Inspirujące Firmy: Hop Siup

07.07.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum Hop Siup

Hop Siup, to s(ż)yciowa manufaktura pełna pomysłów dla najmłodszych, ciut starszych i tych całkiem dużych. Dzięki poniższemu wywiadowi poznacie bliżej tę bardzo ciekawą, szczecińską firmę. O czym będziemy rozmawiać? Między innymi o ich nieograniczonej pomysłowości, o bestsellerach, czy prowadzonym blogu. Poznacie także bliżej produkty, które mogą Was zainteresować. W cyklu Inspirujące Firmy rozmawiamy z Panią Moniką Sobiewską, właścicielką firmy.

 

 

#Rodzinka: Może zacznijmy od naszego standardowego pytania. Jesteśmy ciekawscy, więc powiedzcie nam jak to się zaczęło? Od kiedy działacie?

 

Hop Siup, czyli kreatywna pracownia handmade działa od marca tego roku. A zaczęło się…..z potrzeby – mając dwójkę pociech, szukałam nietuzinkowych zabawek, które sprostałyby ich wymaganiom, a także dodatków do dziecięcych pokojów, które chciałam urządzić samodzielnie.

 

 

#Rodzinka: Skąd czerpiecie pomysły?

 

Dzieciaki, to kopalnia pomysłów – wystarczy je dobrze obserwować, poznać zainteresowania i już nasuwają się hopsiupowe rozwiązania. A czasami pomysł przychodzi sam… po prostu myślę nad tym co by tu zrobić, żeby spokojnie wypić poranną kawę póki jeszcze ciepła ;)

 

 

 

#Rodzinka: Czy macie bestsellery? Proszę powiedzieć nam które zabawki dla dzieci w przedziale 1-2 roku życia sprzedają się najlepiej?

 

Zdecydowanym bestsellerem jest zestaw wyprawkowy - Gąska Podróżniczka, a do tego klonowy gryzaczek z zawieszką, czyli niezbędnik ząbkującego maluszka. Od niedawna szyjemy też sensoryczne książeczki dla najmłodszych, które również cieszą się dużym zainteresowaniem – świetnie sprawdzają się w czasie jazdy samochodem :)

 

 

#Rodzinka: Prowadzicie również bloga, co na nim znajdziemy?

W prowadzeniu bloga jesteśmy jeszcze na początku drogi, ale naszym celem jest pokazanie naszego polskiego rękodzieła. Chodzi nam o uświadamianie, że w małych manufakturach powstają z pasją rzeczy od serca, które dalekie są od seryjnej produkcji. Z drugiej strony chcemy pokazać jak kreatywnie spędzać czas z rodziną.

 

 

#Rodzinka: Teraz skupmy się na Waszych produktach, co je cechuje? Jakie są ich główne atuty?

 

Aż chciałabym powiedzieć, że są … hopsiupowe :) Wyszukiwanie odpowiednich tkanin, to jest coś, co robię w każdej wolnej chwili, bo sięgam po wysokiej jakości materiały i niespotykane wzory. Bardzo często zdarza się tak, że dany wzór jest dostępny w bardzo małej ilości i po uszyciu jednej czy dwóch rzeczy, znika bezpowrotnie.

 

Coraz częściej szyjemy też z bawełny organicznej, szczególnie tak lubiane gryzaki uszaki. Stawiamy na pomysłowość hopsiupowych zabawek i dodatków np. księżycowa gwiazdka świeci w ciemności, kostka sensoryczna jest …liskiem, a baby quiet book ma królicze uszy.

 

 

 

#Rodzinka: Jakie macie plany na przyszłość?


Wydłużyć dobę, wydrukować wzory, które siedzą w głowie…. :) A na poważnie, to chcemy stworzyć spójną kolekcję hopsiupowych zabawek edukacyjnych tak, aby towarzyszyła maluszkom w rozwoju od narodzin do ukończenia przedszkola.

 

#Rodzinka: Dziękujemy za wywiad i życzymy powodzenia.

 

 

Hop Siup - pracownia kreatywna
ul. Policka 68A/5
tel. 695 799 446
pracownia@hop-siup.pl
www.hop-siup.pl
www.facebook.com/pracowniahopsiup

 

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.