Co ciekawego kryje internet? Blogi parentingowe - Listopad

07.07.2017 0 komentarzy
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum blogów

Internet w dzisiejszych czasach jest przepełniony wszelkiego rodzaju stronami i blogami o tematyce rodzinnej i dziecięcej. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Gdzie szukać ciekawych i sprawdzonych informacji? Magazyn Rodzinka postanowił zaoszczędzić wasz czas i przetestować najciekawsze z nich. W listopadowym numerze prezentujemy cztery ciekawe blogi, które zajmują się zgoła odmienną tematyką niż przeciętny blog parentingowy…

 

 

„Mamadu” to portal dla współczesnych, aktywnych i świadomych rodziców. Jest to społeczność, którą tworzą dziennikarze, 200 blogerów oraz prawie milion czytelników. Na samym facebookowym funpage'u mają prawie 55 tysięcy lajków. Nie dziwi nas ta popularność, sami się od niego uzależniliśmy. Nazwa strony czyli mama: Du oznacza w języku francuskim „czuła matka”. Jak piszą, taki jest właśnie ich magazyn.

 

 

Zdradza tajniki wychowania – od praktycznych wskazówek z rodzicielskiej codzienności, po psychologiczne porady i ekspercką wiedzę. Znajdziecie tu również najnowsze trendy, technologie, sporą dawkę humoru i memów, słowem wszystko co może Was zainteresować w temacie rodzicielstwa.
www.mamadu.pl
www.facebook.com/mamadupl

 

 

„Mama Potrafi” to strona poświęcona rękodziełu. Autorka z wielką pasją i dbałością o szczegóły, wykonuje ręcznie Teepee, poduszki, łapacze snów i inne cuda. Większość rzeczy powstaje na indywidualne zamówienie co sprawia, że są jeszcze bardziej wyjątkowe i spersonalizowane. Na stronie internetowej znajdziecie też gotowe produkty, które możecie od razu zamówić.

 

 

Wszystkie rzeczy wykonane są z wysokiej jakości bawełny i dają pewność, że dziecko otrzyma to, co najlepsze. Piękne wzory, faktury i kolory ożywią każdy pokój. Warto zajrzeć na facebookowy fanpage „Mama Potrafi”, 20 tysięcy polubień, piękne zdjęcia, ciekawe konkursy. Sprawdźcie sami.
www.mamapotrafi.pl
www.facebook.com/mamapotrafi

 

 

„Mammamija blog” to wyjątkowo ciekawa pozycja. Blog poświęcony jest przede wszystkim podróżom i ukazuje styl życia tej trzyosobowej rodziny. Autorzy, z wykształcenia ekonomiści, z zamiłowania fotografowie (pracujący zawodowo w tym fachu), rodzice trzyletniego syna.

 


Na stronie znajdziecie wiele ciekawych relacji z najdalszych zakątków świata, opatrzone zjawiskowymi zdjęciami. Blogerzy z wielką pasją opisują swoje podróże, podpowiadają jak się do nich dobrze przygotować. Pokazują, że wyjazdy z małym dzieckiem wcale nie muszą być nudne. Oprócz tego na stronie znajdziecie wiele przepisów kulinarnych, zapierające dech sesje zdjęciowe i dużo pozytywnej energii.
www.mammamija.pl
www.facebook.com/blogmammamija

 

 

Blog „Dwa razy W” ze Szczecina – zostawiliśmy sobie na koniec. Prowadzony jest przez Panią Patrycję Walburg, mamę dwóch córek – Wiwiany i Wiktorii. Autorka bloga zauważa, że jest to jedyny blog o modzie dla dzieci i nastolatek widzianej ich oczami. Pani Patrycja uwiecznia stylizacje spontanicznie wybierane przez dziewczynki. Pozwala córkom na swobodne kreowanie wizerunku, które jest dla nich świetną zabawą.

 

 

Pasjonują się modą i na blogu mogą dać upust swoim pomysłom. Na stronie znajdziecie mnóstwo pięknych zdjęć z sesji zdjęciowych robionych przez Panią Patrycję. Z pewnością mogą one Was zainspirować do stworzenia własnych stylizacji. Polecamy odwiedzić stronę na Facebooku.
www.dwarazyw.pl
www.facebook.com/dwarazyw

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.