Najlepsze Szczecińskie bawialnie!

24.04.2019
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum miejsca

W kwietniowym wydaniu magazynu „Rodzinka” przyjrzymy się szczecińskim bawialniom. Wybór jest bardzo duży, z roku na rok powstają nowe miejsca z myślą o Waszych maluchach. Jak wybrać najciekawsze z nich? Na co zwrócić szczególną uwagę? Gdzie wyprawić urodziny swojemu dziecku? Postaramy się przybliżyć Wam ten temat. Przedstawiamy Wam zestawienie, naszym zdaniem najbardziej atrakcyjnych, kreatywnych i bezpiecznych miejsc, idealnych dla młodych poszukiwaczy wrażeń. 

 

 

 

 

 

„Vito i Bella House” to przestrzeń, w której znajdują się nieprzeciętne atrakcje dla dzieci i młodzieży, a także znakomita strefa dla rodziców. Na najmłodszych czeka kącik malucha i odpowiednio dobrane zabawki, wspomagające ich rozwój i poznawanie świata. Dla starszych dzieci przygotowane zostały strefy rozrywki, w których spożytkują swoją energię, a także rozbudzą swoje szare komórki. W czasie kiedy dzieci pochłonie zabawa, rodzice będą mogli zasiąść na wygodnych kanapach w kawiarni i rozkoszować się wysokiej jakości kawą i smakołykami od lokalnych dostawców.

 

Innowacyjna Strefa Rozrywki została podzielona na 8 sektorów, na które składają się szalone konstrukcje osadzone w niesamowitym świecie dżungli, ogromny domek na drzewie do którego prowadzi nas wiszący most, ciemna jaskinia zwieńczona zakręconą ślizgawką, sala kinowa, stanowiska gamingowe, laboratorium, w którym animatorzy przeprowadzają doświadczenia i eksperymenty z gośćmi, strefa artysty z ogromnymi i niepowtarzalnymi kolorowankami, sektor z klockami i puzzlami w formacie XXL, przy użyciu których powstają niesamowite budowle i bazy, a także punkt widokowy, z którego przez lunety można badać i obserwować Szczecin!

 

„Vito i Bella House” to miejsce dla dzieci, młodzieży i całych rodzin. Oprócz kawiarni, znakomitej lodziarni i opisanej Strefy Rozrywki, w obiekcie znajdują się także oficjalne sklepy YouTuberów – Vito Shop i Bella Style, które w swoim bogatym asortymencie oferują, m.in. wysokiej jakości ubrania, najrozmaitsze gadżety, książki i magazyny, a także niezbędne szkolne produkty.

 

„Vito i Bella House”

ul. Boh. Getta Warszawskiego 24

Tel: 502 597 585

e-mail: [email protected]

strona: www.vitoibella.pl

 

________________________

 

 

  

 

„Bajkolandia” to miejsce w którym dzieci czują się bardzo swobodnie, wyzwalają swoje emocje i energię, którą mogą natychmiast spożytkować podczas szaleństw w małpim gaju, suchym basenie z kulkami lub na zjeżdżalniach. Na najmłodszych gości czekają zjeżdżalnie, domek, „bujaczki” oraz mnóstwo bezpiecznych zabawek odpowiednich już dla kilkumiesięcznych szkrabów.


Nieco starsze dzieci mogą skorzystać z salki z Xbox - kinect, gdzie każdy może spróbować swoich sił spływając kajakiem po rwącej rzece, grając w siatkówkę plażową czy zbijając kręgle w kręgielni. W „Bajkolandii” można również pozostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanego personelu, co pozwoli w spokoju załatwić wszystkie sprawy absorbujące czas i uwagę, a w tym czasie dziecko będzie się fantastycznie bawić. Istnieje również możliwość organizacji urodzin, z menu dostosowanym do potrzeb, malowaniem twarzy, bańkami i innymi atrakcjami.

 

Bajkolandia
Komuny Paryskiej 40
tel.501 149 551
www.bajkolandia-szczecin.pl
www.fb.com/bajkolandiaszczecin

 

________________________

 

 

  

 

„Kraina Fantazji” to firma zajmującą się atrakcjami dla dzieci. Posiadają salę zabaw dla dzieci w wieku 1-6 lat oraz Klub Nastolatka-Rodzinny Klub Rozrywki Nasto%.Bawialnia w C.H. Atrium Molo funkcjonuje na rynku od 17 lat. Na 160 m 2 mieszczą się między innymi duża, profesjonalna dwuosobowa trampolina, wielki drewniany domek z piaskownicą wypełnioną klockami, mnóstwo kolorowych autek i pojazdów, drewniany małpi gaj, tyrolka oraz wiele innych mniejszych zabawek. Bawialnia „Kraina Fantazji” posiada aktualne certyfikaty bezpieczeństwa oraz stosowne atesty. Dla poprawienia bezpieczeństwa każda sala jest monitorowana. Załoga „Krainy Fantazji” to wykształceni, odpowiedzialni i sympatyczni pracownicy dbający o bezpieczeństwo i komfort dzieci i ich rodziców.

 

Kraina Fantazji
C.H. Atrium Molo
ul. Mieszka 1 73

 

________________________

 

 

 

Klub Nasto%, mieszczący się w Galerii Nowy Turzyn to doskonałe miejsce wyrafinowanej rozrywki dla dzieci powyżej 8 lat oraz młodzieży, a nawet dorosłych. Klub Nastolatka to wielki dwupoziomowy park linowy, laserowy labirynt przeszkód, symulator lotów kosmicznych, Gabinet Masek i wiele innych atrakcji.

 

Klub Nasto%
Galeria Nowy Turzyn
al. Bohaterów Warszawy 40
tel.91 485 33 44
www.krainafantazji.com

 

________________________

 

 

 

Bawialnia „Madagaskar” organizuje przyjęcia urodzinowe dostosowane do potrzeb jubilata i jego gości. Dwie godziny zabawy wypełnione jest grami zręcznościowymi, wesołymi zawodami, pięknym malowaniem buziek, pląsami przy bańkach mydlanych i muzyce oraz innymi atrakcjami. Animacje są dopasowane do wieku i typu grupy. Do dyspozycji dzieci oraz rodziców są dwie przestronne i pięknie przystrojone salki, gdzie można w wesołej atmosferze złożyć życzenia, zdmuchnąć świeczki na torcie i miło spędzić czas w gronie rówieśników.


Dodatkowo w ofercie jest również przygotowanie nakrycia stołu oraz słodkiego poczęstunku. Sala zabaw Madagaskar to miejsce rozrywki, edukacji oraz opieki nad dziećmi do 12 lat. Najmłodsi mogą korzystać z zabawek i gier edukacyjnych dopasowanych do ich wieku: samochodzików, jeździków, domku, mini zjeżdżalni, itp. Starszym dzieciom proponujemy zabawę na dwupoziomowej konstrukcji z przeszkodami, zjeżdżalniach, basenie z piłeczkami, ogromnej trampolinie i dmuchanym zamku oraz ściance wspinaczkowej.

 

Madagaskar
al.Papieża Jana Pawła II 50
tel.500 533 532, tel.91 433 66 55
www.bawialniamadagaskar.pl
www.fb.com/bawialnia-madagaskar

 

________________________

 

 

  

 

Bawialnia „North Kids” powstała z myślą o najmłodszych. Każde dziecko, które odwiedzi salę zabaw, spędzi tu czas z radością. W „North Kids” Wasze pociechy mają okazję aktywnie spożytkować swoją energię oraz integrować się z rówieśnikami. Z myślą o rodzicach powstała również mała kawiarenka w której właściciele serwują aromatyczną - świeżo parzoną kawę, herbatę, zimne napoje, soki wyciskane ze świeżych owoców oraz pyszne ciacho. Sala zabaw „North Kids” składa się
z dwóch stref.


Strefa Malucha została zaprojektowana z myślą o najmłodszych Gościach w wieku od 1 do 3 lat. Jest to miejsce, w którym Twoje dziecko spędzi czas z uśmiechem na ustach, ale także pobudzi wyobraźnię. Dostępny jest bogaty wybór klocków, zabawki kreatywne oraz gry zręcznościowe. Strefa Zabaw dla Dzieci Starszych jest to dwupoziomowy labirynt wypełniony różnego rodzaju przeszkodami: schodkami, walcami, zjeżdżalniami oraz basenem z kulkami.

 

North Kids
ul. Policka 51
tel.888 977 998
www.northkids.pl
www.fb.com/bawialnianorthkids

 

________________________

 

 

  

 

„PowerLand” to park rozrywki zlokalizowany w Szczecinie. Znajduje się tutaj ponad 2000 metrów kwadratowych przestrzeni przystosowanej do brykania, skakania krzyczenia i tańczenia. Jakie atrakcje czekają na dzieci? Super szybka tyrolka, odbijające się trampoliny, głęboki jak ocean basen z gąbkami, małpi gaj pełen przeszkód i wyzwań, boisko dla prawdziwych sportowców, garaż pełen samochodzików. Znajdziecie tutaj również punkt restauracyjny z daniami dla każdego łasucha i niejadka oraz bajkowe boxy urodzinowe. Niesamowite atrakcje, zabawy z najlepszymi animatorami, przepyszny catering oraz urodzinowy wystrój. Każdy odkryje tutaj coś dla siebie.

 

PowerLand
ul.Chopina 31
www.powerland.pl
www.fb.com/powerlandszczecin

 

________________________

 

 

  

 

Sala zabaw ,,Zabawialnia’’ zagwarantuje mnóstwo atrakcji dla dzieci w różnym wieku. Sprawi, że każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Dzieci wesoło, aktywnie i całkowicie bezpiecznie spędzą tutaj czas. Dodatkowo na potrzeby małych klientów organizowane są tutaj szalone imprezy urodzinowe. Podczas gdy dzieci zajęte będą beztroską zabawą, rodzice i opiekunowie mogą pozwolić sobie na chwilę relaksu przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty.


Właściciele dokładają wszelkich starań, aby każdy gość opuścił salę z uśmiechem na twarzy. Bawialnia jest prowadzona przez osoby, które same mają w domu małe dzieci i wiedzą doskonale co „małych ludzi" cieszy najbardziej i jak zadbać żeby bawiły się kreatywnie i przede wszystkim bezpiecznie.

 

Zabawialnia
ul.Duńska 58
tel.601 728 643
www.fb.com/salazabawzabawialnia

 

 

________________________

 

 

 

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu zestawieniu, będzie Wam łatwiej podjąć decyzję, które miejsce obfituje w idealne dla Waszych dzieci atrakcje. Bawcie się dobrze!