Trigym - pierwsza w Szczecinie siłownia aerobowa

13.12.2018 0 komentarzy
Autor: Honorata Nekanda-Trepka, Zdjęcia: Archiwum Trigym

Przedstawiamy nowe wyjątkowe miejsce na sportowej mapie Szczecina! Trigym jest pierwszą w Szczecinie siłownią aerobową. Mogą trenować tu ludzie zajmujący się sportami wytrzymałościowymi takimi jak: bieganie, triathlon, pływanie czy rower. Celem Trigym jest nie tylko trening grupowy, ale również przygotowanie zawodnika do planowanego startu, korygowanie złych nawyków biegowych czy poprawa stabilności i kontroli nad rowerem.

 

  

 

Dla kogo jeszcze jest Trigym?
- Jeśli jesteś początkujący, nie ma problemu! Trigym wprowadzi Cię w tajniki treningu krok po kroku, w oparciu o profesjonalizm i zaangażowanie.
- Po długiej przerwie wracasz do formy? Spokojnie, opracujemy dla Ciebie zajęcia, dzięki którym wrócisz do lat świetności, bez kontuzji mięśni czy stawów.
- Bolą Cię kolana po bieganiu albo w trakcie? Pomożemy! Videoanaliza pozwoli Ci znaleźć błędy, a nasz personel zaleci odpowiednie zajęcia i przygotuje plan naprawczy.
- Jeśli masz swój plan treningowy, my umożliwimy Ci jego realizację . Jeżeli np. chcesz zaatakować 10km poniżej 45min, dopasujemy dla Ciebie odpowiedni cykl treningowy, abyś mógł jak najlepiej przygotować się pod okiem wyspecjalizowanej kadry trenerskiej.

 

„Stworzyliśmy ten klub z myślą o Wszystkich, bez wyjątku albo podziałów. Zapewniamy, że każdy jest u nas mile widziany i dla każdego znajdziemy czas, bo tworzymy ten klub z pasją.”

 

  

 

Jakie rodzaje treningów możesz przeprowadzić dzięki Trigym?

Trening na trenażerach interaktywnych – stanowiska w pełni przygotowane pod jazdę własnym rowerem w systemie Zwift. Użytkownik może wybrać praktycznie każdy rodzaj treningu: od testu mocy FTP, przez górski etap Tour de France, aż do jazdy z grupą przyjaciół w tym samym wyścigu. Połączenie trenażera razem z aplikacjami daje nieograniczone możliwości planowania treningów na mocy, tętnie czy kadencji.

 

Trening na bieżni AirRunner, która jako jedyna na rynku pozwala na mocne biegi interwałowe, bądź sprinty, bez jakiegokolwiek zasilania elektrycznego, w oparciu jedynie o siłę własnych mięśni. Dodatkowo bieżnia AirRunner  wymusza prawidłową postawę biegacza, przez co koryguje dużą ilość błędów w mechanice ruchu. Bieżnia wyposażona jest w pomiar prędkości, tempa chwilowego, tętna (musi być założony pulsometr), dystansu oraz mocy, co jest innowacją technologiczną w tej dziedzinie sportu.

 

Trening stabilizacji – urządzenia stabilizacyjne w asortymencie klubu to m.in.: taśmy, drabinki, rollery, maty, piłki lekarskie. Zajęcia stabilizacji to szeroko pojęte zajęcia core, które mają na celu wzmocnienie mięśni głębokich sportowca, zapobieganie kontuzjom, korygowanie wad postawy albo poprawę stabilności i kontroli nad rowerem.

 

 

  

 

Zobacz również - SKI PARK - KRÓTKA RECENZJA

 

Zajęcie basenowe – nauka i poprawa techniki pływania prowadzone na basenie MOSRIR. Zajęcia odbywają się zgodnie z planem treningowym opracowanym przez firmę Swim2Tri, dzięki którym uczestnik poprawia wszystkie elementy techniki, koordynacji i wydolności pływackiej. Ciekawym etapem programu, są również zajęcia na wodach otwartych od czerwca do września wraz z trenerem. Trening pływacki podzielony jest na poziomy umiejętności, a Trigym organizuje zajęcia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.

 

Video analiza biegu – w osobnym pomieszczeniu przeprowadzamy pełną analizę mechaniki ruchu biegacza. Sprawdzamy wszystkie elementy ruchu przy pomocy programu Kinovea. Trener dokona pełnej oceny techniki biegu, wskaże mocne i słabe punkty biegacza, zaleci odpowiednie zajęcia korygujące/wzmacniające oraz przygotuje opis analizy.

Magazyn roweru – możliwość przechowania Twojego roweru


W Trigym znajdziecie też ciekawą ofertę zajęć grupowych, które wyzwalają dużo emocji, uruchamiają bardzo pożądane w sporcie współzawodnictwo.

 

  

 

       

 

Proponujemy dołączyć do grup:
biegowych – grupa 10-12 osób – trener – 60-70 min zajęć
rowerowych – grupa 12-14 osób – trener – min 90 min zajęć
stabilizacyjnych – grupa 12-14 osób – trener – 60-70min zajęć

Każde zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę.
Plan treningowy został dostosowany tak, by przygotować Cię pod dany dystans czy czas.
Karnet lub pakiet do wyboru.

 

W Trigym organizowane są również eventy, zajęcia tematyczne, challenge i inne:
Liga trenażerowa, duathlon na dochodzenie, indoor triathlon. Jak wiadomo sportowcy nie tylko lubią mieć wyniki ale też lubią się dobrze bawić, my stawiamy na jedno i na drugie dlatego w Trigym nie zabraknie świetnej atmosfery i ciekawych imprez.

 

Jeśli sport jest Twoją pasją, lub dopiero go odkrywasz, to Trigym jest zdecydowanie miejscem dla Ciebie!

Nie zwlekaj zapisz się już dziś!

 

 

Trigym  Fitness  

Al. Wojska Polskiego 184b

91 392 77 36

trigymszczecin@gmail.com

www.trigym.pl

www.facebook.com/trigym

www.instagram.com/trigym_szn

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.