Sznurówka i spółka: Pani Anita - zadowolona klientka

01.06.2017 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Maria Peda

W majowym wydaniu przedstawiliśmy Wam, nowy szczeciński sklep z butami dla dzieci o pięknej nazwie „Sznurówka i Spółka”. Precyzując – jest to jedyne w naszym mieście miejsce, oferujące tylko i wyłącznie dziecięce obuwie!. W kolejnym spotkaniu z tą fajną, rodzinną firmą rozmawiamy z Panią Anitą : mamą Oli i Mai oraz jedną z klientek „Sznurówki i Spółki”, która dała się nam namówić na wywiad. Rozmawiamy oczywiście o bucikach, które kupiła dla swoich córek - choć nie tylko. Ta rozmowa to najlepszy dowód na to, że sklep dba o swoich klientów i nawiązuje z nimi nie tylko biznesowe, ale i rodzinne relacje.

 

 

hot°: Jak trafiła Pani do sklepu Sznurówka i Spółka?


Pani Anita: Dowiedziałam się o Sznurówce i Spółce od moich znajomych. Polecali mi obuwie chwaląc jakość i estetykę wykonania

 

hot°: Jakie buciki wybraliście dla Pani dziecka?


Z racji, że z dnia na dzień pogoda uległa nagłej zmianie przyszliśmy do Sznurówki i Spółka po sandały. I nie zawiedliśmy się ;)

 

 

hot°: Na jakie elementy kładzie Pani nacisk przy wyborze butów dla dziecka? Estetyka, trwałość, bezpieczeństwo?


Oczywiście najważniejsze dla mnie jest bezpieczeństwo. Buty muszą być wygodne, w prawidłowy sposób układać stopę, ale wiadomo, jestem kobietą i lubię, kiedy buty wyglądają estetycznie ;)

 

hot°: Dzieci szybko rosną, zwłaszcza w tym wieku… Która to już para butów, które kupuje Pani dziecku? Jak często musi Pani wymieniać obuwie?


Ohhh! Z racji, że mam dwójkę dzieci, to nie jestem w stanie powiedzieć, ile par butów zostało już dziewczynkom kupionych. Córki mają jednakowy rozmiar nogi, więc zawsze kupuję ten sam model buta podwójnie. Zdarza się, że w trakcie jednego sezonu dla każdej z dziewczynek muszę kupić po dwie pary z jednego rodzaju obuwia, ponieważ tak szybko rośnie im noga.

 

Przeczytaj nasz poprzedni artykuł o firmie Sznurowka i Spółka!

 

 

 

hot°: Czy uważa Pani, że dziecięce obuwie powinno być też modne, czy ten element jest nie istotny.


Obecnie w sklepach jest tak duży wybór butów, które designem niczym nie ustępują od swoich „dorosłych” odpowiedników, że jeśli byłyby parę rozmiarów większe, sama bym je kupiła.

 


hot°: Kilka zdań o Pani skarbie, co lubicie razem robić? Jakie swoje cechy widzi Pani w dziecku?


Maja jest bardzo inteligenta, spostrzegawcza, przebojowa, lubi rywalizację i we wszystkim chciałaby być najlepsza. W każdej minucie na twarzy towarzyszy jej promienny uśmiech. Do jej mocnych stron można zaliczyć na pewno to, że niczego się nie boi – największe atrakcje wesołych miasteczek są przez nią zawsze oblegane, a każdy napotkany robak czy owad jest jej przyjacielem.

 

Ola jest dziewczynką o spokojnym uosobieniu, rozważna i posłuszna. W spornych sprawach na ogół ustępuje swojej starszej siostrze. Jej mocną stroną jest dobroć i wielkie serce kochające każde zwierzę. Uwielbia tańczyć i śpiewać. Z dziewczynkami uwielbiam gotować. Z połączenia temperamentu Mai i pomysłowości Oli, w kuchni wychodzą nam ciekawe i pyszne potrawy.

 

Uwielbiamy ruch, dlatego często spędzamy czas na świeżym powietrzu.

 

 

 

hot°: Czy może Pani polecić usługi sklepu Sznurówka i Spółka? Jest Pani zadowolona z ich oferty i poziomu obsługi?


Oczywiście. Obsługa służyła fachową pomocą w doborze odpowiednich butów dla moich dziewczynek. Na pewno polecę Sznurówkę i Spółka moim znajomym.

 

 

 

Uwaga: rabat na hasło "Hot Magazine"

 

 

 

Sznurówka i spółka
ul. Rydla 50 (C.H. HELIOS)
ul. Wyzwolenia 44A (C.H. Fala)
tel. 509 160 102
www.facebook.com/sznurowkaispolka

  

Sznurówka i spółka: Pani Anita jest zadowolona z nowych bucików dla córek!

Sznurówka i spółka: Pani Anita jest zadowolona z nowych bucików dla córek!

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.