DrinksLand - Słodycze z całego świata!

25.02.2021 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

 

Sklep stacjonarny DrinksLand specjalizuje się w sprzedaży popularnych napojów, słodyczy i alkoholi sprowadzanych z całego świata. Jeżeli jesteście ciekawi produktów, których nie znajdziecie nigdzie w Polsce.Drinksland jest miejscem, które zdecydowanie warto odwiedzić.

 


 
Bardzo dziękujemy za chęć udzielenia wywiadu! Dowiedzmy się trochę więcej o Państwa sklepie Drinksland. Gdzie właściwie znajdziemy Państwa sklep i co w nim możemy znaleźć?


Nasz sklep znajduję się w Dołujach, koło Szczecina, przy ulicy Malwowej 3. Znajdą w nim Państwo wiele ciekawych produktów sprowadzonych z różnych zakątków naszego globu.

 


Co skłoniło Państwa do tego aby wejść w biznes sprzedaży napojów i słodyczy?


Ładnych parę lat temu byłem pierwszy raz w Holandii i na miejscu poszedłem do sklepu, w którym okazało się, że mają różne amerykańskie i azjatyckie produkty z branży FMCG. Wtedy pomyślałem, że fajnie by było jakbyśmy w Polsce też mogli spróbować takich egzotycznych smaków, a jeszcze lepiej jakby były one w zasięgu każdego konsumenta. I tak zaczęliśmy importować “wynalazki” z każdego zakątka świata i wprowadzać je na nasz rodzimy rynek.


Ile osób tworzy Państwa zespół? Prosimy o ich przedstawienie.


Nasz zespół liczy łącznie 5 osób. Joanna, Nadia, Jovana, Tomasz i Paweł.

 


Jak prezentuje się Państwa lutowa oferta? Co polecacie ciekawego?


W obecnym miesiącu udało nam się sprowadzić parę ciekawych produktów z USA, między innymi Popcorn CheetosFlamin’ Hot, CheetosCheedarJalapeno, cała gamę ciasteczek CookieDough czy najpopularniejsze w Stanach Zjednoczonych płatki śniadaniowe firmy General Mills, Reese'sPuffs czy LuckyCharms.

 

Szczerze mówiąc mógłbym wymieniać i wymieniać. Osobiście jestem fanem ostrych przekąsek i Cheetosy w różnych ostrych wariantach mogę z czystym sumieniem polecić :)

 


Macie mnóstwo ciekawych smaków i produktów… Jak zdobywacie takie rarytasy?


Na bieżąco śledzimy wszystkie nowości, które pojawiają się na zagranicznych rynkach. W momencie kiedy pojawia się ciekawy produkt to szukamy możliwie najkrótszej drogi, aby go zdobyć, to tyle :)


Czy znajdziemy tu zestaw produktów, może być oryginalnym prezentem dla bliskiej nam osoby?


Gotowych zestawów nie mamy, bo każdy lubi co innego i podchodzimy indywidualnie do klienta. Na życzenie oczywiście jest możliwość przygotowania zestawu upominkowego z naszych specjalności. Myślę, że była by to ciekawa alternatywa dla urozmaicenia prezentu dla kogoś bliskiego, w końcu ile można dostawać to samo ;)

 


Czy można zamówić produkty do Waszego sklepu lub jest możliwość dowozu do klienta?


Jak najbardziej, zamówienia przyjmujemy, za pośrednictwem Facebooka. Wystarczy do nas napisać co Państwa interesuje, a nasi pracownicy przygotują zamówienie, które zostanie dostarczone za pośrednictwem firmy kurierskiej, z którą współpracujemy.


Prosimy o kilka słów na koniec dla naszych czytelników...


Drodzy czytelnicy, jeśli tak jak my kochacie słodycze i lubicie próbować czegoś nowego to nasz sklep jest miejscem, w którym idealnie się odnajdziecie. Do zobaczenia :)

 

 

Malwowa 3/U1 Dołuje 72-002
Mail: officedrinksland@gmail.com
Tel. +48 513 975 666
Facebook DrinksLand
www.drinksland.net

 

Drinks Land

Drinks Land

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.