Rozpocznij lato już dziś w Tropical Island

21.05.2019
Autor: Paulina Ostrowska, Zdjęcia: Archiwum miejsca

Zapraszamy Was na kolejną rodzinną wyprawę. W maju często jest tak, że pogoda obiecuje nam już wiosnę a za oknami wciąż bywa ponuro. Urlop zaplanowany dopiero na sierpień a Ty już potrzebujesz choć odrobiny relaksu. Marzysz o piaszczystych plażach i krystalicznie czystej wodzie? Nie czekaj do wakacji! Całoroczne lato czeka na Ciebie w Tropical Island!

 

 

 

Tropical Island to park rozrywki i wypoczynku położony jedynie60 km od Berlina. Łącznie ze Szczecina oddalony jest na 220 km. Panuje tam stała temperatura 26°C! Ta największa w Europie tropikalna kraina przygotowała dla odwiedzających mnóstwo atrakcji. Wśród nich: wioska i las tropikalny, Island Ballooning (lot balonem z widokiem na egzotyczny raj), widowiska laserowe, minigolf i wodny plac zabaw, a także możliwość noclegu na plaży pod gwiaździstym niebem.


Dla najmłodszych animatorzy przygotowali specjalny program w Klubie Tropino. Tutaj Wasze pociechy mogą spróbować wspinaczki oraz pograć w softball, pobawić się klockami lego rozmiaru XXL i sprawdzić się w roli kierowców samochodzików na minitorze kartingowym. Na maluchy czekają nowe zdalnie sterowane łódki i kojec pełen kolorowych piłeczek, a także stoły do hokeja stołowego!

 

Jeśli potrzebujecie uciec na chwilę od zgiełku i wodnego szaleństwa, możecie skorzystać ze strefy saun i łaźni parowych. To największa taka w Europie egzotyczna strefa położona wśród bujnej roślinności. Stres zebrany po tygodniu pracy odejdzie w niepamięć. Wisienką na torcie relaksu może być masaż lub ceremonia wellness. Oferta obejmuje również zabiegi kosmetyczne.

 

  

 


Oszałamiająco duża hala to nie jedyna przestrzeń, Tropical Island to również strefa zewnętrzna – Amazonia – czynna cały rok. Istnieje tam możliwość skorzystania ze strefy wellness, wypoczynku na leżakach i kąpieli w ogrzewanych basenach z temperaturą 31°C. Dla najmłodszych przygotowano Spray Arene – miejsce pełne zabawy z rustykalnym placem zabaw.


Nie od dziś wiadomo, że Morze Południowe oferuje nurkom szerokie spektrum podwodnych widoków. Co prawda twórcy parku wodnego nie odtworzyli rafy koralowej, ale stworzyli możliwość zejścia pod wodę z butlą tlenową. Codziennie o godzinie 13:30 Tropical Island oferuje krótki program, który przybliży podstawy techniki oddychania i pozwoli spróbować swoich sił w nurkowaniu.


Całodniowa wodna zabawa wymaga również zaplecza gastronomicznego. Poza restauracjami z kuchnią z różnych stron świata, można również korzystać z kawiarni i barów. Bogata jest także oferta noclegowa. Dla lubiących wysoki komfort proponujemy pokoje hotelowe o różnym standardzie i Suity. Jeśli preferujecie coś bardziej w stylu rustykalnym, czekają na Was namioty i domki wakacyjne. Ceny za jedną noc wahają się od 75 do 150 euro.

 

Doświadczcie iluzji tropików i spędźcie aktywnie czas z Rodziną!

 

Więcej informacji na stronie: www.tropical-islands.de/pl
Ceny biletów (dzienne):

Tropiki: Dorośli: 42,00 EUR // Dzieci (do 5 lat) gratis

Tropiki & Sauna Dorośli: 49,00 EUR // Dzieci (do 5 lat) gratis

 

Rozpocznij lato już dziś w Tropical Island

Rozpocznij lato już dziś w Tropical Island