SOCATOTS ogólnorozwojowe zajęcia dla Waszych dzieci!

11.09.2019 0 komentarzy
Autor: Katarzyna Kutyła, Zdjęcia: Archiwum miejsca

Jest wiele szkół piłkarskich dla dzieci, ale nasza jest wyjątkowa. Dlaczego? Już wyjaśniamy! Pomysłodawcą i autorem programów, które prowadzimy jest Simon Clifford, brytyjski trener i twórca Brazilian Soccer Schools (BSS), metody treningowej opartej na elementach brazylijskiego futbolu. Clifford zafascynowany grą piłkarzy z Brazylii, po podróży do tego kraju zaadoptował treningi do europejskich realiów i rozpoczął szkolenie młodych chłopców.

 

 

To właśnie BSS natchnął przed ponad dziesięcioma laty Simona do stworzenia kolejnego programu, tym razem przygotowanego specjalnie dla najmłodszych. Tak powstał program zajęć ogólnorozwojowych wzbogaconych elementami piłki nożnej o nazwie - SOCATOTS.


SOCATOTS to ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci z aktywnym udziałem rodzica, gdzie piłka nożna stanowi ważny element treningu. To nie tylko zajęcia sportowe, to również nauka cyfr, kolorów, części ciała. Jest to czas wspólnie spędzony w gronie rówieśników na wspólnej zabawie i nauce. Poprzez zabawę rozwijamy nie tylko umiejętności motoryczne i techniczne, ale także nasi mali piłkarze nabierają poczucia własnej wartości i pewności siebie. Nasze zajęcia to nie tylko piłka nożna!

 

 

Dzięki SOCATOTS dzieci ćwiczą także swoją wytrwałość, koncentrację, pamięć i ogólne zdolności poznawcze. Stwarzamy pełne wyzwań środowisko dla dzieci w różnym wieku, za pośrednictwem zabawy ze specjalnie skonstruowanymi piłkami, sprzętem, muzyką, ćwiczeniami, piosenkami i rymowankami.
Podczas naszych zajęć kształtują się nawyki zdrowego i aktywnego trybu życia, wspomagamy wszystkie aspekty umysłowego i fizycznego rozwoju dziecka. Dzieci lepiej socjalizują się w grupie i podnoszą swoją samoocenę.


Przyjdźcie na pierwsze bezpłatne zajęcia i sprawdźcie sami!
Zajęcia prowadzimy od września do czerwca w określonych dniach, godzinach i lokalizacjach.
Już niedługo na stronie, będzie udostępniony pełny grafik na sezon piłkarski 2019/2020.
Serdecznie zapraszamy!

 

 

W tym roku obchodzimy dziesięciolecie działalności Socatots w Polsce!

 

 

 

al. Wojska Polskiego 184B
tel.512 577 944
mail: [email protected]
www.socatots.pl
www.facebook.com/SocatotsSzczecin

 

SOCATOTS ogólnorozwojowe zajęcia dla Waszych dzieci!

SOCATOTS ogólnorozwojowe zajęcia dla Waszych dzieci!

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.