La Bambola: Ekskluzywna odzież dziecięca!

23.02.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum La Bambola

La Bambola - sklep, który powstał w listopadzie 2015 roku. Magda i Viola – założycielki firmy, to dwie zaprzyjaźnione mamy, które postanowiły stworzyć miejsce, w którym można znaleźć wyjątkowe ubranka, dla wyjątkowych dzieci.:) Znajdziecie tutaj m.in. takie marki, jak: Mayoral, Döll, czy Sanetta.La Bambola, to nie tylko sklep stacjonarny w Szczecinie, ale również sklep internetowy.

 


hot°: Na początku proszę powiedzieć co rodzice znajdą w Waszej ofercie?


Przede wszystkim markowe ubranka dla dzieci i młodzieży. Naszym oczkiem w głowie jest hiszpański Mayoral, ale można u nas znaleźć również m.in. bieliznę niemieckiej Sanetty, a wkrótce również kolekcje Boboli, GGL…

 

 

hot°: Skąd wziął się pomysł na otwarcie takiego sklepu w Szczecinie?


Cóż… Nasi synowie są w tym samym wieku. Pewnego dnia znajoma zabrała nas do butiku z odzieżą Mayoral w Warszawie. Zakochałyśmy się! Od tamtej pory nic dostępnego w sieciówkach nam się nie podobało! Nie mówiąc już o jakości… Okazało się, że nasze przyjaciółki podzielają tą opinię. Jednak odzież ta nie była zbyt dobrze dostępna w naszym mieście.Więc postanowiłyśmy to zmienić:)

 

 

hot°: Czy wszystko u Was jest dostępne tylko dla dzieci?


Niekoniecznie! W ofercie mamy również Cotton Ball Lights, kolorowe girlandy świetlne, które można samemu dowolnie komponować z ponad 50 dostępnych kolorów. Zasady są proste – bierzesz koszyk i wrzucasz kolory jakie sobie wymarzysz, potem tylko wybrać przewód, zmontować i gotowe. Wszystko od ręki! Jeśli nie możesz się zdecydować lub nie jesteś pewny czy wszystko do siebie pasuje, nasz personel z pewnością Ci chętnie doradzi.

 

 

hot°: Wracając do odzieży... Co ją wyróżnia?


Przede wszystkim wzornictwo, gatunek i dbałość o detale! Wiele naszych klientek od razu zwraca uwagę na wysoką jakość produktów.

 

 

hot°: A co mogłybyście powiedzieć o marce Sanetta? Nie jest raczej zbyt rozpoznawalna w Szczecinie i okolicach…


Jeszcze! Sanetta gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów. Bawełna wykorzystywana do produkcji jest organiczna – hodowana na polach ekologicznych, bez stosowania pestycydów i środków chemicznych. Otrzymała nagrodę EKO-TEX 100, co oznacza, że jest po prostu dobra dla Twojego dziecka. Ponadto odporna na ślinę i pot, nie zawiera uczulających barwników. Nasi synowie już nie chcą nosić niczego innego! (śmiech)

 

 

hot°: Gdzie Was można znaleźć?:)


Jesteśmy przyal. Wyzwolenia 58U (róg Felczaka), sprzedajemy również online na stronie www.labambola.pl oraz mamy swój fanpage–www.facebook.com/labambolaszczecin. Serdecznie zapraszamy do polubienia nas, by być na bieżąco!

 

 

hot°: No dobrze, a może jakiś mały bonusik dla naszych czytelników?


Jasne, czemu nie ;) Znajdźcie kupon rabatowy w gazecie, wytnijcie i przyjdzie z nim do sklepu! -15% na nową kolekcję Mayoral Wiosna-lato 2017!

 

hot°: Dziękujemy za wywiad.

 

 

 

La Bambola
al. Wyzwolenia 58
tel. 505 046 135
www.labambola.pl
www.facebook.com/labambolaszczecin


Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.