STYL - Magda Andruszkiewicz

21.02.2018
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Styl to nasz nowy cykl Hot artykułów, w których prezentujemy wybrane osoby ze Szczecina, zajmujące się różnymi ciekawymi tematami, a przede wszystkim mające dużo do powiedzenia, jeśli chodzi o swój styl ubierania się i w ogóle autoprezentacji . Nasze zdjęcia łączymy z kilkoma pytaniami do naszych bohaterów - odnośnie ulubionych rzeczy, miejsc i sposobu spędzenia czasu.

 

Magda o sobie:

"Nazywam się Magda Andruszkiewicz i jestem założycielką firmy Nahatik, w której projektuję i ręcznie wykonuję unikalną biżuterię dla kobiet i mężczyzn. Z wykształcenia - architekt, z zamiłowania - modelka. Od lat szukam własnej drogi, by rozwijać swoją kreatywność i zawsze ciągnęło mnie do prac manualnych, dlatego zdecydowałam się stworzyć całkowicie własną firmę, która da mi poczucie spełnienia i niezależności."

 

 

Ulubione miejsce w Szczecinie

Parki oraz przepięknie rozwijające się okolice Odry.

 

Ulubiona restauracja

Bardzo lubię tajską kuchnię i ze względu na to -  jeśli miałabym określić ulubioną restaurację – byłaby to Buddha.

 

Film, który polecasz i ostatnio oglądałaś

Nie jestem wielką fanką filmów. Szczerze mówiąc, nie pamiętam kiedy ostatnio obejrzałam film w całości i mogłabym go z czystym sumieniem polecić. Zdecydowanie bardziej lubię seriale. Produkcja, która ostatnio zrobiła na mnie największe wrażenie to „The end of the  f***ing World”. Jest to pierwszy serial od czasów „Utopii”, który tak silnie mnie poruszył.

 

Ulubione zdrowe i nie zdrowe jedzenie

Uwielbiam gotować i staram się, żeby były to potrawy zdrowe i odżywcze; najbardziej wychodzi mi dorsz w czerwonym curry, nie odmówię też czekoladowego ciasta z fasoli. Moją ulubioną, nie do końca zdrową, przekąską są sajgonki wegetariańskie ze szczecińskiej restauracji Jin Du – niezwykle pyszne i uzależniające.

 

Ulubiona rzecz z torebki

Szkicownik i ołówek – bo przecież nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie do głowy ciekawy pomysł, który warto przelać na papier.

 

Ulubiony element biżuterii

Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ jako projektant i twórca biżuterii lubię każdy element. Jeśli jednak miałabym się zdecydować byłyby to kolczyki, ponieważ, odpowiednio dobrane, dodają blasku całej twarzy.

 

Ulubiona muzyka

Moje gusta muzyczne są dosyć silnie zróżnicowane – od muzyki klasycznej, do której sentyment pozostał po latach nauki w szkole muzycznej, po elektroniczną.


Ulubiona aktywność sportowa

Latem żeglarstwo, zimą snowboard. Ostatnimi czasy na listę ulubionych aktywności sportowych, bez względu na porę roku, stało się bieganie.

 

 

 

 

 

Ulubiona marka ubrań/sklep

Ciągnie mnie do polskich młodych marek, ostatnio trafia do mnie estetyka The Odder Side – cenię sobie nowoczesny design, prostotę, minimalizm i dobrą jakość ubrań - zawsze znajdę w nim coś dla siebie.

 

Ulubione kosmetyki

Kosmetyki naturalne. Staram się wspierać polskie firmy i bardzo lubię kremy Mokosh, natomiast do makijażu używam kosmetyków mineralnych Annabelle Minerals.

 

Ulubiona część garderoby

Ulubioną częścią, a raczej częściami, garderoby jest dla mnie dobrze dobrana i piękna bielizna, ponieważ uważam, że elegancja kobiety zaczyna się pod ubraniami.

 

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

Fotograf : Karolina Tarnawska| fb.com/kara.photography | instagram.com/karolina.kara.t/


Producent sesji/Stylizacja : Magdalena Oleśniewicz/Magja | tel. 794 170 009 | instagram.com/magdalenaaole_fashionstylist


Fryzury : Rafał Tasarz | tel. 509 831 693  | fb.com/RafalTasarzFryzjer


Make up : Kreowalnia Wizerunku Agata Sawicka | tel. 531 439 033 | fb.com/kreowalniawizerunku