Rodzinka poleca 4 miejsca sportowe na luty!

17.02.2020
Autor: Julian Masewicz , Zdjęcia: Archiwum Miejsc

Bycie rodzicem często wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Zawsze chcemy dobrze dla swoich dzieci i zależy nam aby dorastały jako szczęśliwi, w pełni rozwijający się ludzie. W oparciu o to, przygotowaliśmy dla was opis czterech ciekawych miejsc w Szczecinie, które oferują zajęcia w charakterze aktywnego rozwoju poprzez uniwersalną rzecz jaką jest sport.

 

-------------------------------------------------------

 

 

Socatots


Socatots to największa w Polsce sieć szkółek piłkarskich dla dzieci oferująca zajęcia ogólnorozwojowe.
Zajęcia inspirowane piłką nożną pozwalają dziecku razem z rodzicem aktywnie się rozwijać, wraz z użyciem szerokiej gamy specjalnie zaprojektowanego sprzętu sportowego udostępnianego przez firmę. Zajęcia podzielone są na przedziały wiekowe.

 

Maluchy do pierwszego roku mają szansę rozwinąć swoją koordynację i uczą się poprawnych schematów ruchowych w społecznym środowisku innych małych dzieci. Przedział wiekowy od 1-3 korzysta z zajęć mających elementy piłki nożnej aby dalej prawidłowo rozwijać swoje umiejętności fizyczne, ćwiczyć równowagę, a także mają szansę zbudować silną więź z rodzicami podczas rozmaitych gier i zabaw.

 

Zajęcia piłkarskie dla przedziału 3-5 bazują na rozwoju naturalnej koordynacji ruchowej i zainteresowania piłką w tym wieku. Dzieci uczą się wykonywać trudniejsze polecenia, wyrabiają w sobie dobre nawyki.


al. Wojska Polskiego 184B
mail: [email protected]
tel: 512 577 944
www.socatots.pl

 

-------------------------------------------------------

 

 

Studio Taneczno-Artystyczne Rytmix


Studio Rytmix działające pod mottem „możesztańczyć – możesz wszystko” jest idealnym miejscem dla młodocianych tancerzy i fanów sportu. Rytmix oferuje zajęcia dla każdego dziecka od lat 3 do 13+, gdzie autorski program nauczania i profesjonalni instruktorzy wyciągają ich własny, wewnętrzny potencjał taneczny.

 

Zajęcia mają na celu nie tylko rozwój w kategoriach tańca, ale też ich sens opiera się w budowaniu świadomości fizycznej, pewności siebie i nawiązywania zdrowych relacji z rówieśnikami.

 

Lekcje tańca zawierają w sobie rozmaite choreografie z użyciem kostiumów, co sprawia, że dzieci nigdy się nie nudzą. Poza zajęciami Rytmix jest również organizatorem wakacyjnych obozów i półkolonii tanecznych, co daje możliwość do spędzenia wakacji w nietuzinkowy sposób!


ul. Generała Ludomiła Rayskiego 9
mail: [email protected]
tel: 602 396 321
www.rytmix-taniec.pl

 

-------------------------------------------------------

 

 

Park Linowy „Tarzania”


Park linowy to wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach lub palach.
Na każdym odcinku czekają na klienta różne przeszkody: skok tarzana, pal buszmena, ścianka wspinaczkowa i wiele innych bardzo ciekawych atrakcji. Bawić się tu mogą zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. System parku linowego został zaprojektowany i stworzony w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła przejść całą trasę ciesząc się niezwykłą przygodą.

 

Uczestnicy programów linowych uczą się opanowania, odpowiedzialności, technik utrzymania równowagi oraz przełamują barierę lęku wysokości czy strachu.

Zabawa jest całkowicie bezpieczna, bowiem cała struktura parku linowego jest wyposażona w odpowiednie zabezpieczenia i nadzorowana jest przez grupę przeszkolonych instruktorów. Serdecznie polecamy!


ul. Zegadłowicza
mail: [email protected]
tel. 796 07 11 55
www.tarzania.pl

 

-------------------------------------------------------

 

 

 

Akademia Judo


W Netto Arena znajdziemy Akademię Judo, klub otwarty jest zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Charakteryzuje sięrodzinną historią opartą o zamiłowanie do judo. Dlaczego rodzinną? Ponieważ Akademia została założona przez syna Edwarda Morus (prekursora judo w Szczecinie) i Leszka Lisowskiego, który dalej zaangażował swoich synów w życie klubu.

 

Nadrzędną ideą jest zaszczepienie pasji do pięknego sportu jakim jest judo wśród dzieci i młodzieży. Jako trenerzy z wieloletnim doświadczeniem zarówno zawodniczym jak i trenerskim stawiamy na rozwój dzieci nie tylko pod względem fizycznym ale także psychicznym i mentalnym.

 

Głównym celem klubu jest wychowanie dzieci, które dzięki judo będą nie tylko świetnymi zawodnikami, ale i wspaniałymi ludźmi którzy będą szerzyć wartości takie jak: szacunek / odwaga pasja / honor / przyjaźń pracowitość / dobro / uczciwość.


Netto Arena - ul. Władysława Szafera 3/5/7 - Piętro 2
mail: [email protected]
tel. 503 901 370
www.akademiajudoszczecin.pl

 

-------------------------------------------------------