Lilou - ulubiona marka gwiazd

11.12.2015
Autor: Dawid Korniak

Lilou od 2009 roku podbija serca znanych i lubianych. Biżuteria zyskała miano biżuterii gwiazd. Zachwycają się nią tenisistka Agnieszka Radwańska, aktorki Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Zielińska, tancerka Edyta Herbuś, modelki Anna Jagodzińska i Paulina Krupińska. Po Lilou sięgają również zagraniczne gwiazdy, Emilia Schule, niemiecka aktorka filmowa i telewizyjna na Galę Golden Kamera Awards w Hamburgu wybrała biżuterię marki.

 

Na czym polega ten fenomen? Łatwość łączenia różnych elementów i komponowania stylizacji oraz nanoszenie osobistego grawerunku dają niesamowite możliwości. Efekt jest olśniewający. Lilou i gwiazdy to połączenie idealne.

Codziennie w pracowni projektowej rodzi się pomysł, inspiracja, która przeradza się w nowy model biżuterii. To sztuka stworzyć coś, co pokochają miliony. Jak widać, Lilou opanowało ją doskonale.  To biżuteria i dodatki,  które pasują do jeansowej koszuli, ale także do wieczorowej kreacji. Doskonałym przykładem jest Agnieszka Radwańska, która na korcie pojawia się w biżuterii Lilou i określa ją mianem swoich talizmanów szczęścia podczas meczów.

 

 

Na wielkie wyjścia aktorka Katarzyna Zielińska, uznawana za ikonę mody swoje stylizacje najchętniej uzupełnia biżuterią z kolekcji marki i  dobiera do niej kopertówki od Be My Lilou.  Gwiazdy błyszczą nie tylko na czerwonym dywanie. Fenomenalna Małgorzata Kożuchowska, miss Polonia Paulina Krupińska czy tancerka Edyta Herbuś doceniają biżuterię Lilou również na co dzień.

 

Lilou to precyzja połączona z pięknem. Dbałość o każdy detal. Elegancja w ponadczasowym wydaniu. Dla marki najważniejsze są pozytywne emocje, które można wyrażać komponując biżuterię oraz akcesoria. Osobiste grawerunki wykonywane w atelier znajdującym się w butiku, nadają niepowtarzalnego charakteru.

 

 

To one są filozofią marki. Idealny sposób na zapamiętanie wyjątkowego dnia, chwili, którą chcemy zatrzymać przy sobie, miłości i szczęścia jako tych najważniejszych uczuć. W ten sposób mogą towarzyszyć nam już zawsze. To prezent doskonały.

 

 

Zapisz