Dziewczyna Instagrama: Monika Zielińska

27.07.2016 10 komentarzy
Autor: HotMagazine, Zdjęcia: Archiwum Moniki Zielińskiej

Media społecznościowe cieszą się ogromną popularnością wśród młodych ludzi. Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat- możliwości jest wiele, jednak każde medium różni się od siebie mniej lub bardziej. Ich wspólną cechą niewątpliwie jest możliwość reklamowania siebie, bądź swojego produktu. O tym jakie możliwości dają media społecznościowe oraz jakie treści są tam wrzucane, będą opowiadać nam popularne szczecinianki. Nasz cykl Dziewczyna Instagrama przedstawia dziewczyny ze Szczecina, które są obserwowane przez dużą grupę ludzi na Instagramie czy w innych mediach społecznościowych. Tym razem rozmawialiśmy z Moniką Zielińską.

 

 

hot°: Czy dzięki Instagramowi promujesz siebie lub swój biznes?


Uważam, że tak. Zarówno Instargram, jak i inne portale społecznościowe, to doskonała forma reklamy, w dzisiejszej dobie internetu chyba najlepsza. Podstawą funkcjonowania Instagramu są zdjęcia, dla mnie - fotomodelki - nie ma nic prostszego;-)

 

 


hot°: Jakie zdjęcia z reguły wrzucasz na Instagrama, czym kierujesz się przy ich wyborze?


Staram się, aby moje konto zawierało różnorodne zdjęcia, tak aby mój profil był atrakcyjny, nienudny jak np. wrzucanie samych selfie twarzy. Mój profil przedstawia mnie i mój styl, zawiera więc on każdą część mnie. Wrzucam selfie, jak i zdjęcia całej sylwetki, moje outfity ubiorów, moje makijaże, fryzury, ulubioną muzykę, styl odżywiania i spędzania wolnego czasu, miejsca do których podróżuję jak i zdjęcia typowo sesyjne plus backstage dla ciekawych ;) Nie brakuje oczywiście tez zdjęć mojej kochanej przyjaciółki Lady (chihuahua), która towarzyszy mi zawsze i wszędzie ;)

 

 


hot°: Jak myślisz, jakie zdjęcia zdobywają najwięcej lajków?


To zależy, naprawdę... ciężko jest stwierdzić, aczkolwiek myślę że największą popularnością cieszą się newsy, coś czego jeszcze nie ma na innych moich kontach np. na Facebooku. Dużo lajków często dostają zdjęcia z mojego dnia codziennego, nie tylko sesyjne, co jest bardzo miłe.

 


hot°: Jak często wstawiasz zdjęcia na Instagrama, czy masz jakieś określone godziny, w których zauważasz większą ilość lajków, bądź wyświetleń?


Różnie. Czasem codziennie, a czasem (choć rzadko) robię sobie urlop od telefonu i nie wchodzę na Insta przez kilka dni. Nieszczególnie pilnuje godzin wrzucania zdjęć, choć najczęściej robię to wieczorem, gdy mam chwilę spokoju, wtedy też chyba jest najwięcej ludzi online.

 


hot°: Jak wiemy wiele dziewczyn dzięki Instagramowi dostaje propozycje modelingu, bądź reklamowania różnych produktów, czy do Ciebie też odezwali się słynni „łowcy talentów”?


Tak, bardzo często pozyskuję pracę w modelingu dzięki mojemu profilowi na Instagramie, które cieszy się dużą oglądalnością.

 


hot°: Instagram jest dość nową platformą społecznościową, od kiedy masz konto na Instagramie i czy posiadasz konta na innych portalach społecznościowych?


Konto na instagramie prowadzę od około roku. Mam tez konto na Facebooku oraz stronę fanpage na Facebooku ‘Mona Zielinska Model Side’, oraz konto na maxmodels o nicku ‘mooniczka2712’ prowadzę również Snapchat ‘ monikka913’ , zapraszam ;-)

 


hot°: Czy Twój Instagram jest kompatybilny z Facebookiem, Tweeter’em, czy Snapchat’em?


Tak, jest. Czasem dla łatwości wrzucam za jednym zamachem zdjęcie na Insta i automatycznie udostępniam je na Facebooku ;-)

 


hot°: Czym według Ciebie wyróżnia się Instagram wśród innych mediów społecznościowych?


Swoją prostotą. Na Instagram wrzuca się tylko zdjęcia i ewentualnie hasztagi, krótkie podpisy. Nikt nie zamieszcza tu żadnych linków lub długich tekstów z wylewaniem „żali”, jak np. na Facebooku - co od coraz więcej ludzi słyszę, że jest męczące przy przeglądaniu tablicy FB.

 


hot°: W Polsce Snapchat staje się coraz bardziej popularny, jak myślisz, czy ma szansę rozwinąć się tak jak Facebook, czy Instagram?


Myślę, że jak najbardziej. Kto wie, czy już nie jest tak samo często używany jak Instagram czy Facebook. Wśród moich znajomych jest bardzo popularny.

 

 


hot°: Niektórzy twierdzą, że media społecznościowe nie dość, że zabierają prywatność, to uzależniają - jak się do tego odniesiesz?


Jak do wszystkiego, stosuje zasadę ‘złotego środka’ . Należy wyważyć co dla nas jest ważne i co sprawia nam przyjemność. Jeżeli ktoś lubi dzielić się ze światem swoim życiem, to nie widzę w tym nic złego. Każdy ma prawo wyboru. Ja potrafię wyważyć life od @, uważam za obraźliwe jeżeli ktoś podczas spotkania przegląda Internet i staram się tego nie robić. Kiedy jednak mam wolny czas, to chętnie zaglądam i sprawdzam co porabiają moi znajomi czy tez czytam wiadomości;-)

 


hot°: Ostatnio krąży po Internecie wiele zdjęć, jak znajomi siedzą razem na imprezie i wszyscy wpatrują się w swoje telefony, czy zauważyłaś, że Twoi znajomi rozmawiają mniej niż kiedyś i częściej klikają coś na swoich smartfonach?


To chyba naprawdę częste zjawisko, bo już sama wspomniałam o tym we wcześniejszej odpowiedzi ;-) Moi znajomi na szczęście rozmawiają dużo i nie przesadzają z używaniem Internetu podczas naszych spotkań , ale to dlatego że mam samych fajnych znajomych  A tak na poważnie, to niestety jest to zauważalne wśród społeczeństwa . Telefon w ręku to już norma i nikogo to nie dziwi. Jednak ja podtrzymuję, aby pamiętać o zdrowym rozsądku i nie popadać w skrajności.

 

Today #lazyday #nice #calm #monday #instagood

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Monika Zielińska (@monikazielinskaaa)

 

Beautiful day #be #active #happy #sport #girl #szczecin #adidas #style #modern #glam #beutiful #sunny #enjoy #withmydog #instagood #instamood

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Monika Zielińska (@monikazielinskaaa)

 

Dziecięca beztroska... #mycity #nature #sunday #with #mama #chojna #afternoon #instagood

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Monika Zielińska (@monikazielinskaaa)

Komentarze

Komentarze

piotr
11:40 16.08.2016
dobre zdjecia
1
1
Zuzia
12:39 19.08.2016
Na instagramie ma kupione lajki wystarczy wejść w jej obserwujących i sprawdzić te wszystkie "puste" fikcyjne konta
3
0
Nat
12:43 19.08.2016
Faktycznie nawet polubienia pod zdjęciami nie są proporcjonalne do liczby obserwujących..
3
0
Justyna
13:17 19.08.2016
Boże...ludzie skad w Was tyle jadu...chyba zazdrosc....masakra
0
1
Linka
13:32 19.08.2016
Magda -jesteś prześcieradłem? Monika -cieszę się że Twoja kariera tak się rozwinęła. Życzę dalszych sukcesów :)
0
0
Adam
13:42 19.08.2016
Dziwne, zeby Monika wypowiadala się inaczej skoro ukończyla szkoly z wyróżnieniami. To osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Zawsze ładnie się wypowiada.. czy na zywo w rozmowie, czy chocby w komntarzach mozna to zaobserwowac
0
0
Kate
17:11 19.08.2016
Monika jest super! Znam ją, nigdy nie zadziera nosa mimo niezwykłej urody i sukcesów . Zawsze elegancka i z klasą.. Nie marnuje czasu tylko wciąż sie rozwija, dlatego chętnie oglądam jej profile i kibicuje z całego serca
0
1
L.
23:21 19.08.2016
Cieszę się Monia, że w tym wywiadzie jest dużo "Ciebie", acz nie wszystko! Wydaje mi się, że domyślisz się, kto napisał ten komentarz ;)
0
0
ola
14:47 20.08.2016
hmm .. ktoś napisał prawdę w komentarzu i dziwnym trafem komentarz znikł. No cóż jednak prawda w oczy kole ;)
2
0
Berenice
11:28 29.06.2024
What a data of un-ambiguity and preserveness of valuable knowledge on the topic of unpredicted feelings. https://Ukrain-Forum.Biz.ua/
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.