Sportshop

24.08.2017 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum

SportShop to nowe miejsce, które zostało stworzone z myślą o ludziach, wielbiących sport oraz zdrowy tryb życia. Sklep jest zaopatrzony w ciekawy, unikatowy asortyment, dlatego każdy znajdzie tutaj coś fajnego. O historii powstania SportShopu’, a także o pasji do sportów porozmawiamy Laurą Kołakowską, właścicielką tego miejsca.

 


hot°: Skąd pomysł na prowadzenie sklepu sportowego?


Sport towarzyszył mi od zawsze, praktycznie od samego dzieciństwa. Trenowałam grę w piłkę ręczną, siatkówkę, uprawiałam lekkoatletykę, a pomiędzy studiami ukończyłam kurs trenera personalnego, zastanawiając się co dalej. Jedno było pewne, nie chciałam zgnić w korporacji. Wtedy też trafiłam do Fizjobiegaczy - stowarzyszenia sportowego, w którym stale udoskonalam techniki biegu. Zaczęłam jeździć na organizowane biegi uliczne po całej Polsce, obserwować jakie akcesoria posiadają biegacze i zastanawiać się dlaczego takich gadżetów nie dostanę w moim rodzinnym mieście. W międzyczasie ukończyłam studia i trzeba było obrać pomysł tak, by połączyć pasję z pracą. Udało się :)

 

 


hot°: Na które dyscypliny sportowe kładziecie szczególny nacisk? Co znajdziemy w Waszym asortymencie?


Mimo że pomysł powstania SportShop'u narodził się od biegania, to wcale nie oznacza, że jest on zorientowany jedynie na biegaczy. Nasi klienci to również triathloniści, kulturyści, kajakarze, czy piłkarze. Jesteśmy otwarci dla wszystkich ceniących zdrowy styl życia. W naszym asortymencie znajdą Państwo takie produkty jak: rolki do automasażu firmy Blackroll, chusty wielofunkcyjne marki Buff, gumy Power Band, suplementy diety, skarpety kompresyjne. W niedługim czasie pojawią się również buty firmy Inov-8. Nasz sklep stale się rozwija, wprowadzając do swej oferty nowości, na które jest zapotrzebowanie.

 

 


hot°: Jakie wyjątkowe produkty posiadacie w swojej ofercie?


Posiadamy bijące rekordy popularności, polecane przez fizjoterapeutów - rolki do automasażu Blackroll (to chyba nasz szlagier, od którego wszystko się zaczęło). Ponadto żele energetyczne marki High5 - firma na rynkach europejskich zyskuje mocno na popularności, szczycąc się tym, że ich produkty tworzone są z naturalnych składników. Warto wspomnieć również o chustach wielofunkcyjnych dla dzieci i dorosłych.

 

 


hot°: Powoli (niestety) zbliżamy się do jesieni. Czy szykujecie jakieś fajne produkty na tę porę roku?


A te co teraz mamy, to nie są fajne? :)) Oczywiście wprowadzimy akcesoria, które mimo tej brzydkiej aury za oknem pozwolą wstać z kanapy i ułatwią odbycie treningu na zewnątrz bądź w miejscu zamkniętym.

 

Wideo

Wideo


hot°: Prowadzicie także sklep Internetowy. Czy ta oferta łączy się z tym, co posiadacie w sklepie stacjonarnym?


Jak najbardziej! Wszystko co sprzedajemy w Internecie jest także dostępne w sklepie stacjonarnym przy ulicy 5 Lipca.

 


hot°: Prócz tego, postawiliście również na design, ponieważ sklep wygląda bardzo fajnie, nowocześnie…


Chcieliśmy by klient wchodząc do SportShop'u poczuł się komfortowo i profesjonalnie ,jak również mógł łatwo odnaleźć produkty, których poszukuje. Ponadto chcemy by wiedział, że jest u nas zawsze mile widziany, nawet jeśli tylko chce posiedzieć na kanapie, napić się kawy i porozmawiać o sportowych nowinkach.

 


hot°: W jakich godzinach jesteście otwarci?


Od poniedziałku do piątku : 10-18. W soboty 11-15, a w niedziele nieczynne - mamy wybieganie :)

 

SportShop 
tel. 663 108 930
ul. 5 Lipca 38/1
Odwiedź stronę Internetową!
Polub na Facebooku!

 

 

Sportshop

Sportshop

Zapisz

 

#sklep #sport #sportshop #szczecin #hotmagazineszczecin #shop #design

Post udostępniony przez Hot Magazine (@hotmagazineszczecin)

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.