Car Glow - najwyższa jakość w dziedzinie autokosmetyki

09.11.2021
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Julian Masewicz

Auto detailing to synonim ekskluzywnej opieki nad pojazdem, to także najwyższa jakość w dziedzinie autokosmetyki. Ideą auto detailingu jest nadanie idealnej prezencji auta w każdym, najdrobniejszym nawet szczególe i zapewnienie kompetentnej pomocy w utrzymaniu tego stanu. Pomysł na stworzenie CAR GLOW, miejsca w którym pojazdy traktowane są niezwykle wyjątkowo, narodził w 2011 roku.

 

W tamtym okresie, byli jedną z pierwszych firm na szczecińskim rynku, wykonującą najwyższej klasy usługi auto detailingu. Minęło ponad 10 lat funkcjonowania firmy, doświadczenie jakie zdobyli przez ten czas, owocuje rozpoznawalną marką w całej Polsce i pracą nad najpiękniejszymi samochodami świata!

 

 

 

Jakie są najpopularniejsze i najczęściej wybierane usługi, które realizujecie w Car Glow?

 

Spektrum, usług mamy bogate. Począwszy od bieżącej opieki nad pojazdem, rewitalizacja już nadużytych czasem i kilometrami pojazdów, po profesjonalne zabezpieczanie samochodów przed degradacją. Przyznam, że jestem zwolennikiem profilaktyki czyli zabezpieczenia auta nowego lub takiego, którego lakier i tapicerka nie wymaga dużego nakładu pracy na rewitalizację.

 

To się po prostu opłaca. Świadomość właścicieli samochodów jest coraz większa, tym samym najczęściej wybierają oni zabezpieczenie auta nowego. Pełna gama usług i ich dokładny opis, znajduje się na naszej wyjątkowej stronie internetowej i na Facebooku. Zapraszamy.

 

Zadbane auto popracuje dużo dłużej!  Jakie zabiegi powinnyśmy zrobić u was przed nadchodzącym sezonem jesienno-zimowym?

 

Na pewno należy zadbać o bezpieczeństwo podróżowania, czyli między innymi o widoczność w deszczowe i pochmurne dni.  Na profesjonalnie umytej szybie nie zobaczysz smug, tłuszczu czy osadów nikotynowych, które ograniczają widoczność. Z dokładnie odtłuszczonego szkła szybciej i równomiernej odparowuje para.

 

Zabieg czyszczenia szyb powinien być wzbogacony o pokrycie zewnętrznej strony szyb powłoką kwarcową tzw. niewidzialną wycieraczką. Dzięki temu, szkło uzyskuje właściwość hydrofobową, czyli odpycha krople deszczu. Takie działanie znacząco poprawia ostrość widzenia i niweluje konieczność używania wycieraczek przy większych prędkościach. Trwałość takiego zabiegu, na przedniej szybie utrzymuje się do około 10000km, a na szybach bocznych, niemal dożywotnio.

 

Odmiennym zagadnieniem, aczkolwiek istotnym pod kątem estetyki samochodu, jest konserwacja lakieru i tapicerki skórzanej. O tym jak delikatne są lakiery współcześnie produkowanych samochodów, myślę, że większość użytkowników zdążała się już przekonać. Jesień i zima, to szczególny czas, w którym o lakier i  tapicerkę skórzaną należy szczególnie dbać.

 

 

 

Jakie było wasze najtrudniejsze zlecenie albo inaczej rzecz ujmując: zlecenie, które sprawiło Wam najwięcej satysfakcji?

 

Trudno będzie wyróżnić to jedyne zlecenie. Nasza profesja, to usługi profesjonalne. Każda z oferowanych przez nas usług, wymaga wiedzy i umiejętności. Każde z wykonywanych zadań, wymaga maksymalnego zaangażowania. Każde dobrze wykonane zlecenie, daje nam satysfakcję.

 

Czy zajmujcie się wyłącznie samochodami czy można przyjechać do was motocyklem? … albo inną maszyną.

 

Usługi które świadczymy, nie ograniczają się wyłącznie do aut osobowych. Technologie którymi dysponujemy, znajdują swoje zastosowanie np. przy motocyklach, łodziach i statkach powietrznych.

 

Jakich produktów używacie w waszej codziennej pracy?

 

Starannie wyselekcjonowanych. Dających najlepsze efekty wizualne, najwyższą trwałość, i bezpieczeństwo podczas pracy.  Często współpracujemy bezpośrednio z producentami kosmetyków. Wiele z produktów wykorzystywanych przez nas podczas pracy, powstało z naszym udziałem. Jesteśmy z tego dumni.

 

Możemy brać udział w tworzeniu kosmetyków samochodowych i dzielić się opinią na ich temat. Więc, jeżeli produkt zadowoli nas, to i na pewno zadowoli każdego wymagającego użytkownika.

 

 

 

Jak długo utrzymują się efekty pielęgnacji? Co jaki czas trzeba je powtarzać?

 

To dobre pytanie. Ujmę to tak. Profesjonalnie przygotowany i zabezpieczony lakier oraz zakonserwowana tapicerka samochodu, w połączeniu z profesjonalną obsługą estetyczną czyli bieżącą pielęgnacją i okresowymi przeglądami, daje niemal 100% gwarancji, że auto będzie prezentować się wyśmienicie, przez wiele lat eksploatacji. Potwierdzeniem tego są, nas stali klienci i ich samochody, którymi opiekujemy się od wielu, wielu lat.

 

 

Dane do kontaktu:

ul. Dąbska 75

www.carglow.pl

tel.501 377 438

 

mail: info@carglow.pl

www.facebook.com/carglowautodetailing

 

Car Glow

Car Glow