Snickers Workwear Outlet - Solidna odzież robocza w dobrej cenie!

26.10.2021
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Karolina Tarnawska, Julian Masewicz

Snickers Workwear Outlet to firma oferująca innowacyjną i technicznie zaawansowaną odzież roboczą dla współczesnych rzemieślników i rzemieślniczek. Odzież, która ma być przede wszystkim trwała i funkcjonalna, a także dobrze przemyślana pod kątem kroju i fasonu. Rozmawiamy z Dominikiem Żukowskim - kierownikiem sklepu przy ul. Santockiej, który przybliżył nam październikowe nowości.

 

 

 

Jesteście w Szczecinie od już ponad 3  lat, lecz wasza marka jest znana w całej Europie. Czy moglibyście opowiedzieć kilka słów dla czytelników o waszej firmie?

 

Oferujemy innowacyjną, technicznie zaawansowaną odzież roboczą – bezkompromisową pod względem bezpieczeństwa i komfortu pracy – dla współczesnych rzemieślników i rzemieślniczek, którym zależy na dysponowaniu rozwiązaniami możliwie jak najtrwalszymi i najbardziej przemyślanymi pod kątem kroju i fasonu. Na Szczecińskim rynku w styczniu minie nam 4 lata od otwarcia, więc trochę już tutaj działamy.

 

Czy macie coś w swojej ofercie prócz odzieży roboczej?

 

Jak to w każdym Outlecie bywa, zawsze się trafią jakieś smaczki. Aktualnie w ofercie mamy kurtki idealnie pasujące do wypadu w góry oraz na narty. Choć jest cienka, to idealnie utrzymuje temperaturę, nie krępuje ruchów i dodatkowo ma zastosowany system RECCO.

 

Co to jest? Już wyjaśniam. Recco to płytka umieszczona pod materiałem w odzieży, która odbija fale radiowe wysyłane przez detektor. Wszystko po to aby zlokalizować użytkownika zgubionego na trasie - lub co gorsza przysypanego lawinowym śniegiem - tego oczywiście nikomu nie życzymy! Wszystkie nasze bluzy również, które choć mają w nazwie odzież robocza, taką nie są. Tak więc jest w czym wybierać.

 

 

 

Gdzie najczęściej informujecie klientów o aktualnych promocjach? I jakie znajdziemy aktualnie?

 

Głownie korzystamy z naszego profilu na facebooku oraz firmy w google. Tam głównie umieszczamy tego typu informacje. Na tą chwilę szykujemy się do wielkiej promocji pod koniec listopada, tzn. do Black Friday. Ostatni weekend, czyli piątek i sobota, grube rabaty, mnóstwo ludzi. Szał zakupowy…

 

Wiemy, że planujecie powiększenie sklepu. Szykujecie nowy asortyment dla swoich klientów, którym wypełnicie nową przestrzeń?

 

Tutaj nie mogę jeszcze za dużo zdradzić niestety. Zwiększy nam się powierzchnia handlowa, to mogę zagwarantować. Jesteśmy aktualnie na etapie rozmów z jeszcze jednym dostawcą odzieży roboczej, dzięki czemu będziemy mieli większy wybór.

 

Jacy fachowcy najczęściej odwiedzają Wasz sklep?

 

Na to pytanie może być ciężko odpowiedzieć. Odwiedzają nas przedstawiciele tak naprawdę wszystkich zawodów. Byli już nawet pracownicy służby zdrowia, więc tak naprawdę gościliśmy w naszym sklepie już chyba ludzi z każdej branży.

 

 

 

Prosimy o Top 5 produktów, które warto kupić na nadchodzącą jesień.

 

Konkretnie może wymieniać nie będę, ponieważ nie wiemy co nam jeszcze zjedzie do końca tego roku ale już mogę powiedzieć, że odzież termoaktywna, podstawa przy nadchodzących chłodach, nie tylko do pracy. Niedługo zjedzie pełny wybór rozmiarów.

 

Mamy w ofercie również fajne koszule ocieplane, nie tylko do pracy. Można spokojnie założyć nawet na spacer z psem w chłodniejsze dni. Duży wybór czapek zimowych dla każdego, bogata kolorystyka i różne wzory. Spodnie do pracy i nie tylko, grubsze dla osób pracujących na zewnątrz, cieńsze dla osób pracujących w pomieszczeniach.

 

Kilka słów dla czytelników na koniec?

 

No cóż, sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku od ósmej do siedemnastej oraz w soboty od dziewiątej do trzynastej. Zapraszamy każdego, jeżeli nie znajdzie dla siebie nic ciekawego, zawsze może kupić coś na prezent dla swoich bliskich. Choć wydaje mi się, że pasek do spodni i czapki zimowe nosi tak naprawdę każdy. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Dane do kontaktu:

Ul. Santocka 39

www.snickersworkwear.com

tel. 691 578 102

 

[email protected]

www.facebook.com/snickersworkwearoutlet

www.instagram.com/snickers_workwear_outlet

 

Snickers Workwear Outlet

Snickers Workwear Outlet