Pomyśl o wakacjach razem z Travel Shop!

10.03.2020 1 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Ferie zimowe za nami. Rodzice powoli szykują się do planowania wyjazdów wakacyjnych dla swoich dzieci. O tym, jak i dokąd warto dzieci wysłać rozmawiam z Panią Beata Oleszkiewicz – wiceprezes Travel Shop Sp. z o.o - biura, które od 13 lat zajmuje się organizacją wyjazdów grupowych, eventów oraz kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży.

 

Pani Beato, zacznijmy od wieku. Kiedy możemy wysłać swoje dzieci na pierwszą kolonię?

 

W swojej ofercie mamy bardzo bogatą ofertę wyjazdów dla dzieci od siódmego roku życia. Z myślą o najmłodszych uczestnikach – sześcio-i pięciolatkach - przygotowaliśmy aż siedem różnorodnych programów pierwszej kolonii, które realizujemy w skróconym czasie, w sprawdzonym ośrodku zaledwie 85 km od Szczecina. Tutaj rodzice zawsze mogą swoje maluchy odwiedzić.

 

Co poleciłaby Pani dzieciom, które chciałaby rozwijać swoje szczególne pasje?

 

Wszystko zależy od zainteresowań dzieci. Nasi Klienci mogą wysłać swoje pociechy na obozy stricte sportowe – rolkowy i hulajnogowy, które okazały się hitem ubiegłego lata. Chętni od ósmego roku mogą uczestniczyć w szkoleniowych obozach nurkowych w Czaplinku, zakończonych egzaminem i otrzymaniem certyfikatu PADI OWD Junior, OWD lub AOWD. W ofercie mamy również obozy konne w górach i nad wodą, obóz wspinaczkowy, czy windsurfingowy. Kto chciałby nabrać wprawy w grze na gitarze lub ukulele spełni się podczas wyjazdu do Zakopanego.

 

Nie brakuje nam też świetnych, bo bogatych programowo, wyjazdów rekreacyjnych. Dzieciom młodszym proponujemy pobyty nad morzem – w cichym Łukęcinie oraz w górach i nad jeziorami. A młodzież od trzynastego do siedemnastego roku życia zaszaleje w Niechorzu na dedykowanym dla nich obozie Obóz Party.

 

Czy możliwa jest rezerwacja miejsc na Waszej stronie na obozy zagraniczne?

 

Jak najbardziej zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu www.travelshop.com.pl

 

Kiedy najlepiej rezerwować wyjazdy letnie?

 

Oczywiście, im wcześniej tym lepiej. Sprzedaż rozpoczynamy już na początku stycznia. W tym czasie proponujemy zniżki za rezerwacje First Minute. Oczywiście nasi stali Klienci mogą liczyć na rabaty  bez względu na okres, w którym dokonują rezerwacji.

 

  

 

____________________________________________

 

Przeczytaj także - Fototapeta przestrzenna – zapomnij o małym metrażu! 

____________________________________________ 

 

Czy zdarzają się promocje Last Minute?

 

Tak, najczęściej na wyjazdy zagraniczne. Oferta obejmująca Polskę jest tak świetna, że nie wymaga od nas jako organizatorów obniżania ceny celem zachęcenia do zakupów na tzw. ostatnią chwilę.

 

Co powinni wziąć pod uwagę rodzice, którzy wybierają organizatora wyjazdu letniego dla swoich dzieci?

 

Przede wszystkim należy trzymać rękę na pulsie i potwierdzić, że wypoczynek został zgłoszony do kuratorium oświaty. Ponadto warto sprawdzić opinie dostępne na temat organizatora i ośrodka do którego wysyłamy dzieci. My staramy się zamieszczać na bieżąco np. na facebooku filmiki i fotorelacje z obozów, które się odbywają. 

 

Dobrym miernikiem jakości jest też polecanie przez znajomych. Jeśli słyszymy dużo i dobrze o danym organizatorze, możemy mu zaufać. Travel Shop prowadzi swoje wewnętrzne statystyki. Z nich wiemy, że nasi stali Klienci i nowi Klienci z polecenia stanowią aż 75 % ogółu. Dotyczy to zarówno Klientów indywidualnych, jak i tych grupowych – biznesowych.

 

  

 

To dobrze wróży. W nadchodzącym sezonie życzymy zatem samych udanych wyjazdów i tylko uśmiechniętych dziecięcych buzi. Dziękuję za rozmowę, a zainteresowanych odsyłam na Środową 7 w Szczecinie do siedziby Travel Shop.

 

 

 

 

 

ul. Środowa 7, Szczecin

tel. 91 433 89 51

[email protected]

www.travelshop.com.pl

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Romantyczne randki w warszawie
18:38 05.07.2024
Jeśli ktoś szuka więcej inspiracji na romantyczne randki w Warszawie, polecam zajrzeć na only-flirt24.pl. Znajdziecie tam mnóstwo pomysłów i porad na niezapomniane wieczory!
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.