Ciekawe Miejsca: 5 aktywnych sposobów na lipiec!

05.07.2016 0 komentarzy
Autor: HotMagazine, Zdjęcia: Archiwum Miejsc

W lipcu chcielibyśmy zaprezentować Wam kilka ciekawych atrakcji sportowych, które mogą być doskonałym sposobem na spędzenie czasu. W sposób aktywny oczywiście. Każdy dobrze wie, iż zajęcia na świeżym powietrzu albo chociażby w ruchu – najlepiej wpływają na samopoczucie, a także rozwój. ! Przedstawimy Wam między innymi:  park linowy czy grę w golfa!

  

 

Golf

 

Binowo oddalone jest pół godziny od centrum Szczecina. Spędzisz tu miło każde popołudnie grając i ciesząc oczy pięknymi widokami, a po intensywnej grze zjesz smaczny obiad. Golf to sport ciszy i spokoju. W nauce golfa pomogą wam prywatne lekcje z profesjonalistą. Oczywiście golf jest jak najbardziej przeznaczony również dla juniorów. Dla jeszcze mniejszych – mini golf.
Binowo Park Golf Club, Binowo 62
tel. 784 655 058
www.binowopark.pl

 

 

Sztuki walki

 

Sztuki walki nie muszą kojarzyć się jedynie z agresją. Wręcz przeciwnie. Można uczyć się ich podstaw i na przykład wykorzystywać je w obronie własnej. Nauka z głową może przynieść wiele korzyści. Dla przykładu podajemy zajęcia karate w Klubie Karate Samuraj, gdzie spotkacie wykfalifikowaną kadrę trenerską!
Klub Karate Samuraj, ul. Małopolska 57
tel. 693 728 449
www.samuraj.szczecin.pl

 


Pływanie

 

Lekcje pływania? Od naprawdę najmniejszego wieku można zacząć stawiać już swoje pierwsze kroki w basenie... Doskonale wiedzą o tym właściciele, a także profesjonalni instruktorzy nauki pływania w Strefie H2O. Zajęcia są już nawet dla dzieci w wieku 3-12 miesięcy! Basen ma najnowocześniejszą technologię oczyszczania wody. Wymiary: 6 m na 10, a głębokość wynosi 1,3 m. Uwaga! W Strefie nauki pływania mogą również osoby dorosłe!
Strefa H2O, Topolowa 2, Mierzyn
tel. 693 708 070
www.strefah2o.com.pl

 


Jazda Konno

 

W Ośrodku prowadzone są lekcje jazdy konnej, na każdym poziomie zaawansowania, przez wykwalifikowanych instruktorów. Każdy z naszych koni jest indywidualnie dopasowywany do umiejętności klienta. Zajęcia odbywają się w grupach 5-6 osobowy, istnieje także możliwość wykupienia jazd prywatnych do 2 osób oraz przejażdżki w teren.
Ośrodek Jeździecki Tornado, Bobolin 13A
tel. 607 220 993
www.stajniatornado.pl

 


Park linowy

 

Wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach lub palach. Na każdym odcinku czekają na dzieci różne przeszkody: skok tarzana, pal buszmena, ścianka wspinaczkowa i wiele innych bardzo ciekawych atrakcji… Bawić się tu mogą zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej może przejść całą trasę, ciesząc się przy tym niezwykłą, ekstremalną, ale w pełni bezpieczną przygodą.
Szczeciński Park Linowy Tarzania, Kąpielisko Głębokie
tel. 796 071 155
www.tarzania.pl

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.