i pozytywnie nakręconym. Praca to dla nas przyjemność.

 

 

 

W jak Wiedza… czyli czego się nauczysz?

 

To zależy od Ciebie. Ścieżek rozwoju jest kilka. Detailing auta to szereg specjalistycznych procesów w których trzeba być ekspertem. Spektrum jest szerokie. Mycie, korekta lakieru, zabezpieczenie lakieru, powłoki ceramiczne, czyszczenie tapicerek, renowacja tapicerek ze skóry, aplikacja folii ochronnych na lakier a nawet szycie tapicerek.  Jest szansa, że masz do czegoś predyspozycje a być może już jesteś wyśmienitym Detailerem. Zapraszamy.

 

 

 

Dane do kontaktu:

ul. Dąbska 75

www.carglow.pl

tel. 501 377 438

 

mail: [email protected]

www.facebook.com/carglowautodetailing

 

Car Glow

Car Glow