Poznajcie DrinkDobry!

11.01.2022
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Kolorowe i nietuzinkowe drinki dostarczane przez barmanów z wieloletnim doświadczeniem. Do tego smaczne jedzenie i napoje. W dzisiejszym wywiadzie zrobi się pysznie! Przedstawiamy DrinkDobry, czyli szczecińską firmę cateringową obsługującą rozmaite imprezy okolicznościowe...

 

 

 

Dzień dobry i witamy w Hot Magazine! Pytanie pierwsze z brzegu – jak powstał pomysł na DrinkDobry, czym dokładnie się zajmujecie jako firma cateringowa i od jak dawna działacie na szczecińskim rynku?

 

Dzień dobry, bardzo nam miło, że zwróciliśmy waszą uwagę. Pomysł na Drink Dobry powstał ponad 3 lata temu kiedy pracowałem za barem w klubie Rock House w Stargardzie, miałem tam okazję nauczyć się wielu barmańskich trików pod okiem starszych kolegów i po niedługim czasie rozwijać swoją pasję do barmaństwa.

 

To właśnie tam – w Stargardzie, zapoczątkowaliśmy naszą działalność i tam głównie działamy, chociaż mocno liczymy, że niedługo podbijemy również Szczeciński rynek, gdzie mielibyśmy okazję zaprezentować nasze umiejętności. Przygoda z barem eventowym rozpoczęła się od niewinnej prośby mojej znajomej by zaprezentować kilka pysznych koktajli na jej weselu, i to właśnie TAM - wśród super gości, podczas świetnej zabawy, przy dobrej muzyce, pomyślałem, że to musi się udać!

 

Kto tworzy Wasz zespół?

 

Drink Dobry tworzę razem z moim dobrym kolegą, Kornelem, z którym miałem okazję pracować wcześniej za barem. Można powiedzieć, że połączyła nas pasja, dlatego też zdecydowaliśmy się, żeby pójść trochę dalej i rozpocząć wspólnie działalność. Oboje znamy się dobrze od podszewki, wiemy co potrafimy i uzupełniamy się nawzajem. Generalnie rzecz ujmując staramy się jak najlepiej trafić w gusta i potrzeby naszych gości przy tym nie zapominając o świetnej zabawie.

 

Czy dostarczacie również jedzenie? Na Waszym fanpagu możemy znaleźć wiele zdjęć z ciekawymi przekąskami…

 

Jeżeli chodzi o cateringi to bez problemu również można je u nas zamówić. Mieliśmy już kilka imprez z cateringiem. Zawsze w takiej sytuacji współpracujemy z restauracją The Kitchen Meet And Eat. Razem działamy oczywiście jako jedność ale podział obowiązków pozwala nam zadbać o każdy szczegół. My jako Drink Dobry troszczymy się o to, aby szklanki naszych gości pełne były pyszności, a szef kuchni The Kitchen skupia się nad specjałami na talerzach.

 

 

 

 

Na jakich imprezach pojawiacie się najczęściej? Czy była jakaś, która specjalnie zapadła Wam w pamięć?

 

Obsługujemy głównie wesela, urodziny i imprezy pracownicze. Impreza, która szczególnie zapadła nam w pamięć… Hmm… Oczywiście, że była taka i mieliśmy nie małe faux pas… Razem z Kornelem jechaliśmy do Stargardu na wesele do hotelu Lord, podczas jazdy samochód odmówił nam posłuszeństwa, zmuszeni byliśmy zamówić lawetę. Oczywiście oboje w nerwach, że nie zdążymy na czas, że Młodzi będą niezadowoleni, że wtopa na maxa… Szczęście w nieszczęściu, długo nie czekaliśmy na pomoc drogową i zdążyliśmy przed czasem zajechać prosto pod hotel na lawecie 😊

 

Lecz to jeszcze nie koniec tej przygody… Na miejscu okazało się, że większość naszego szkła jest potłuczona, a bar ledwo stoi na nogach… Dzięki pomocy Pani Asi, koordynatorki wesela, daliśmy radę. Było to nie lada wyzwanie, bo jak dobrze pamiętam wesele było na 120 osób a my mieliśmy zaledwie 40 całych szklanek. Teraz wspominamy to z uśmiechem na twarzy, ale wtedy… Cóż to był za stres!

 

Jakie ciekawe drinki polecilibyście na świeżo rozpoczęty 2022 rok?

 

My, w 2022 roku chcemy postawić na świeżość cytrusów i ziół. Jak na razie pracujemy nad nowościami i możemy zdradzić jedynie że połączenie Malibu, soku ze świeżej pomarańczy oraz likieru brzoskwiniowego smakuje obłędnie.

 

 

 

Jak najszybciej możemy zamówić Waszą obsługę? Co powinniśmy wiedzieć przed wykonaniem telefonu / napisaniem maila do Was?

 

Aby zamówić naszą usługę wystarczy wysłać do nas email lub wiadomość na facebook’u. Ważne, by w wiadomości znajdowały się najistotniejsze informacje, tzn. termin imprezy, miejsce oraz ilość gości. Szczegóły natomiast, ustalane są z każdym indywidualnie Wtedy tworzymy kartę drinków, omawiamy ewentualne dekoracje baru i inne detale.

 

Kilka słów dla czytelników na koniec? 

 

Wszystkim czytelnikom Hot’a życzymy szczęśliwego Nowego Roku i obyśmy spotkali się przy barze na Drinku Dobrym, ba NAJLEPSZYM! 😊

 

 

Dane kontaktowe:

Tel. 531 377 159

mail: drinkdobry@gmail.com

 

Facebook: www.facebook.com/DrinkDobry

Instagram: www.instagram.com/chef_bartender_pl

 

Drink Dobry

Drink Dobry