Poznajcie przebojowe małżeństwo!

22.12.2021
Autor: Ewa Cudnik, Zdjęcia: Arkadiusz Górka, Krzysztof Marciniak, Paweł Woźnicki

Wyznają zasadę, że "wesele to nie festiwal żenady i disco polo." Ślub, sala weselna, fotograf, sukienka, garnitur, samochód i… oczywiście! Muzyka! Oprawa muzyczna to jeden z elementów organizacji wesela, bez którego trudno wyobrazić sobie dobrą imprezę. Muzyka wprowadza atmosferę, sprzyja nawiązywaniu kontaktów pomiędzy rodzinami, tworzy klimat w istotnych momentach wesela. Wtedy pojawiają się oni – Przebojowe Małżeństwo – d.j.’s, animations, wedding team. 

 

Artykuł powstał przy współpracy z  The Best Of Szczecin. Dziękujemy i serdecznie polecamy.

 

 

Magda opuszczając kilka lat temu mury jednego z urzędów, wiedziała, że to dopiero początek nowych wyzwań zawodowych i życiowych. Z sukcesami postawiła na rozwój biznesu w branży spedycyjnej i transportowej. Czuła jednak, że branża weselna jest tak blisko i nieuniknionym będzie przekroczenie tej bramy do świata pełnego miłości oraz muzyki. Grzegorz „od zawsze” kręcił potencjometrami, grał w klubach... Pierwsze kilka lat łączył pracę na etacie z podbijaniem weselnych parkietów, zdobywając kolejne doświadczenia.

 

Badał potrzeby Par Młodych, przyjmował kolejne zlecenia, a wesela zmieniały się, wchodziły nowe trendy. W 2019 roku postawił wszystko na jedną kartę. Przebojowe Małżeństwo – d.j.’s, animations, wedding team to ich wspólny projekt, który powstał zupełnie naturalnie, przepełniony miłością, zrozumieniem i doświadczeniami małżeńskimi. Magda i Grzegorz są małżeństwem, i jak twierdzą - znają się na miłości, pozytywnej energii, dobrej muzyce i trendach weselnych.

 

 

 

Od początku stawiają na dobrą zabawę, jak to mówią: „FLOW”. Kilkanaście lat temu organizacja wesela była podyktowana bardziej preferencjami gości, niż samej Pary Młodej. Impreza jako okazja do spotkania, biesiadowania i tańców, często stawała się festiwalem żenady i disco polo, gdzie alkohol lał się strumieniami.

 

Czasy się zmieniły i coraz więcej par zaczęło stawiać swoje potrzeby i preferencje na pierwszym miejscu. Zamiast przypodobać się całej rodzinie, szczególnie jej starszym członkom, zaczęto organizować przyjęcia alternatywne – w plenerze, stylu boho, jednym słowem bardziej po swojemu i na własnych zasadach. Podobny kierunek obrało Przebojowe Małżeństwo – wsłuchując się w potrzeby Par Młodych, tworzą piękną historię, wplatając nuty tradycji w nowoczesność.

 

Muzyka to niewątpliwie podstawa udanego wesela. Dzięki niej goście nie tylko dobrze bawią się w tańcu, ale łatwiej im przełamać lody i zaangażować się w integrację obu rodzin, przy jednoczących dźwiękach ich muzyki. Dobry d.j. zadba o dynamiczne i dostosowane do upodobań Pary Młodej bloki muzyczne, które połączą pokolenia i narodowości. „Przebojowi” stawiają na dynamikę i różnorodność, czują parkiet, animują gości, tworzą ciekawy scenariusz oczepin, a kontakt z innymi usługodawcami i gośćmi oraz tworzenie aury przepełnionej uśmiechem i dobrą zabawą to ich dewiza.

 

 

 

Zabawy, konkurencje i animacje taneczne, przez wszystkie godziny intensywnej zabawy i integracji to bardzo ważny element. Przebojowe Małżeństwo stawia na aktywizowanie większości, nie zapominając o najmłodszych, gościach z Niemiec, Anglii, a zabawy w ich wykonaniu są przepełnione smakiem, taktem, dobrym obyczajem. Ten zgrany duet podkreśla, że zawsze jedzie na wesele dobrze się bawić i jak to określa

 

Grzegorz : „Nie jest to bełkot marketingowy”. Razem czują się ze sobą świetnie, lubią swoje towarzystwo, potrafią ze sobą współpracować, a tym samym z przyjemnością dzielą się małżeńską radością z innymi. Również z innymi usługodawcami. Dbają, aby w przerwach na sali nie panowała cisza, stawiając na odpowiednio dobrane dźwięki.

 

Oprawa muzyczna to też oryginalne i estetyczne stanowisko pracy, profesjonalne nagłośnienie, wyjątkowe efekty świetlne czy efekty specjalne jak np. 'pierwszy taniec w chmurach'. „Przebojowi” podkreślają, że wspomniane elementy tworzą nie tylko wizerunek sceniczny ale część dekoracji. Posiadają stanowiska pasujące do stylu glamour, boho czy rustykalnego. Magda z kobiecą naturalnością, dba by oboje wyglądali wyjątkowo, a zarazem spójnie z ich działaniami. Podkreśla, że nie ma miejsca w ich wizerunku scenicznym na bylejakość.

 

Kiedy Państwo Młodzi podejmują decyzję o ślubie i zaczynają rozmowy o potencjalnej dacie uroczystości Przebojowe Małżeństwo ma już otwarty kalendarz na 2023 rok, jednak zachęca do poszerzenia spektrum terminów. Wesela w czwartek powoli stają się standardem. Poszukiwania tych wyjątkowych dźwięków polecają zacząć od doświadczeń znajomych, obecności na Targach Ślubnych, gdzie Przebojowe Małżeństwo bywa i portali internetowych, związanych z branżą ślubną i weselną oraz social mediów, gdzie oni po prostu są.

 

 

Dane do kontaktu:

Strona www.: www.weselezklasa.pl/przebojowemalzenstwo

Instagram: www.instagram.com/przebojowemalzenstwo/

Facebook: www.facebook.com/przebojowemalzenstwo/

 

Przebojowe Małżeństwo

Przebojowe Małżeństwo