Szczeciński Modeling: Alicja Urbańska

31.12.2015
Autor: HotMagazine, Zdjęcia: Archiwum

Najciekawsze wywiady z najciekawszymi przedstawicielkami szczecińskiego modelingu.

 

 

Co uważasz za swój największy sukces?
Hmm.. dopiero zaczynam w tym zawodzie, ale moim największym sukcesem mogę nazwać dostanie się do finałowej 12-stki Miss Miedwia to dzięki Miss Miedwia dostałam różne propozycje z różnych Agencji Modeli i Modelek. Dlatego jak na razie to jest mój największy sukces związany z modelingiem. Ale myślę, że największe sukcesy są jeszcze przede mną.


Jakie jest Twoje największe marzenie związane z modą?
Myślę że kontrakt z jakąś zagraniczną Agencją, i wyjechanie za granice żeby tam spróbować tego świata na pokazach mody lub sesjach zdjęciowych.

 

 


Chciałabyś wystąpić w telewizji, być twarzą kampanii na bilbordach czy wygrać jakiś prestiżowy konkurs piękności?
Twarz kampanii myślę że to jest to co chciałabym najbardziej, a co do konkursów piękności to brałam w nich udział i raczej nie chciałabym do nich wracać .Są świetne bo dzięki nim można uzyskać dużą pewność siebie i oczywiście nabyć nowe kontakty i ciekawe znajomości ale na dłuższą metę nie da się z tego żyć. Jak z modelingu.


Należysz do jednej z agencji modelek czy jesteś wolnym strzelcem?
Od niedawna należę do nowej Agencjii Seven Model Management.

 

 


Praca modelki wymaga dbania o ciało, urodę, sylwetkę. Stosujesz jakieś drakońskie diety, uprawiasz sporty czy może w jakiś inny sposób dbasz o figurę?
Od dziecka byłam raczej szczupłą osobą, także mój wygląd to raczej zasługa moich rodziców. Ale co do diety to jem po prostu mniej ale częściej odmawiam sobie fast foodów i ograniczam słodycze choć w moim przypadku jest to bardzo trudne, ale przede wszystkim dużo ćwiczę, biegam ,jeżdżę na rowerze , również polecam ćwiczenia z Ewą Chodakowską już nawet po 1 tygodniu widać rezultaty.


Czy uważasz, że modeling to Twój zawód? Wiążesz z nim przyszłość?
Nie, nie uważam tak. Oczywiście że świetnie by było wiązać z nim przyszłość ale modelką nie można być całe życie ,więc nie zamieszam rezygnować z nauki i będę dążyć do celu dostania się na studia fotograficzne które są moim marzeniem.

 


W zawodzie modelki dziewczyny kierują się zasadą solidarności czy raczej panuje ostra konkurencja i każda z dziewczyn tylko czeka na porażkę koleżanki?
Hmm..wydaję mi się że jest między nami solidarność, ale wiadomo że każda dziewczyna marzy żeby być tą najlepszą i jeśli któraś z koleżanek np.: złamała by nogę to druga by była prze szczęśliwa że to ona może się pokazać, zabłysnąć.


W jakich miejscach najczęściej pracujesz?
Jak na razie chodzę na castingi. Ponieważ to nie jest tak że idziesz na casting i od razu dostajesz pracę, musisz zabłysnąć na tym castingu żeby dostać tą pracę a nie jest to łatwa rzecz.

 


W jakich konkursach brałaś udział?
Brałam udział w Miss Miedwia 2013 oraz Miss Sportu Dziwnow 2013


Jakie predyspozycje powinna posiadać przyszła modelka?
Powinna być fotogeniczna mieć ciekawą urodę, być wysoka, mieć szczupłą sylwetkę ale przede wszystkim w tym zawodzie ważna jest psychika. Ponadto musi być pewna siebie i nie bać się nowych wyzwań. Ważna jest również świadomość własnego ciała i poczucie piękna, nie tylko zewnętrznego.


Co poradziłabyś dziewczynom marzącym o tym zawodzie?
Na pewno żeby próbowały swoich sił ale przy okazji żeby miały naprawdę dobrą psychikę bo to nie jest łatwy zawód.