Trenuj w programie Socatots i Brazilian Soccer Schools!

08.11.2019 0 komentarzy
Autor: Paulina Ostrowska, Zdjęcia: Archiwum miejsca

SOCATOTS to ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci z aktywnym udziałem rodzica, gdzie piłka nożna stanowi ważny element treningu. To nie tylko zajęcia sportowe, to również nauka cyfr, kolorów, części ciała. Jest to czas wspólnie spędzony w gronie rówieśników na wspólnej zabawie i nauce. Poprzez zabawę rozwijamy nie tylko umiejętności motoryczne i techniczne, ale także nasi mali piłkarze nabierają poczucia własnej wartości i pewności siebie. Nasze zajęcia to nie tylko piłka nożna! Z zajęciami wystartowaliśmy 2 września i trenujemy do końca czerwca!  Aktualnie prowadzimy 48 grup zajęciowych w obu programach: Socatots i Brazilian Soccer Schools. Zajęcia Socatots sa przygotowaniem do programu Brazilian Soccer Schools. Razem stanowią one całość w rozwoju dzieci zaczynając od 6 miesiąca do 13 lat. Cały czas prowadzimy nabór więc wciąż możecie do nas dołączyć!

 

 

Przeczytaj także >CO WPŁYWA NA ODPORNOŚĆ?<

 

20 października odbył się Festiwal BSS, w którym uczestniczyło około 50 zawodników i zawodniczek. Dwugodzinne rozgrywki meczowe dzieci, a na zakończenie rodzice rozegrali jeden towarzyski mecz z trenerami :)

 

Mamy dobrą wiadomość dla trenerów, którzy chcieli by pracować w programie Socatots i Brazilian Soccer Schools. Zapraszamy Was do współpracy!

 

 

al. Wojska Polskiego 184B
tel.512 577 944
szczecin@socatots.pl
www.socatots.pl
www.fb.com/SocatotsSzczecin

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.