Greensy - Office of Today

26.05.2021
Autor: Ewa Cudnik, Zdjęcia: _fragilis_

Greensy Office of Today, czyli pierwsze żywe biurko na świecie! To prawdziwa oaza zieleni wewnątrz pomieszczenia. Poznaj Greensy i dowiedz się jak firma tworzy żywy design... Artykuł powstał przy współpracy z The Best Of Szczecin. Dziękujemy i serdecznie polecamy! 

 

 

Do kogo skierowana jest oferta Greensy? Dlaczego jest obecnie coraz bardziej popularna?

 

"Życie w obecnych czasach całkowicie się zmieniło. Chcąc odnaleźć się w nowych realiach niezbędna jest zmiana naszego lifestyle'u, który u większości osób odbywa się we własnym domu. Domu, który zamienił się w biuro, przedszkole, kino czy siłownię. Poprzedni lockdown uniemożliwiał wyjście chociażby do lasu. Brak kontaktu z naturą powoduje spadek naszej kondycji psychicznej, bardzo ważnej w codziennym funkcjonowaniu. Z tego też powodu powstała idea Greensy Office of Today" - mówi Damian Woźniak - CEO firmy Greensy on the wall, który zaprojektował żywe biurko.

 

 

 

Damian Woźniak: "Nasza koncepcja jest odpowiedzią na poprawę naszego codziennego dobrostanu, otoczenie roślin pozytywnie wpływa na funkcjonowanie naszego układu nerwowego. Różnorodność roślin sprawia wrażenie lasu tropikalnego. Takie odczucia wpływają pozytywnie na redukcję stresu oraz poprawę samopoczucia.

 

Rośliny podnoszą zawartość tlenu oraz wilgotność powietrza, przez co unikamy efektu wysuszonych spojówek na który jesteśmy narażeni pracując przy komputerze. Żywe biurko jest tworzone w strategii zrównoważonego rozwoju, więc istnieje możliwość adaptacji naszego zwykłego biurka, a to wszystko dzięki systemowi modułowemu Greensy Puzzle do budowy zielonych ścian".

 

 

Mateusz Swica: "Wszystko zaczyna się w biurze. To w nim spędzamy większość czasu w ciągu tygodnia. To, jak wygląda biuro ma ogromne przełożenie na to, jak efektywnie pracujemy. Wyobraźmy sobie, że początkiem dnia pracy jest smaczna kawa w towarzystwie ciekawych rozmów oraz okazałej roślinności – nasi Użytkownicy nie muszą sobie tego wyobrażać. I to właśnie dlatego, jako manager szczecińskiego oddziału BeIN Offices postawiłem na rozwiązania tworzone przez zespół Greensy, by nasza przestrzeń biurowa była przyjazna do pracy.

 

Oprócz pełnej obsługi Klientów w zakresie usług biurowych dostarczymy nową jakość w postaci serwisowanej zieleni w biurze. Zadbaliśmy także o ekologiczne rozwiązania w postaci m.in. warzywnika w kuchni. Naszą najnowszą zieloną perełką lokalizacji jest świeżo przygotowane żywe biurko. Jest ono oazą spokoju oraz pozytywnie wpływa na kreatywność użytkowników.


Chcąc przybliżyć koncept żywego biurka przygotowaliśmy bezpłatne Vouchery, z których można skorzystać w ramach inicjatywy Greensy Office of Today.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej szczecińskiej siedziby beIN Offices na szczecińskich bulwarach przy ul. Zbożowa 4A".

 

 

 

Dane do kontaktu:
Damian Woźniak
Business Development Executive


Tel. 536 975 884
info@greensy.eu


Social media:
www.greensy.eu
https://www.linkedin.com/company/greensy/
https://www.facebook.com/greensyeu/
https://www.instagram.com/greensy.eu/

 

Greensy

Greensy