Bransella - biżuteria z pasją

20.06.2017 1 komentarzy
Autor: Marcin Homis, Zdjęcia: Archiwum Bransella/Marcin Homis

W naszym nowym cyklu szukamy miejsc, w których Kobieta może poczuć się jak w raju. W zeszłym tygodniu odwiedziliśmy salon stylizacji paznokci – Nailarch (Kliknij tutaj, żeby przeczytać nasz poprzedni artykuł). W tym przygotowaliśmy dla Was wywiad z Dorotą – młodą pasjonatką nietypowej biżuterii, która tworzy małe arcydzieła w postaci bransoletek. Pasują na każdą okazję; na wykwintny bankiet, czy po prostu na codzienny spacer. Bransella zadowoli najbardziej wymagające klientki! Jeśli znacie jakieś ciekawe miejsca, gdzie Panie mogą poczuć się kobieco lub się zrelaksować, to piszcie na nasz adres: [email protected] – na pewno je odwiedzimy!

 

 

hot°: Tworzysz bardzo ciekawe i ładne bransoletki. Skąd wzięłaś pomysł na taką biżuterię?

 

Dorota: Pomysły przychodzą zazwyczaj znikąd. Czasem jest to jakaś stylizacja, zestawienie, które rzuci mi się w oczy i od razu włącza się proces tworzenia. Chodzę i myślę „Jaka by tutaj bransoletka pasowała”, „Co dopełniłoby tę stylizację”. Najlepsze pomysły przychodzą spontanicznie, to wtedy jestem najbardziej zadowolona z tego, co uda mi się „wydziergać”.

 

 

hot°: Jak to się stało, że zaczęłaś robić bransoletki? Kierowała Tobą chęć zarobku, czy artystyczna dusza, która chciała się w jakiś sposób wydostać na zewnątrz?

 

Sam zamiar ich robienia wyszedł przypadkowo. Przez długi czas nie mogłam w sklepach znaleźć nic dla siebie. Postanowiłam więc, że zrobię takie bransoletki, które będą odpowiadały temu, czego szukam. Z początku robiłam je dla najbliższych, Mamy czy koleżanek, a kiedy zauważyłam, że każda z Nich jest zadowolona, postanowiłam zabrać się za to na poważnie. Myślę, że to nie artystyczna dusza, a wielki przypadek, który udało mi się złapać i przekuć w swoją smykałkę.

 

 

hot°: Na Twoim facebooku widzę, że masz bardzo szeroką ofertę. Skąd czerpiesz inspiracje na kolejne projekty?

 

Inspiracją jest pora roku, modne kolory, które reklamują w magazynach, a czasem nowa bluzka, którą kupię i od razu tworzę do niej dodatek. Zdarza się, że klientki przez swoje wskazówki, wspomagają mój proces twórczy i naprowadzają mnie na inny punkt widzenia. Pomysły są wyłącznie ich, mi zostaje wykonanie bransoletki. :)

 

 

hot°: Gdzie kupujesz koraliki, zawieszki? Oczywiście, jeśli jest to Twoja tajemnica zawodowa, to nie musisz odpowiadać na to pytanie. Konkurencja nie śpi :D

 

Jest kilka stacjonarnych sklepów w Szczecinie, ale niestety i tak trzeba wspomagać się sklepami internetowymi. A jakimi to niech to pozostanie tajemnicą :D

 

 

hot°: Dla kogo przeznaczona jest taka biżuteria? Czy mógłbym kupić u Ciebie bransoletkę zarówno dla Mamy, Babci albo dla mojej Dziewczyny?

 

Oczywiście ! Robiłam już zamówienie, dla całych rodzin, zarówno dla Mam, Babć, jak i Córek. Każda bransoletka jest robiona na zamówienie. Wypytuję klientki, na jaką okazję ma być, dla Pań w jakim wieku oraz najważniejsze: rozmiar. Taki wywiad jest bardzo ważny, bo pozwala mi na większe prawdopodobieństwa, że bransoletka rzeczywiście się spodoba i będzie to wyjątkowy prezent.

 

 

hot°: Jak się czujesz w momencie tworzenia kolejnych bransoletek? Odstresowuje cię to? Pozwala oderwać się od codziennej rzeczywistości?

 

Z tym bywa różnie. Czasem jest to rzeczywiście fajny moment na chwilę ciszy i skupienia, a w rezultacie tego wychodzą bardzo fajne projekty, ale nie ukrywam też, że bywają chwile, kiedy jestem zła na siebie, ponieważ dany zestaw mi się nie podoba i dwie godziny idą na marne. Na szczęście tych chwil, kiedy jestem z siebie i z moich prac dumna jest więcej ! Motywują mnie słowa zadowolonych klientek, które piszą, że o takich bransoletkach marzyły i wracają po kolejne. Wtedy chęci i motywacje mają tylko i wyłącznie pozytywny charakter.

 

 

hot°: Dzięki za wywiad!

 

Bransella 
Tel. 501 714 810
Polub Branselle na Facebooku!
Śledź Bransella na Instagramie!

 

 

Komentarze

Komentarze

szefowa
17:13 23.06.2017
potwierdzam, piękna, misterna praca :) Pozdrawiamy Panią Dorotkę :)
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.