Hot poleca 8 miejsc sportowych idealnych na luty!

17.02.2020 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Miejsca

Sport od zawsze dostarczał człowiekowi siłę, spokój umysłu i niezliczone ilości wszelkiego zadowolenia. A HOT od zawsze wspierał tę idee! W tym artkule opiszemy dla was 8 miejmy nadzieję, ciekawych dla Was miejsc sportowych idealnych na luty. Zapraszamy oczywiście do odwiedzenia podanych miejsc. Dajcie znać o waszych wrażeniach! Udanego lutego, Sportowcy!

 

---------------------------------------------------------

 

 

Nak Muay


Założony w 2002 roku Nak Muay, to szczeciński klub skupiający się na treningu sztuk walki w stylach kickboxing i muay thai. Organizowane przez SKF Nak Muay zajęcia sportowe mają na celu nie tylko rozwój fizyczny, ale i mentalny.

Staramy się wpajać uczestnikom pozytywne wzorce oparte na modelu człowieka aktywnego.

 

Człowieka przyjaznego dla otoczenia, stroniącego od agresji, używek i nałogów, prowadzącego higieniczny tryb życia. Zmierzamy do tego, aby każdy nasz klubowicz poprzez treningi zyskał zdrowie i był świadomy nabytych umiejętności.

Nak Muay Szczecin posiada wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która stale rozwija i podnosi swoją wiedzę.


ul. Królowej Jadwigi 29
mail: [email protected]
tel.886 867 638
www.nakmuay.pl

 

---------------------------------------------------------

 

 

Mabo B Zone Club


Dla prawdziwych pasjonatów sportów wyjątkową możliwość skorzystania z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych w jednym miejscu! Squash, siatkówka, koszykówka, badminton, piłka nożna i bilard.

 

Przyjrzyjmy się szczegółom:Klimatyzowane boisko ma wymiary20m x 10m. Wysokiej klasy syntetyczna nawierzchnia zapewnia doskonałą przyczepność i amortyzację. Dodatkowo po treningu wejście na saunę gratis!

 

Trzy profesjonalne korty squash z najwyższej klasy parkietem sportowym zapewniającym doskonałą amortyzację zapobiegając dodatkowym obciążeniom stawów. Profesjonalny stół bilardowy wielkości 9FT z najwyżej jakości wyposażeniem.


mail: [email protected]
tel. 882 144 140
www.facebook.com/mabozoneclub
www.mabozoneclub.pl

 

---------------------------------------------------------

 

 

Husaria Szczecin | Karate & Nurkowanie


Kolejnym ciekawym miejscem jest szczecińska Husaria. W tym miejscu możemy odbyć lekcje karate i co wyjątkowe, nurkowania. Husaria Szczecin prowadzi zajęcia z rodzaju karate jakim jest Kyokushin karate.


To rywalizacja sportowa charakteryzująca się stylem kontaktowym, w którym cel walki skupia się na uniemożliwieniu przeciwnikowi prowadzenia dalszej potyczki.

 

Przygotowując zawodnika, Husaria przywiązuje dużą wagę do rozwijania umiejętności uderzeń, jak i przyjmowania ciosów. Cała kompozycja treningu zamyka się w kształtowaniu ciała i umysłu jednocześnie .Husaria prowadzi również liczne szkolenia w zakresie nurkowania. Piękno podwodnego świata odkrywamy razem z profesjonalnymi instruktorami.


ul. 26 Kwietnia 15/26
mail: [email protected]
tel. 888 560 717
www.husaria.org.pl

 

---------------------------------------------------------

 

 

Companhia Pernas Pro Ar Szczecin | Capoeira


CPPA przenosi swoich podopiecznych w świat brazylijskiej sztuki walki jaką jest Capoeira. Wzbudza ona ogromne zainteresowanie, gdyż gra-walka ukryta jest w tanecznej płynności i okraszona elementami akrobacji.


Opiera się głównie na obrotowych kopnięciach, płynnym poruszaniu i zaskakujących podcięciach. Całość jest wykonywana przy tradycyjnej, brazylijskiej muzyce.

 

Nazwa została nadana pod wpływem wszystkiego, czego członkowie doświadczyli w ciągu dwunastu lat trenowania. „Pernas Pro Ar” („nogami do góry”) jest innym, nietypowym sposobem patrzenia na świat. To dla akademii, także możliwość pokonywania życiowych przeszkód, samodoskonalenia się, pracy z ludźmi za pomocą sztuki jaką jest Capoeira.


ul. Szeroka 63
mail: [email protected]
tel: 600 198 364, 504 014 185
www.cppa.szczecin.pl

 

---------------------------------------------------------

 

 

 

Szczeciński Klub Tenisowy


Ze sztuk walki przeskakujemy do popularnego sportu – tenisa ziemnego. Mowa tu o Szczecińskim Klubie Tenisowym! To miejsce, w którym możecie poczuć się jak sam Roger Federer. Klub wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dla mieszkańców Szczecina pragnących rozwijać się w tej dyscyplinie sportowej.

 

Oferuje między innymi profesjonalne treningi indywidualne. Jeżeli jesteś początkującym tenisistą SKT pomoże Ci podszlifować swoje umiejętności wraz z wykwalifikowanym trenerem, który skupi się w 100% na Tobie, rozwijając Twoje mocne strony.

 

To unikatowa szansa aby utrwalić sobie odpowiednie wzorce techniczne lub zadać nurtujące Cię pytania dotyczące Tenisa. Dla młodszych znajdzie się możliwość skorzystania ze szkółki tenisowej.


al. Wojska Polskiego 127
mail:[email protected]
tel: 691 193 848
www.sktszczecin.pl

 

---------------------------------------------------------

 

 

Ruska Bania


Po intensywnym treningu oczywiście zawsze przychodzi czas na relaks. Na obszarze jeziora Głębokiego znajduje się niedawno wybudowana (w styczniu minął rok!) sauna w stylu tradycyjnej „Ruskiej Bani”.


W tradycyjnej Saunie fińskiej czy też Ruskiej Bani zwyczaj wskakuje się do przerębla.W Ruskiej Bani możesz to zrobić w jeziorze lub balii z lodem. Gdy na dworze ziąb i plucha, przyjemnie jest spocić się: w dodatku dla zdrowia.

 

Ciepło sauny szczególnie aktywizuje układ krążenia. Dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, czynność serca ulega przyspieszeniu. Lepsze ukrwienie dodaje energii, a ciało się odpręża. Piękna sprawa!


Kąpielisko Głębokie
tel: 606 272 274
www.ruskabania.eu

 

---------------------------------------------------------

 

 

High Kick Gym


Przechodzimy teraz do klubu w którym możecie sprawdzić siłę uderzeniową swoich nóg. Założony przez zawodnika K1 Wojciecha Stawickiego, High Kick Gym jest klubem prowadzącym specjalistyczne treningi w zakresie kickboxingu. Zajęcia podzielone są na kilka grup.

Do grupy 1 mogą przystąpić osoby które nie mają doświadczenia w tej dyscyplinie.

 

Popracują nad sprawnością fizyczną oraz nauczą się prawidłowego wykonywania elementów technicznych bez sparingów. Grupa 2, to „poziom wyżej”. Tutaj sparingi są nieodłącznym elementem zajęć i są przeznaczone dla ludzi z większym doświadczeniem w sztukach walki i kickboxingu.

 

Wartością dodaną High Kick Gym to treningi dla dzieci, kobiet i treningi indywidualne.


pl. Kilińskiego 3
tel: 796 129 017
www.highkickgym.pl

 

---------------------------------------------------------

 

 

 

Top Spike


Teraz trochę piłki. Nie ręcznej, nie nożnej, a siatkowej! Piłka siatkowa jest grą zespołową, która nie tylko uczy współpracy, ale również sprawdza się jako kontrolowana forma rywalizacji. Top Spike to klub prowadzący szkolenia siatkarskie z gimnastyką korekcyjną dla dzieci od 5 do 10 lat.

Znajdziemy tam też profesjonalne treningi dla wszystkich grających amatorsko w siatkówkę.

 

Treningi GO4WIN poprawią twoje umiejętności oraz udoskonalisz schematy, które zaskoczą niejednego przeciwnika. Warto dodać iż treningi w tej szkole, prowadzone są na nowoczesnej i w pełni funkcjonalnej hali, gwarantującej komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń.

 

Dla Top Spike siatkówka to nie tylko sport ale styl życia i aktywna forma spędzania czasu!


ul.Narutowicza 17
mail: [email protected]
tel: 660 420 909
www.topspike.pl

 

---------------------------------------------------------

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.