Disney English bawi i uczy języka angielskiego doceniony na świecie kurs językowy dla dzieci dostępny w ProfiLingua

08.11.2019
Autor: Paulina Ostrowska, Zdjęcia: Archiwum miejsca

Nauczanie najmłodszych wymaga od lektorów języków obcych indywidualnego podejścia i angażujących aktywności, by dzieci mogły nauczyć się swobodnej komunikacji w nowym języku. Kurs Disney English jest prowadzony w 150 szkołach na świecie i za sprawą ProfiLingua ta innowacyjna metoda nauczania dotarła również do Polski.

 


Nowoczesne zajęcia językowe łączą naukę z zabawą, ruchem i tańcem oraz zadaniami wykonywanymi na tablicy interaktywnej. A to wszystko w magicznej oprawie ulubionych opowieści Disneya! ProfiLingua jest największym w Europie licencjobiorcą stworzonego przez specjalistów kursu Disney English, który umożliwia pełne zanurzenie w języku angielskim poprzez gry, piosenki i fragmenty znanych filmów Disneya. Kadra wyspecjalizowana w nauczaniu najmłodszych w trakcie zajęć wykorzystuje tablice interaktywne i bajecznie kolorowe materiały, by wzbudzić jak największe zaangażowanie pośród małych kursantów.


Wyposażenie i aranżacja specjalnych sal pozwala dzieciom poczuć się bezpiecznie i pewnie w otoczeniu dobrze znanych bohaterów z produkcji Disneya. Natomiast małe grupy (maksymalnie osiem osób), regularne raporty i stały kontakt z lektorem zapewniają indywidualne podejście i maksymalną skuteczność kursu. Dodatkowe wsparcie w postaci materiałów dydaktycznych w wersji angielskiej i polskiej umożliwia rodzicom wspólną pracę z dzieckiem w domu i uczestniczenie w procesie nauczania.


Metoda Disney English bazuje na ISA (ImmersionStorytellingApproach) i polega na zaangażowaniu słuchaczy w opowieści poprzez różnorodne, stymulujące aktywności i interaktywne elementy zajęć. Warsztaty grupowe wsparte muzyką rozwijają umiejętności interpersonalne, a zastosowanie nowoczesnej technologii urozmaica i angażuje dzieci, co pozwala na uzyskanie doskonałych efektów w nauczaniu języka angielskiego. Każdy kursant Disney English w cenie kursu otrzymuje dodatkowe pomoce naukowe: podręcznik, karty demonstracyjne, Story Book, gry planszowe oraz materiały audio, by utrwalać w domu umiejętności nabyte podczas lekcji. Karty pracy, paszport i certyfikat, to elementy motywacyjne, które podkreślają wszystkie osiągnięcia młodych miłośników Disneya.


Kursy odbywają się w trybie rocznym lub semestralnym, a długość i systematyczność lekcji można dopasować do dwóch opcji optymalnie dostosowanych do potrzeb i poziomu zaawansowania uczniów. Przed podjęciem decyzji szkoła oferuje zainteresowanym dzieciom i rodzicom bezpłatną lekcję próbną.

 

 

Przeczytaj także >OLIMEDICA - SPORT TO ZDROWIE!<

 

 

 Więcej informacji o kursie dostępnym w szkole językowej ProfiLingua:
pl. Brama Portowa 4
tel. 695 213 707
www.profi-lingua.pl
www.disneyenglishkursy.pl