Przegląd Szczecińskich Bawialni: Bajkolandia

07.07.2017 0 komentarzy
Autor: Hot Magazine, Zdjęcia: Archiwum Bajkolandii

Bawialnia Bajkolandia powstała 3 lata temu i znajduje się przy ulicy Komuny Paryskiej 40 w pobliżu Stawu Brodowskiego. Właściciele wkładają całe serce, aby w Bajkolandii dzieci goszczące w bawialni, czuły się swobodnie i przytulnie. Cały czas wprowadzają nowe pomysły i udoskonalają bawialnię, tak aby podobało się w niej najważniejszym klientom, czyli dzieciom, a rodzice czuli, że ich dzieci są w dobrych rękach.

 

Bajkolandia

 

W Bajkolandii dzieci mogą spożytkować swoją energię i wyszaleć się w „Małpim Gaju”, który składa się na konstrukcję z przeszkodami. Żeby przejść cały gaj, trzeba się trochę wysilić, ale na pod koniec czeka nagroda, w postaci dużej zjeżdżalni, którą prowadzi do suchego basenu z kulkami.

 

 


W tej bawialni nie tylko przedszkolaki, czy dzieci wczesnoszkolne spędzają niezapomniane chwile. Dla najmłodszych pociech do dyspozycji jest mini zjeżdżalnia, domek Kubusia Puchatka z huśtawką, wiele bujaczków, samochodzików, rollercoaster oraz najmniejszy basen z kulkami, do którego można się dostać po wspięciu na plastikowy „zamek”. Specjalnie dla dzieci, które lubią rysować, albo bawić się w szkołę, jest tablica ścienna, po której mogą do woli pisać kolorowymi kredami.

 


Dla starszych dzieci jest przygotowana salka z xbox-kinect, gdzie każdy może spróbować swoich sił spływając kajakiem po rwącej rzece, grając w siatkówkę plażową, czy zbijając kręgle w kręgielni. Poza xboxem, można zagrać w piłkarzyki, czy poskakać na trampolinie - są to dodatkowe atrakcje, które umilają pobyt zarówno dzieciom jak i dorosłym.

 


Jeżeli chodzi o rodziców to podczas czekania na swoje pociechy, mogą umilić sobie ten czas, w dużej przestronnej poczekalni, w której znajdziemy stoliki z krzesłami i gdzie możemy spokojnie napić się kawy lub herbaty. Jeżeli rodzic ma do załatwienia dużo spraw i nie może zostać razem z dzieckiem w bawialni, właściciele proponują opcję „zabiegana mama”, która polega na zostawieniu swojej pociechy w rękach animatorek. Animatorki wymyślają różne zabawy i spędzają czas z naszym dzieckiem, dzięki czemu nawet nie zauważy, że rodzic „zniknął” na jakiś czas.

 


Bajkolandia oferuje również organizację niezapomnianych urodzin. Do wyboru są trzy różne wersje, dzięki którym każdy rodzic dostosuje urodziny do potrzeb swojego dziecka. Imprezy urodzinowe przygotowują kreatywne animatorki, które również na prośbę solenizanta malują buźki, czy puszczają lecące spod sufitu bańki. Bańki mydlane lubi chyba każde dziecko, a co dopiero jak lecą z sufitu? Maluchy są zachwycone. Animatorki prowadzą wiele zabaw, dostosowanych do wieku gości oraz tworzą różne postaci z balonów.

 


Właściciele zaznaczają, że organizują tylko jedne urodziny w jednym czasie, dzięki czemu każde są niepowtarzalne, wyjątkowe i jedyne. Sala urodzinowa jest duża i przestronna i z łatwością zmieści wszystkich gości jubilata. Istnieje również możliwość zarezerwowania całej bawialni tylko na wyłączność.

 


Bajkolandia uczestniczy w programie „Szczecin Przyjazny Rodzinie”, dzięki czemu właściciele „szczecińskiej karty rodzinnej” mogą tu dostać specjalne zniżki. Zarówno na pojedyncze wejścia, karnety jak i na organizację urodzin.

 

Zapraszamy do odwiedzin Bajkolandii osobiście jak również przez stronę internetowa: www.bajkoladnia–szczecin.pl jak również na Facebooku.

 

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.