Salon kosmetyczny Perfect Look Clinic

02.06.2022
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum

Salon kosmetyczny Perfect Look Clinic to nowoczesny i wyspecjalizowany gabinet zabiegowy, zajmujący się usługami z zakresu medycyny estetycznej. Salon korzysta z najnowszego sprzętu wykorzystującego zarówno sprawdzone jak i nowatorskie technologie kosmetyczne i medyczne. To, miejsce, w którym każda z Pań może zrelaksować się i uciec od monotonni dnia codziennego... 

 

 

Na starcie chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o Waszym salonie i ofercie. W jakich zabiegach się specjalizujecie?

 

Witam wszystkich. Specjalizujemy się w zabiegach na twarz oraz w zabiegach na ciało modelujących i kształtujących sylwetkę.

 

Kto tworzy Wasz zespół?

 

Zespól tworzą 4 wspaniałe dziewczyny: Dominika, Iryna oraz dwie Natalie.

 

 

Na jakich partiach ciała wykonujecie swoje zabiegi i jakie efekty możemy dzięki temu uzyskać?

 

Ogólnie na wszystkich. Jednak największym powodzeniem cieszą się partię ciała najbardziej problematyczne czyli uda i brzuch.

 

Czy przed każdym zabiegiem doradzacie swoim klientkom?

 

Oczywiście! Bez wywiadu poprzedzającego zabieg, zabieg nie ma prawa się odbyć. Bez rozmowy z klientką nie jesteśmy w stanie ocenić jej oczekiwań co do zabiegu oraz problemu, który chciałaby rozwiązać. Rozmowa pozwala na dobranie najlepszych zabiegów zarówno pod względem efektów jak i zdrowia klientki.

 

 

 

O co najczęściej pytają Wasze klientki i na jakie zabiegi zgłaszają się najczęściej?​

 

Najczęściej Panie pytają o zabiegi na twarz zarówno te relaksacyjne jak np. masaż kobido oraz o zabiegi dla skóry problematycznej np. z przebarwieniami. Jeśli chodzi o ciało to królują zabiegi odchudzające i modelujące sylwetkę jak liposukcja kawitacyjna, endomasaż oraz dermomasaż.

 

Jakie są pozytywne, długoterminowe właściwości korzystania z zabiegów?

 

Przede wszystkim zadbana skóra twarzy jak i całego ciała. Twarz staje się bardziej promienna, odżywiona, zmniejszają się zmarszczki oraz problemy skórne, jeśli takie występowały. Ciało natomiast robi się jędrniejsze, wysmuklone, zmniejsza się cellulit i ogólnie wygląda o wiele lepiej.

 

Wartością dodaną jest lepsze samopoczucie, stajemy się bardziej zrelaksowani, wypoczęci, czujemy się bardziej atrakcyjni. To wszystko wpływa również na to, że czujemy się szczęśliwi.

 

A czy są jakieś przeciwskazania? Czy konkretna grupa osób z pewnymi dolegliwościami nie może z nich korzystać?

 

Oczywiście, przeciwwskazania są i są one bardzo różne. W zależności od zabiegów jakie planujemy wykonać oraz od  ogólnego stanu zdrowia klienta. Nie mogę tutaj uogólnić i wykluczyć jedną pewną grupę osób, które nie mogą z czegoś skorzystać. 

 

Zawsze warto przyjść i porozmawiać z kosmetologiem o swoich oczekiwaniach i problemach, a na pewno da się coś zaradzić i dobrać odpowiednie zabiegi.Chcielibyśmy jeszcze zapytać o dostępne promocje.

 

 

Czy w gabinecie znajdziemy vouchery, karty klienta lub inne ciekawe udogodnienia?

 

Chciałabym zachęcić do śledzenia naszej strony na facebooku ponieważ są tam publikowane wszystkie gry, zabawy, konkursy i promocje dostępne u nas w salonie, także warto śledzić. Nasz salon oferuje również możliwość zapisywania się na zabiegi w dogodnych dla klientek terminach 24/7 przez portal booksy.

 

Serdecznie zapraszam do zapisów.Jeśli chodzi o vouchery to oczywiście również oferujemy takie rozwiązanie u nas w salonie. W przyszłości planujemy również stworzyć program lojalnościowy, ale to jeszcze chwilkę zanim zostanie wdrożony.

 

Prosimy o kilka słów na koniec...

 

Serdecznie wszystkich zapraszam do odwiedzenia naszego salonu. Na pewno każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i na swoją kieszeń.

 

Dane do kontaktu:

ul. Andrzeja Struga 5

www.perfectlook.clinic

mail: szczecin@perfectlook.clinic

 

tel. 516 725 225

Facebook: Perfect Look Clinic

Instagram: @perfectlookclinic_szczecin

 

perfect look clinic

perfect look clinic