Kartell Club, czyli Klubowy Szczecin

04.11.2016 1 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum Klubu

W listopadowym wydaniu miesięcznika Hot Magazine rozmawiamy z właścicielami nowego, perspektywicznego klubu, który swoja huczną inaugurację miał w zeszłym miesiącu. Kartell Club znajduje się w miejscu dawnego Kafe Jerzy – lokalizacja w centrum miasta z pewnością powinna przyciągnąć w to miejsce fanów dobrej rozrywki. Jak mówią właściciele: „Możecie spodziewać się uśmiechniętej załogi: zarówno barmanów, kelnerek, jak i uprzejmej ochrony.” Poznajcie Kartell Club od kuchni!

 


hot°: Z pewnością dalej żyjecie otwarciem, które odbyło się 8-ego października. Jak przebiegło? Czy jesteście zadowoleni?

 

Kartell: Jesteśmy bardzo zadowoleni! Zarówno frekwencja, jak i klimat podczas samej imprezy były fantastyczne, ale my już żyjemy kolejnymi imprezami. :) Skupiamy się na tym, by każde kolejne wydarzenie było jeszcze fajniejsze od poprzedniego.

 

 

hot°: Powiedzcie coś więcej na temat imprez, które planujecie organizować. W które dni tygodnia wasz lokal będzie otwarty? Jakie imprezy szykujecie? Czy planujecie również koncerty lub wydarzenia specjalne?

 

Na tą chwilę Kartell otwarty będzie w każdy piątek i sobotę, ale oczywiście nie będzie to regułą. Imprezy specjalne odbywać się będą również w inne dni tygodnia. Co do koncertów lub wydarzeń, już w tej chwili możemy powiedzieć, że prowadzimy rozmowy z artystami, którzy będą występować na naszej scenie i nie tylko na niej :)

 

 

hot°: Muzyka, to oczywiście jeden z najistotniejszych elementów składowych udanej imprezy. Jakiej można się u was spodziewać?

 

Muzyka, to ważna część naszego klubu. Będziemy starać się, by klimat był spójny i charakterystyczny. Oczywiście nie zamierzamy ograniczać się do jednego stylu, aczkolwiek dominować u nas będą lekkie odmiany muzyki klubowej udekorowane ze smakiem hitami oraz dobrymi klasykami.

 

 

hot°: Podczas naszych rozmów dużo wspominaliście, że w Kartell Club goście mogą spodziewać się uśmiechniętych barmanów, kelnerek, ale również ochrony. Widać, że wysoki poziom obsługi, to wasz priorytet…

 

W Szczecinie jest kilka fajnych i ciekawych miejsc. My mamy jedynie nadzieję dołączyć do tej elitarnej grupy. Doświadczenie jakie nabywaliśmy latami ściśle wykreowało w nas właśnie taką wizję. Reasumując, zależy nam na tym by nasi klubowicze czuli się u nas dobrze i swobodnie.

 

 

hot°: A jakie macie plany na imprezę Andrzejkową? Zaproście na nią czytelników Hota:)

 

Oczywiście, Czytelników Hota serdecznie zapraszamy na każdą imprezę w naszym Klubie :) Ale jeśli chodzi o imprezę andrzejkową, to fakt - przygotowujemy coś specjalnego, o czym poinformujemy w niedługim czasie, m.in. na łamach Hot Magazine.

 

 

hot°: Jak mówią: „Dobry barman powinien być chemikiem, spowiednikiem i handlowcem" - zgadzacie się z tym?;) Jakie rozgrzewające drinki możecie zaoferować swoim gościom na te chłodne jesienno-zimowe noce?

 

Wszystkie drinki w naszym klubie - tak jak i panujący klimat - są mocno rozgrzewające. Oczywiście oprócz wszystkim znanych klasyków, w naszej ofercie znajdziecie o wiele więcej np. Carraibian Death serwowany w świeżym ananasie lub nasz drink firmowy Kartell.

 

 

hot°: Wiele klubów decyduje się na różne wytyczne co do swojej „wymarzonej” klienteli. Jak wygląda selekcja w Kartell Club? Czy wprowadziliście jakieś ograniczenia?

 

Jak wszystkim dobrze wiadomo, jesteśmy nowym miejscem na klubowej mapie Szczecina, a co za tym idzie - wciąż pozyskujemy kolejnych (stałych) klientów. Jeśli chodzi o dress code, to ludzie, którzy odwiedzają nasz lokal z pewnością wiedza jak należy wyglądać. Nasz selekcjoner doskonale wie czego powinien wymagać oraz oczekiwać od naszych klientów. Dajemy od siebie bardzo dużo, ale też nie boimy się wymagać tego samego od naszych gości, którzy również tego od nas oczekują.

 

 

Kartell Club
ul. Jagiellońska 67
tel. 784 709 060
www.facebook.com/kartellclubszczecin

 

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Breaker
20:16 22.01.2017
Kartell, to inny poziom usług oraz całkowicie odmienione wnętrze. Możecie spodziewać się uśmiechniętej i profesionalnej załogi: zarówno barmanów, kelnerek, jak i uprzejmej ochrony.By temperatura na parkiecie nie opadła nawet na sekunde dba sława szczecinskiej sceny klubowej,niemal od 17lat non stop w czołówce: Maiqel .To miejsce stworzone dla ludzi ceniących sobie dobrą zabawę i świetny klimat
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.