Wszystko co powinniście wiedzieć o All About Dance!

14.01.2020 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Zastanawiasz się, czy to odpowiedni moment, by rozpocząć przygodę z tańcem? Nasza odpowiedź brzmi: TAK! Działamy w myśl zasady: każdy tańczyć może. Nie jest więc ani za wcześnie, ani zbyt późno byś zawładnął tanecznym parkietem! Nasza szkoła to miejsce, w którym spełnisz swoje marzenia i na zawsze zakochasz się w świecie tańca i muzyki.

 

 

Taniec to nie tylko nauka kroków i choreografii. To przede wszystkim dobra zabawa i sposób na nabranie pewności siebie. Gwarantujemy, że nasza szkoła tańca to idealnie miejsce dla Ciebie i Twoich dzieci. Obiecujemy, że po pierwszej wizycie w naszym studiu tańca, jedyne o czym będziesz marzył to, żeby do nas wrócić.

 

 


Na dworze szaro buro, a u was cały czas gorąco, tłoczno i na wesoło! Jak wy to robicie?
Oj tak! Zdecydowanie dobra energia krąży wokół All About. Wszyscy Ci, którzy do nas zawitali czują się jak w domu! Dokładnie to najczęściej słyszymy. Nie ukrywamy, że właśnie na takiej atmosferze od początku nam zależało. Jako, że nasz team to grupa pozytywnie zakręconych ludzi, to chyba nie mogło być inaczej. Jednym słowem. Jest czaaaaad!

 

All About Dance Studio działa od kilku miesięcy. Jak oceniacie ten miniony czas?

To były niezwykle szalone, intensywne miesiące, ale jakże efektywne. Okazało się, że nasze miasto naprawdę kocha taniec! Bardzo cieszą nas liczne zapisy zarówno strefy social, czyli tańca dla par i kobiet jak i pozostałych sektorów dzieci i par sportowych.

 

W między czasie, poza odbywającymi się na stałe zajęciami, dwukrotnie zorganizowaliśmy warsztaty dedykowane kobietom i to naprawdę okazało się hitem. Kobiety w Szczecinie chcą się rozwijać, chcą odkrywać siebie. To nas bardzo cieszy i oczywiście napędza do działania i organizacji kolejnych eventów w 2020 roku - także wyjazdowych!

 

 

No właśnie. Przywitaliśmy 2020 rok. Nowy rok - nowe wyzwania. Czego możemy się spodziewać w All About w nadchodzącym czasie?

Plany są konkretne i jak na nas przystało, ambitne! Koniecznie trzeba nas obserwować w social mediach, aby być na bieżąco z wydarzeniami. A już teraz mamy dobrą informację dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tańcem, ale zastanawiają się czy styczeń/luty to odpowiedni moment. Odpowiadamy, krótko: tak!

 

Nowy rok to idealny czas na spełnianie swoich głęboko ukrytych marzeń, czas zmiany i pokonywania swoich słabości. Wierzymy zatem, że wszyscy Ci którzy po cichu myślą, by zawojować taneczne parkiety z odwagą podejmą się tego w najbliższym czasie. A my obiecujemy dawkę tanecznej energii na cały rok!

 

 

 

Do kogo kierujecie noworoczną ofertę?

Już 22 stycznia ruszamy z zajęciami dla kobiet! Będą to zajęcia Latin Ladies, na których panie będą miały możliwość odkrywania swojej kobiecości poprzez różnorodność latynoamerykańskich tańców jakie im oferujemy. Salsa rozgrzeje ich serca, bachata rozpali ciała sensualnością, a pozostałe tańce odkryją ich „nieodkryte” oblicza.

 

Ale nie tylko kobiety znajdą coś dla siebie w nowym roku. Zapraszamy wszystkie pary, które mają ochotę na mile spędzone niedzielne wieczory w All About. 2 lutego ruszamy z kursem KarnawaLove dedykowanym parom, które w sezonie wiosenno-letnim planują wesele i pragną roztańczyć swoje ciała przed tym ważnym wydarzeniem. Kurs kierujemy również dla wszystkich LOVERSÓW tańca i karnawału!

 

Pary nauczą się jak dobrze bawić się na imprezach, a my gwarantujemy, że po naszym kursie już nikt nie będzie podpierał ścian. Pary nauczą się podstaw salsy, bachaty, rock’n’rolla, cha-chy czy walca. Ta różnorod-ność sprawi, że odnajdą się na każdego typu zabawie. Czy to na imprezie klubowej, czy na weselu, bankiecie lub po prostu domówce z najbliższymi. Gwarantujemy masę dobrej zabawy i wspólnie spędzonego czasu.

 

Oczywiście strefa tańca sportowego, czyli perełka All About cały czas rozwija się prężnie i zaprasza nowych tancerzy do budowania swojej kariery pod okiem naszych trenerów, którzy zaplanują ich indywidualną ścieżkę sportową.

 

 

To tak na koniec, powiedzcie nam, czy macie jakieś rady dla tych, którzy zastanawiają się nad rozpoczęciem nauki tańca w 2020 roku?
Niech 2020 będzie dla was rokiem spełniających się pragnień. A jeśli krąży wam po głowach chęć tanecznego rozwoju, to jedyne co możemy powiedzieć, to że lepszego czasu nie będzie! Dla nas PRAGNIENIE = SPEŁNIENIE! Pamiętajcie jednak, że mamy jedną zasadę w All About: UŚMIECH! To nasze hasło na wejściu do studia tańca. Do zobaczenia!

 

 

-------------------------------------------------------

 

All About Dance Studio
Stary Dworzec Szczecin Turzyn
Ul. B. Krzywoustego 34/1-2
tel. 600 616 310
biuro@allabout-dance.pl
www.allabout-dance.pl
www.facebook.com/allaboutdanceszczecin

 

-------------------------------------------------------

 

All About

All About

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.